Jump to content
sikaldinho

Seductie Aplicata

Recommended Posts

Multi barbati fac lucruri foarte, foarte dificile pentru ei în?i?i atunci când încearc? s? atrag? ?i seduca femeile in baruri. Ei intra in bar, isi iau o b?utur?, si glumesc cu prietenii lor. Apoi, dup? ore de discu?ii , uni dintre ei ar putea incepe sa se apropie de femei, pe care nu le cunosc. Acum, aceast? metod? poate func?iona cu siguran?? - dar e un drum lung pana la succes.

O modalitate foarte bun? de a face abordarea usor este sa se abordeze o fat? pe care deja o sti. Lucru mare este c?, pentru scopurile voastre, o fat? "cunoscuta" poate fi pur ?i simplu o fata care a-?i întâlnito mai devreme în noapte.

O alta modalitate este DayGame-ul ,adica abordarea pe strada, multi barbati incearca sa intre in vorba cu femei, sa le cunoasca si paote de ce nu sa stabileasca o viitoare iesire... dar de la incercare pana la succes e cale lunga, dar pana si incercarea este totusi un succes.

Tocmai de aceea vreau sa infiintez o galerie FOTO-VIDEO, pentru cei care vor sa incerce sau sa progreseze. Da-ti LIKE pentru a fi la curent cu noile posturi.

https://www.facebook.com/pages/Seductie/171862859542897?sk=wall

Edited by sikaldinho
am uitat sa pun link-ul
Link to comment
Share on other sites

Ori fluturi o bancnot? veche ?i-i spui c? e de prin Australia(nu vor ?ti ele ce ?i cum), ori cu ASTA efectul e garantat.

pe bune: trebuie s? fii lejer ?i s? le ?ii la respect, dar f?r? s? î?i ba?i joc de ele. Trebuie s? le explici orice porc?rie(normal, nu neap?rat ce e real), dar idee este c? le dai detalii, le vorbe?ti mult. Cel mai greu e s? intri în vorb?, odat? intrat experien?a î?i spune cuvântul ?i ajungi unde vrei tu.

Link to comment
Share on other sites

Dute la sala vre-o 5 ani! ia-ti un SLK nou si un ceas rolex ( asta doar ca sa ii atragi atentia),(dupa iti trebuie) niste bun simt, haine curate si de firma, sa stii sa vrajesti din vorbe. si eventual chiar daca o ai mica, sa stii ce sa faci cu ea!

Link to comment
Share on other sites

Ba ce gandire proasta aveti unii:))) aveti impresia ca daca ai nustiu ce masina ultimul racnet, apoi nustiu cate conturi in banca...si mai stiu eu ce gata le-ati cucerit?Sa stiti ca da, sta cu tine, ca doar esti sponsorul lor, si se fut cu ala care stie sa le futa:))

Femeile isi iau ce au nevoie de la fiecare in parte, de la unul banii, de la altul sexul, de la altul consilierea...etc.

Link to comment
Share on other sites

Eu unul am incercat totusi sa ies la prima intalnire fara un cent in buzunar.

Contul a fost platit de catre Ea chiar daca era prima intalnire.

Oricum prima intalnire a dus si la a doua.

Cel putin exista diferenta cand persoanele provin din tari diverse.

Trebuie doar sa sti in care mod sa o arzi cand deschizi gura.

Link to comment
Share on other sites

:)):)) nu stiam ca exista fraiere care platesc la prima intalnire consumatia sau ever, dar daca sunt, sa fie la ele acolo. eu cel putin urasc nerozii cu pachete de muschi pe ei.mai bine mai mult creier decat pachete de muschi. Edited by 1749
Link to comment
Share on other sites

Cu un pic de gramatic? în plus poate c? reu?e?ti s? seduci vreo tip? :), dar dac? nu, r?mâne metoda lui daatdraqq.

Sunt de acord cu tine, cel mai mult conteaza modul de exprimare.

Daca stii sa te exprimi, daca ai un caracter persuasiv si reusesti sa manipulezi persoanele prin vorbe, gesticulare esti un om care stii sigur ca poti realiza tot ceea ce-ti doresti.

Si eu am inceput de curand (1 an de zile) sa studiez asta (psihologie) foarte multa, deocamdata da rezultate.

Link to comment
Share on other sites

:)):)) nu stiam ca exista fraiere care platesc la prima intalnire consumatia sau ever, dar daca sunt, sa fie la ele acolo. eu cel putin urasc nerozii cu pachete de muschi pe ei.mai bine mai mult creier decat pachete de muschi.

Eu's de acord cu tine, dar ar fi bine si cateva pachetele pe tine, cate un pic din toate, nu?

Link to comment
Share on other sites

Sa inteleg ca tu schiorlai?

In conditiile in care ti-o faci pe ma-ta proasta , nu pot decat sa fiu de acord cu tine .

E problema ta baietel daca toate femeile pe care le-ai cunoscut in viata ta , mamitzica ta si cu sor'ta sunt proaste, dar nu generaliza ca nu-i frumos :)

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...