Jump to content
black_death_c4t

Ma retrag de pe RST!

Recommended Posts

da, sunt unul din userii care a primit ban inainte, sunt pizda aia pe care o tot injura benny_loppa,dupa cum s-a exprimat el,si daca tot te-ai amuzat atunci, te poti amuza in continuare cum vrei. si asa cum am mai spus, nu mi-e frica de un ban sau de alte lucruri, sunt mai dementa asa si probabil de-aia ma mai injura cate unu, mai primesc un ban sau o amenintare...da, m-am simtit ofensata, dar trec cu vederea si imi vad de ale mele.am observat ca esti administrator, ca doar stiu sa citesc.daca te bati cu pumnu in piept ca esti administrator inca de cand eu incercam sa imi fac un ID de mess, asta nu te ridica deasupra mea.eu nu consider ca te-am sfidat. mi-am aparat doar punctul de vedere.nu am injurat, nu te-am jignit,nu m-am batut cu pumnul in piept ca am facut si am dres sau ca sunt eu mai tare ca altul.

Scuza-ma ca te judec, dar ar trebuii sa realizezi unde te aflii, esti pe rstcenter - forum de securitate, nu sunt "rasist" nu am nimic ca sunt si fete printre noi, ban ai luat pe merit, aveai numai posturi inutile, peste tot injurai ( nu numai pe mine ).

Si cand am zis ca voi face ordine nu m-am referit ca dau ban in stanga si in dreapta cu toate ca mie imi ia 3 secunde sa dau un ban + sa sterg toate posturile si threadurile create de userul respectiv si creerea unui cont nou / mail nou dureaza mai mult. Ordine se poate intelege in mai multe feluri.

- Nu am de gand sa stau sa umblu din user in user sa caut ce posturi are, dar cei care sunt total inutili si mai atrag si atentie ( exact asta ai facut tu de pe celelalte conturi ) vor zbura instant. Isi pot face alte usere, lafel de usor vor zbura.

Daca e vb de orgoliu feminin aici ma retrag din discutie ca ma depaseste, ma repet nu inteleg ce am zis atat de grav in postul meu de te-ai simtit sfidata.

Si nu am inteles faza cu:

si ce faci tu cu mouseul de nu face nici zorro cu sabia? ti-l bagi in fund, sau cum?lose the attitude.
Link to comment
Share on other sites

asa cum nici eu nu inteleg multe faze. daca zici ca te retragi din discutie asta inseamna ca discutia s-a incheiat, cel putin asta inteleg eu.si cand spui ca sunt total inutila si atrag atentia, asta e o jignire.o jignire pe care nu o merit. poate ar fi mai bine sa fie si inchis threadul, ca oricum ce a fost de spus s-a spus. sau in fine... faceti ce vreti. si apropo de injurat, cam toti injura pe aici din cate am observat. nici faza cu nu sunt rasist nu am inteles-o. fiecare e liber sa fie cum vrea.de obicei cine ma provoaca ii raspund cu aceeasi moneda , deci daca x m-a jignit o iau ca pe o provocare si il jignesc sau il injur si eu. in ultima vreme m-am abtinut de la injuraturi si de la jigniri si l-am lasat si pe benny_loppa sa ma jigneasca, ca oricum nu dau 2 bani pe parerea lui.nu esti mai inteligent daca injuri pe cineva sau jignesti.

Edited by 1749
Link to comment
Share on other sites

tinkode nu cunosc eu toate dedesuptirile de pe isr dar din punctul meu de vedere cam acelasi lucru l ai facut si pe isr .. te ai suparat ti ai luat bagajele si ai plecat.

eu cred ca neme nu te a pus admin sa te certi cu toti pici ci te a ales pe tine pentru ca esti cel mai bun pentru a face cunoscut si inafara forumul prin hack urile tale

daca nu alegi acelasi drum ca pe isr si daca faci cea ce stii mai bine va fi ok si pentru tine si pentru forum.

bafta!

