Jump to content
Cronos

Clonari site-uri

Recommended Posts

In procentul ramas intra anumite optiuni la care exista posibilitatea sa nu le pot face.

Sa fac verificare la ce?

Sa zicem ca imi trebuie site-ul X,tu il clonezi insa trebuie si dovada,nu?Ai putea zice ca intii un mic avans altfel nu te apuci insa daca dupa acel avans dispari?Prin "verificare" ma refeream la orice dovada care arata ca ai clonat site-ul X 99 %.

Link to comment
Share on other sites

Sa zicem ca imi trebuie site-ul X,tu il clonezi insa trebuie si dovada,nu?Ai putea zice ca intii un mic avans altfel nu te apuci insa daca dupa acel avans dispari?Prin "verificare" ma refeream la orice dovada care arata ca ai clonat site-ul X 99 %.

In primul rand ai mai sus cativa membri staff care ma cunosc si stiu ca sunt de incredere. In al doilea rand, in timp ce il fac, poti sa-mi ceri oricand sa vezi, prin teamviewer, site-ul.

Link to comment
Share on other sites

Sotia unui programator il trimite la cumparaturi si ii zice sa ia salam, iar dac? au oua s? ia 10.

Merge programatorul la magazin ?i întreab?:

- Ave?i ou??

- Da!

- Da?i-mi 10 salamuri.

@symboss te agiti atat sa iti explice omul ca e de incredere si dupaia spui ca daca are nevoie CINEVA il trimiti la el? :)) fii serios omule.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

sunt si eu curios, daca vreau clona de emag.ro care sa simuleze exact ca acolo selecturile pentru comparator de preturi si filtrele de cautare si produsele si ce mai e pe acolo (partea de backend) tu mi-l faci la 150 euro? te intreb asta pentru ca mi se pare ceva in neregula, ca sa faci exact functionalitatea de acolo iti ia pe putin 2-3 luni (inclusiv partea de administrare, rapoartele de comenzi cerute/in asteptare/finalizate/in curs etc + partea de comentarii si adaugare produse noi cu filtrele cerute + posibilitate de generare factura pe mail si ce alte facilitati mai sunt acolo...)

nu ca as vrea asa ceva dar mi-a sarit in ochi pretul tau, 150 pentru orice clona...

Link to comment
Share on other sites

sunt si eu curios, daca vreau clona de emag.ro care sa simuleze exact ca acolo selecturile pentru comparator de preturi si filtrele de cautare si produsele si ce mai e pe acolo (partea de backend) tu mi-l faci la 150 euro? te intreb asta pentru ca mi se pare ceva in neregula, ca sa faci exact functionalitatea de acolo iti ia pe putin 2-3 luni (inclusiv partea de administrare, rapoartele de comenzi cerute/in asteptare/finalizate/in curs etc + partea de comentarii si adaugare produse noi cu filtrele cerute + posibilitate de generare factura pe mail si ce alte facilitati mai sunt acolo...)

nu ca as vrea asa ceva dar mi-a sarit in ochi pretul tau, 150 pentru orice clona...

Am modificat acum, multumesc de atentionare. Pretul l-am pus estimativ in functie de complexitatea proiectelor anterioare.

Link to comment
Share on other sites

Eu am o intrebare, de unde stii cum arata admin panelul ca sa il faci "99% ca originalul" ?

// in sensul: poate are si alte functii care le vede decat administratorul

Admin panelul il scriptez eu de la zero dupa cum doreste clientul, ce vrea sa poata sa faca si ce sa vada.

Link to comment
Share on other sites

Arata-mi te rog un site clonat de tine dar fara scripturi nulled..etc luate de pe net. Lasa adresa aici te rog, poate sa fie un localhost sau ceva provizoriu care in 24 de ore sa il stergi . ms.

Fiecare proiect este confidential, fiind o intelegere doar intre mine si client.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...