Jump to content
1749

vreti schimbarea regulamentului ?

vreti schimbarea regulamentului?  

84 members have voted

  1. 1. vreti schimbarea regulamentului?



Recommended Posts

"este prostesc s? generaliza?i" -> "De ce?C?-s neferici?i ?i a?a vor fi mereu din punct de vedere spiritual to?i ??tia care sar cu gura."

Iubirea zici..Tu te simti bine cu una ca draku linga tine prin park?

De ce ai umbla cu cineva "ca draku" prin parc.Ce în?elegi tu prin "ca draku"?

Dac? eu ?in la o fat? ?i are poate mai mult IQ decât mine înseamn? c? mi-e ru?ine s? merg cu ea prin parc?

Link to comment
Share on other sites

De ce ai umbla cu cineva "ca draku" prin parc.Ce în?elegi tu prin "ca draku"?

Dac? eu ?in la o fat? ?i are poate mai mult IQ decât mine înseamn? c? mi-e ru?ine s? merg cu ea prin parc?

Ala era doar un exemplu,"ca draku" = urita rau.

Schimbam atunci exemplul,stai tot in parcul ala doar ca o saruti pe fata la care tii.Sa presupunem ca are 1,50,75 kg,cheala,urechile lungi,neagra,si cu barba.INSA are un punct forte,are IQ-ul mai mare ca al tau.Merge?

Asta se refera la "În ceea ce prive?te urâ?enia, nu conteaz? a?a mult atâta vreme cât iube?ti o persoan?."

Si ma refeream la cazurile grave ;)

Edited by symboss
Link to comment
Share on other sites

Sa presupunem ca are 1,50,75 kg,cheala,urechile lungi,neagra,si cu barba.INSA are un punct forte,are IQ-ul mai mare ca al tau.Merge?

buna "presupunere" dar uiti faptul mai trist ca jumatate din labagii astia nu o au nici macar pe aia, cheala, urecheata, proasta, curva sau cum vrei tu sa i mai spui, asta e diferenta, tocmai ptr ca au mentalitatea asta de kkt

Edited by SnaK3
Link to comment
Share on other sites

Dac? îmi place la nebunie, m? doare hapt în pul? de cum arat?.Nu uit? c? legea atrac?iei nu const? doar în "looks".Am v?zut b?rba?i care ar?tau foarte bine ?i aveau ni?te so?ii urâte ca dracu.Cui îi pas? atâta vreme ele îl fac fericit?

?i depinde la ce te ui?i când spui c? e "urât?".Dac? are ochii frumo?i, buze provocatoare, p?r natura, atitudine, pentru unii ca mine e îndeajuns.?â?e ?i cur toate au instalate pe ?asiu(no ofence intended), totul depinde de modul cum au fost "sudate".Vai de capul ?lora care înc? mai cred c? ?â?ele ?i curul fac o femeie.

Edited by wildchild
mistyping
Link to comment
Share on other sites

"dar te avertizez ca n-am chef de combinatii cu nimeni"

Cum ma asteptam, varsta cuprinsa intre 15 si 17 ani. Daca ai mai mult deja imi pare rau pentru tine. Esti minora.

Topicul e penibil. Ce treaba are regulamentul cu faptul ca toata lumea isi bate joc de tine? Si Surge e fata si nimeni nu are nicio treaba cu ea. Da, nu toate femeile sunt proaste, dar tu esti una dintre cele proaste.

PS: Continuati, acum vad si eu topicul, inca imi place. :)

Link to comment
Share on other sites

?i depinde la ce te ui?i când spui c? e "urât?".Dac? are ochii frumo?i, buze provocatoare, p?r natura, atitudine, pentru unii ca mine e îndeajuns.?â?e ?i cur toate au instalate pe sa?iu(no ofence intended), totul depinde de modul cum au fost "sudate".Vai de capul ?lora care înc? mai cred c? ?â?ele ?i curul fac o femeie.

Daca are ce zici tu mai sus deja nu e urita :))

Nimeni nu s-a legat de "?â?e ?i cur instalate pe sa?iu"

penis-nose.jpg?w=455&h=341

Edited by symboss
Link to comment
Share on other sites

Snak3 imi permit sa generalizez pentru ca, cu siguranta am futut mai multe femei decat cunosti tu si mi-am facut o parere! Daca tu ai alta parere e alegera ta si iti urez succes in a readuce moda anillor 80 la moda! Dar hai sa nu ne tragem de sireturi!

Femeile sunt proaste si curve! Ai dovada aici!

Cat despre purtatoarea astea de gauri, esti penibila, lafel ca toate celelalte pizde care doresc sa se faca afirmate, cum deschizi gura cum ti se umple de pule!

Incepe sa imi fie mila de tine!

