Jump to content
unknown.

R.I.P Amy Winehouse.

Recommended Posts

N-am auzit in viata mea de alcoolista asta pana nu a murit.E bine ca in loc de buchete de flori a primit si tigari si sticle de whisky.

Nu is pro sau anti Amy Winehouse.Personal mi-a placut ce a cantat si cum a cantat.Totusi ea a lasat ceva in urma,ceva cu un mesaj.

Multe din rahaturile de pe MTV si ce mai urmaresc tinerii din ziua de azi nu au nici un mesaj,e doar o melodie simpla si foarte repetitiva peste un track facut in 10 minute in fruity loops sau mai stiu eu ce si asta basta,toti is mari artisti.

Amy a facut muzica.Ca sa drogat si a baut e viata ei personala,nu cred ca vine nimeni sa comenteze viata voastra cat timp faceti ceva,lasati ceva in urma,si chiar daca o face o face fara rost.Critici sunt peste tot da oameni care fac ceva mai greu de gasit.

Nu mi-o lua in nume de rau,dar asta e parerea mea.Si nu o laud eu pe Amy ca a lasat ceva in urma,uitati-va si voi la cate albume a vandut.Cand o sa vindeti si voi atatea albume sau software products sau ce vreti voi atunci sa comentati si sa vorbiti de rau.problems :)) ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...