Jump to content
Guest Nemessis

PaxNwo ban pe viata pentru leech

Recommended Posts

Guest Mosad

Trebuie sa-ti desenez desteptule?Te contrazici singur prin afirmatia care ai batut-o aiurea in cuie.Referitor la ce-ai zis tu ratatule,citez:

"are dreptate magic ce plm va dati cu parerea cand voi nu aveti nici o treaba cu el repede si voi sa va umflati ca aia ca nu stiu ce asta e intre neme si pax s-au certat asta e se mai intampla parerea mea ca sunteti cam frustrati un pic ! fara suparare"

Link to comment
Share on other sites

Acest topic cred ca era mai mult informativ ptr ca lumea sa stie ce sa intamplat.

Neme eu nu cred ca iti pare rau doar pentru minusul din buget tau ci si ptr ca ai "fost tradat" de un prieten din cate am inteles.

Ar trebui inchis topicul

Link to comment
Share on other sites

Inchideti topicul ca deja o sa se lase cu revolte,injuraturi de mame,capete sparte si alte magarii pentru absolut nimic interesant.E treaba lor ce au facut Nemesis a vrut doar sa sublinieze prin topicul asta ca nu e bine sa aveti incredere oarba si ca si prietenii apropriati te pot trada si incepeti aiurea certurile.

Link to comment
Share on other sites

Majoritatea aveti o minte copilareasca si vorbiti doar ca sa va aflati in treaba. Nu aveti nicio treaba cu ceea ce s-a intamplat, iar acest articol a fost pentru a va avertiza. Veniti cu pareri Pro si Contra doar ca sa dati bine si sa iesiti in fata sperand ca cineva va da atentie. De altfel, nimeni nu trebuia sa comenteze in plus, ca Pax e bun, ca Pax e rau. Evitati-l si cu asta basta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...