Link to comment
Share on other sites

Snak3 imi permit sa generalizez pentru ca, cu siguranta am futut mai multe femei decat cunosti tu si mi-am facut o parere! Daca tu ai alta parere e alegera ta si iti urez succes in a readuce moda anillor 80 la moda! Dar hai sa nu ne tragem de sireturi!

Femeile sunt proaste si curve! Ai dovada aici!

Cat despre purtatoarea astea de gauri, esti penibila, lafel ca toate celelalte pizde care doresc sa se faca afirmate, cum deschizi gura cum ti se umple de pule!

Incepe sa imi fie mila de tine!

era la general, fii sigur ca e prea greu sa l gasesti pe ala care a zis pentru prima data ca toate femeile sunt proaste sau curve, si normal iti permiti sa generalizezi chestia asta pe baza faptului ca toate femeile pe care le ai cunoscut in viata ta au fost ori proaste ori curve, dar asta nu inseamna mai nimic. cum tu ai o parere asa are fiecare, ca iti convine, place sau displace parerea altora asta e partea2a, trasul de sireturi in offline merge mult mai bine, respectul se castiga foarte repede folosind mult mai putine cuvinte, pe cand aici fiecare scuipa tot ce are mai bun din el fara niciun fel de grija la consecintele care vin dupa

sa stii, chiar imi lipsesc vechile internet cafeuri, alea de pe timpuri... acolo nu aveai cum sa nu vezi un labar batut de vreo pizda, era show mereu.. trist ca au disparut si acum mai toti labarii stau relaxati acasa fara nicio grija, si normal ca si permit, dar daca era pizda la un calculator distanta de el? crezi mai vorbea el asa?... sa o lasam balta

cum am mai zis, mentalitatea ca si tip, e doar un sablon bine definit de istoria locului in care te ai nascut, si normal a persoanelor printre care ai crescut.

ps; mai lipsea sa ne cantarim coaiele si era totul perfect. as if lol.

Edited by SnaK3
Link to comment
Share on other sites

@SnaK3,de sute de ani se stie ca femeile is proaste...Plm,oare sa se fi gresit chiar atita lume atita timp?

pe baza asta pot sa asum deci ca viitoarea ta sotie va fi si proasta si curva?, atunci o sa fac si eu ce face restul turmii si am sa te rog sa mi o dai si mie o tura, rite? cum suna? jenant? penibil? si cum ai sa reactionezi daca asta se va intampla pe strada?

Link to comment
Share on other sites

@SnaK3,de sute de ani se stie ca femeile is proaste...Plm,oare sa se fi gresit chiar atita lume atita timp?

Prietene, e cel mai penibil post din tot topicul asta la fel de penibil..

Nimeni nu te poate face s? te sim?i inferior f?r? încuviin?area ta. Eleanor Roosevelt

E problema lor daca se simt jignite de afirmatia "femeile sunt proaste si curve".

Link to comment
Share on other sites

curva e ma-ta crapati-as teasta de prostu dracului.vino sa imi zici ca-s curva in fata ca direct la morga te bag cu tot cu ma-ta care te-a facut. prostu dracului. daca ai coaie vino si zi-mi in fata nu ca lasul in spatele unui PC, in mortii ma-ti.schimba-mi la loc usernameul.te-as bate de te-ai pisa pe tine.

Edited by 1749
Link to comment
Share on other sites

Vad ca nimeni nu ii ia apararea din teama ca vor fi luati la pl si bagati in aceeasi oala cu 'victima' de catre ceilalti cercopiteci.

Chiar daca am citit doar primul ei post si cateva critici si comentarii chinuite si editate de 10 ori ale unor utilizatori care posteaza doar sa fie in rundu' lumii, mentinand astfel vie definitia efectului de turma, spre deosebire de ea, eu nu dau doi lei pe acest tip de useri si ii voi lua apararea victimei, indiferent de sexul acesteia.

Asadar, ea (sau el...ce o fi pana la urma) s-a simtit ofensata de catre anumite persoane de pe acest forum si a dorit introducerea in regulament a unei regului ce ar fi 'protejat-o' de astfel de situatii.

Si-a postat ideea si nu au aparut decat comentarii jignitoare, majoritatea pe langa subiect (ca doar suntem la offtopic), toate astea fiind permise de catre admini.

Nu stiu daca ar trebui sa fie o logica aici dat fiind faptul ca nu pot cere omului ce nu are dar macar adminii ar putea dovada de superioritate..

Daca adminii si userii vechi ce au postat aici ar fi fost superiori (macar dpdv al maturitatii si bunului simt), nu s-ar fi umplut 13 pagini de jigniri si critici deloc constructive.

Asa se intampla cand stati toata ziua in fata calculatorului si asta va ocupa tot timpul..

dâng dâng..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...