Jump to content
iBebe

Atentie Orange.

Recommended Posts

Am inceput sa vad multi baieti la care le bate garda la usa cu mandat DE PERCHEZITIE din cauza astora. De fapt pe voi nu va acuza Orange, compania se scoate ca ei nu sunt raspunzatori de contul userilor, voi sunteti acuzati de proprietarii conturilor. Deci cei care au trimis bani dintr-un cont si nu e 100% sigur ca s-a protejat formatati, reformatati, vindeti hardurile. Apoi, dupa ce ati formatat downloadati toate cacaturile de raturi/stealere (la servere ma refer) si asteptati sa vina la usa. Cei care inca mai faceti treaba asta, fiti atenti cui dati bani si ce fel... tineti pentru voi, daca vreti sa vindeti spuneti "Va transfer de pe telefonu meu", in nici un caz dupa "net" ca sa pareti smar2.

Acum sa ne luam putin de compania Orange. Ei sunt jegosii.. din cauza lor li se ia banii userilor, ar putea foarte simplu sa opreasca serviciul cu reincarcare online si nu s-ar m-ai intampla chestiile astea. Dar un "haxor" cand vede ca are acces la banii cuiva sa sa creada si el tare si sa se dea smar2 la prieteni imediat rezolva un cont.

Daca nu..ne trimiteti scrisori si va aruncam piftele cu prastia peste gard.\

LE: Sunt multi de pe forumu asta care au patit-o..doar ca nu stiu daca vor s-a comenteze.

Edited by iBebe
Link to comment
Share on other sites

kav, atat timp cat stai si dupa un banal proxy , si nu iei cu zecile zii de zii, nu se oboseste nimeni sa te caute pe tine.

Astea cu mascatii + spart de usa + 6 dimineata + culcat in dumnezeii matii -> sunt povesti de la filmele de pe protv.

Sunt povesti? Ce rost avea sa mananc cacat aici, eu doar v-am spus si v-am dat niste sfaturi.. acum faceti ce vreti.

Link to comment
Share on other sites

Ca te cauta garda , e o chestie. Ca vin mascatii la 6 dimineata cu duba la tine la usa, e cu totul o alta chestie.

Bebe frate, 40-50-100 de euro furati , nu e trafic de curve, droguri , sau mai stiu eu ce cacaturi sa te ia din plapuma.

Doar o mica citatie sa iti vina ! :))

Nu vin cu duba omule, vin cu mandat de perchezitie.. daca nu ati inteles si va ia tot ce poate stoca cd/dvd/stik/hard/modem.

Link to comment
Share on other sites

Citesc pe aici si imi aduc aminte de Cristian Sabbah ... Am un tovaras care facea "diverse chestii " pe internet ... L-au filat 3 ani ca abia apoi sa intre peste el in casa si au confiscat cateva mii plus diverse obiecte

Pentru 200-300 de euro nici nu-si pun cagula aia :))

Cand o sa furati de la o companie anume cateva mii abia atunci puteti sa va ganditi ca sunteti filati ...

Link to comment
Share on other sites

banuiesc ca daca esti prins facand asta esti si prost, daca ai in cap sa transferi de pe net (folosing conturile altora) te duci la "shmecheri" care schimba cartela mai des ca femeia sau ciorapu umpli cu 10 euro cartela si o vinzi cu textul "consuma repede ca expira" e cea mai uzata expresie prin zona mea :)) si tine =))

si nu cumperi cartela de la "hacer" sa o suni pe mama/tata/sorta/fractu ci sa suni pe matusa care`i prin china sau bagdad =))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...