Link to comment
Share on other sites

asa cum nici eu nu inteleg multe faze. daca zici ca te retragi din discutie asta inseamna ca discutia s-a incheiat, cel putin asta inteleg eu.si cand spui ca sunt total inutila si atrag atentia, asta e o jignire.o jignire pe care nu o merit. poate ar fi mai bine sa fie si inchis threadul, ca oricum ce a fost de spus s-a spus. sau in fine... faceti ce vreti. si apropo de injurat, cam toti injura pe aici din cate am observat. nici faza cu nu sunt rasist nu am inteles-o. fiecare e liber sa fie cum vrea.de obicei cine ma provoaca ii raspund cu aceeasi moneda , deci daca x m-a jignit o iau ca pe o provocare si il jignesc sau il injur si eu. in ultima vreme m-am abtinut de la injuraturi si de la jigniri si l-am lasat si pe benny_loppa sa ma jigneasca, ca oricum nu dau 2 bani pe parerea lui.nu esti mai inteligent daca injuri pe cineva sau jignesti.

Nu ai inteles, multi au intrat pe rst pentru libertatea foarte mare de exprimare care se regaseste si in regulament.

Separat de asta toleranta este 0 cand apar useri care nu au nici macar 10% din cunostintele altor mebrii dar se auto-catalogheaza deasupra sau egalul lor, sa nu mai vorbim de vechime, nu are rost sa mai intram in polemici ca am deviat total de la subiect.

tinkode nu cunosc eu toate dedesuptirile de pe isr dar din punctul meu de vedere cam acelasi lucru l ai facut si pe isr .. te ai suparat ti ai luat bagajele si ai plecat.

eu cred ca neme nu te a pus admin sa te certi cu toti pici ci te a ales pe tine pentru ca esti cel mai bun pentru a face cunoscut si inafara forumul prin hack urile tale

daca nu alegi acelasi drum ca pe isr si daca faci cea ce stii mai bine va fi ok si pentru tine si pentru forum.

bafta!

Ca sa revenim la subiect, TinKode nu a avut nici o vina, nu vreau sa il acuz pe Nemessis dar a facut o mica greseala.

Sa luam urmatorul exemplu:

La o cursa de atletism in echipa, cand un alergator ajunge la "checkpoint" si ii preda stafeta coechipierului toti suporteri au pretentia ca el sa fie cel putin egal sau mai bun decat cel dinaintea lui.

Concluzie: Din start TinKode a plecat cu un handicap foarte mare daca ii pot spune asa, nu e usor sa intrii intr-o comunitate in care nu esti foarte mediatizat si cu pretentii foarte mari, toti se asteptau de la TinKode sa fie cel putin lafel ca Nemessis.

Nu ai cum sa faci nimic simtind toate respiratiile in ceafa. Cel putin nici eu nu as fii putut in locul lui.

Link to comment
Share on other sites

Succes Tinkode la job si in viata(restul nu conteaza). Restul nu mai dramatizati atat si puneti mana si mai aduceti si voi ceva comunitatii. Sunt destui care au cunostiinte mai mari decat mine dar care nu prea posteaza mare branza(eu un noob si tot mai aduc cate ceva din capul meu, 2 tutoriale am facut si eu dar zic eu ca au fost bune si utile) asa ca cei care va stiti cu scaun la cap si cu forta in cerebel puneti mana si faceti ceva util fie pentru comunitatea asta fie pentru voi.

Link to comment
Share on other sites

Ideea lui Tinkode de a da ban la agarici a fost f. buna pt a mai face putina curatenie pe RST.

Da' modul in care a pus in practica ideea a fost nefericita, s-a lasat agatat in tot felul de contre infantile.

A sfarsit prin a se "bana" pe el insusi.

Vorba lui Vanghelie: "S-a ejaculat" de pe RST.

Link to comment
Share on other sites

Omul a plecat ca a vrut el, poate are mai multe de castigat in viata reala decat sa stea sa se certe cu toti copii de pe forum care il f*t la cap.Ce rost are sa te certi cu toti ratatii?Cum era vorba aia, nu te pune cu prostul ca te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta.

