Jump to content
luke999

MrRip

Recommended Posts

Dupa cum are niku pe rst MrRip asta cred ca are ceva cu mine...

Fiecare banutz pe rst de la el l-am luat, pentru offtopic 14 zile ban, postez acum unde am facut offtopic:

http://rstcenter.com/forum/33990-caut-hacker.rst#post231097

Mai nou abia mi-au scos banul de pe forum (am avut 1 luna) , eu cred ca era meritat asta ultimu'.

Chestia e ca vreau sa ajung aici:

http://rstcenter.com/forum/39042-y-m-reg-control.rst

Eu aveam ban si am zis sa posteze acest programel un prieten tot de pe rst, chestia interesanta este ca toti de acolo fac off-topic si nimeni nu are banuletz (Am dat report).

PS:

Cum poate un administrator ca MrRip sa imi dea ban 2 sapatamani pentru offtopic si acolo nu are nici macar unu?

Fuck You MrRip!

Edited by luke999
Link to comment
Share on other sites

da`i ma drumu ..ai uitat ce-a mai importanta regula ... un admin are intotdeauna dreptate...

_|_

trebuie sa ne informezi pe toti ? discuti cu el...si mie mi-a facut nytro cheie cu un warn si a schimbat dupaia detalile sectiunii dar eu tot cu warn`u am ramas..am vorbit cu el si ne-am lamurit..nu am tipat ca un bebelus in gura mare pe rst...mi-a dat nytro warn aiurea !!

Link to comment
Share on other sites

http://rstcenter.com/forum/39042-y-m-reg-control.rst

Eu aveam ban si am zis sa posteze acest programel un prieten tot de pe rst, chestia interesanta este ca toti de acolo fac off-topic si nimeni nu are banuletz (Am dat report).

PS:

Cum poate un administrator ca MrRip sa imi dea ban 2 sapatamani pentru offtopic si acolo nu are nici macar unu?

Ma simt urat, uitate ca nu chiar totul este off-topic, cel putin eu consider ca postul meu nu e off-topic... ci chiar pertinent... mai bine mai intai ai revizui textul, intradevar celelalte posturi ale: alberynos, undeath, Wav3 sunt off-topic.

Daca nu faceai off-topic pentru posturi atunci nu primeai warn-uri. Acuma te comporti ca si cum: "sa moara si capra vecinului" care este tipic romanesc.

Presupun ca ceilalti membri se refera ca ai multe posturi din "nimic inteligent", adica majoritatea posturilor tale sunt nu sunt in imbunatatirea topicului(ceva ce ajuta) ci pur si simplu un junk care ei se refera, ca mai bine nu l-ai posta(nu ajuta cu nimic). Daca nu ai un raspuns concis(chiar incorect) dar concis si asupra obiectului mai bine nu il posta, ceilalti considera ca tu postezi doar pentru spamuri...

De exemplu am 142 de posturi in mai putin in 20 de zile, Rata mea de post este 7 pe zi , dar majoritatea (parerea mea) sunt pertinente si nu frecventez sa postez in "Introducere despre tine"(Nu am nici un post) in cafenea(am 1 post, si ceva interesant)... teoretic din standarde eu ar trebui sa fiu un trol... post-urile ne inteligente ale mele au fost doar un sugestii

Edit: Imi cer scuze fata de Wav3

Edited by gigaevil
Link to comment
Share on other sites

Ma simt urat, uitate ca nu chiar totul este off-topic, cel putin eu consider ca postul meu nu e off-topic... ci chiar pertinent... mai bine mai intai ai revizui textul, intradevar celelalte posturi ale: alberynos, undeath, Wav3 sunt off-topic.

Daca nu faceai off-topic pentru posturi atunci nu primeai warn-uri. Acuma te comporti ca si cum: "sa moara si capra vecinului" care este tipic romanesc.

Presupun ca ceilalti membri se refera ca ai multe posturi din "nimic inteligent", adica majoritatea posturilor tale sunt nu sunt in imbunatatirea topicului(ceva ce ajuta) ci pur si simplu un junk care ei se refera, ca mai bine nu l-ai posta(nu ajuta cu nimic). Daca nu ai un raspuns concis(chiar incorect) dar concis si asupra obiectului mai bine nu il posta, ceilalti considera ca tu postezi doar pentru spamuri...

De exemplu am 142 de posturi in mai putin in 20 de zile, Rata mea de post este 7 pe zi , dar majoritatea (parerea mea) sunt pertinente si nu frecventez sa postez in "Introducere despre tine"(Nu am nici un post) in cafenea(am 1 post, si ceva interesant)... teoretic din standarde eu ar trebui sa fiu un trol... post-urile ne inteligente ale mele au fost doar un sugestii

Nu ma intereseaza tema discutiei acestui topic, dar, acel post al meu nu a fost chiar off topic. Am incercat sa descarc programul respectiv si mi-a aparut Carmen Serban....era vorba de link.

Si ca sa nu fiu acuzat de off-topic pana si in categoria Off-Topic : luke999, dupa cum ti-a spus si wildchild, vezi ca s-a 'infiintat' RST Court pentru d'astia de genul tau, tu, gen.

Insa, nu vad daca mai are rost sa-ti expui problema RST Court-ului, cel putin nu cu asta "Fuck You MrRip".

Edited by Wav3
Link to comment
Share on other sites

Dac? nu s-a înfiin?at mai e timp. Totu?i, trebuie s? înve?i s? mai ?i rabzi. Eu de exemplu am îngânat un mircar ?i mi-am luat un cartona? ro?u de la Ahead ce nu expir? niciodat?, ?i tot nu m-am plâns. Asta ca s? m? înv?? minte a doua oar? s? nu m? mai cobor la nivelul lor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...