Spre deosebire de voi altii au si viata reala si teluri in viata reala decat sa fie mari "hackeri" dupa ce au vazut filmul "Hackers".Eu intru aici in timpul liber si o fac de placere, nu de obligatie sau ca vreau sa imi petrec viata pe internet sperand sa pun mana pe vreun program sa sparg NASA, FBI, CIA si toate ce se termina cu gov in coada si sa fiu laudat pe la toate posturile de tv vreo 2 zile si apoi nimic,daca asta e telul vostru atunci sunteti tristi copii.Nu mai visati la carduri si alte prostii pentru ca daca nu muncesti si in viata reala nu ai nimic.

Link to comment
Share on other sites

inca o data dovedesti ce ratati esti, cu media asta la bac: 6.56 ( PROMOVAT ) cum sa nu fi asa complexat.

Spune-mi de ce nu ti-as da ban !

> 68.62.198.49:27977 ca sa te simti cool cand postezi ! si data viitoare foloseste-l si la inregistrare, nu doar cand postezi...

Link to comment
Share on other sites

@TinKode: Viata personala e mai presus decat orice comunitate. Macar mai stai si termina treaba cu "Hitler" incep sa cred ca faceai treaba buna.

da, sunt unul din userii care a primit ban inainte, sunt pizda aia pe care o tot injura benny_loppa,dupa cum s-a exprimat el,si daca tot te-ai amuzat atunci, te poti amuza in continuare cum vrei. si asa cum am mai spus, nu mi-e frica de un ban sau de alte lucruri, sunt mai dementa asa si probabil de-aia ma mai injura cate unu, mai primesc un ban sau o amenintare...da, m-am simtit ofensata, dar trec cu vederea si imi vad de ale mele.am observat ca esti administrator, ca doar stiu sa citesc.daca te bati cu pumnu in piept ca esti administrator inca de cand eu incercam sa imi fac un ID de mess, asta nu te ridica deasupra mea.eu nu consider ca te-am sfidat. mi-am aparat doar punctul de vedere.nu am injurat, nu te-am jignit,nu m-am batut cu pumnul in piept ca am facut si am dres sau ca sunt eu mai tare ca altul.

Cand ai sa ajungi tu la statutu' lu benny atunci sa comentezi. El macar a mai facut ceva pentru RST tu, nimic.

Paxnwo impreuna cu alti maimutoi gen blackboy1337 ! CORECT

Oameni mai ratati ca astia nu mai vezi !

PS: Pacat ca pleci... incepuse sa imi placa aici.

PaxNwo a facut multe aici pe RST copile, tu nu stiai ce e ala net cand activa pe aici. blackboy1337 poti sa spui ca e maimutoi ca e un looser care n-are dupa ce bea apa si se da mare smar2 pe aici si pe acolo.

Edited by Skiddie
Link to comment
Share on other sites

@skiddie si ce a facut ma rog inaltimea sa benny_loppa pt. rst?de comentat poate comenta oricine din cate vad eu. mai ales daca sunt provocata comentez.

desigur :) din hai ca pleaca tinkode o dam in " pai stii , si pe mine ma deranjeaza ca o am mica " . Nu mai faceti spume la gura pentru un subiect ce merita prea putina atentie. Grow up.

Link to comment
Share on other sites

Daca stii ca esti in stare si ai aptidudini ca ale unui lider, fa-o. Daca nu, resemneaza-te si accepta cine esti (multi nu o fac avand iluzii desarte).

Sa intelegem ca te-ai resemnat ca nu detii aptitudini de lider? Asta se intelege din acest disputat "ma retrag" .

Desii urmaresc din umbra RST,fara sa postez,de multisor,observ ca te-ai lasat mult influentat,de influente ca pax,black etc.

Daca atat poti,atat dai.Dar daca pretinzi ca esti prudent,era de asteptat sa fii atacat.Dar daca de la atata "hartuiala" renunti,atunci nota 10 +.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...