Jump to content
daatdraqq

Şerban Huidu, implicat intr-un accident rutier grav pe DN 1

Recommended Posts

Cand va aud, ca nu avea voie sa conduca? Voi chiar credeti ca doctorii nu i-au facut niste teste psihologice/reflexe plm de care or mai fi inainte sa-l lase sa plece? Vorbiti ca babele doar din auzite.. A gresit-o, o trage, nu poate sa dea vina pe nimic.

Link to comment
Share on other sites

Cand va aud, ca nu avea voie sa conduca? Voi chiar credeti ca doctorii nu i-au facut niste teste psihologice/reflexe plm de care or mai fi inainte sa-l lase sa plece? Vorbiti ca babele doar din auzite.. A gresit-o, o trage, nu poate sa dea vina pe nimic.

Imi place de tine... Esti romanul perfect :)).

Teoria e perfecta pentru orice om.

Ai avut vreodata procese pana acum sa vezi cu adevarat cum e? Eu am avut 2 pana acum.

Link to comment
Share on other sites

... ma uit de dim la antena 3 [de la 12 .. cand o avut accident]

la treaba cu accident , huidu o fost devina .. ca el e dobitoc nu o avut rabadare si s-a bagat in depasire , si so trezit cu un loganist in fata..

El merita inchisoare , ca o omorat 2 oameni..[batrani intre 50-60 ani ..]

dar nu-l o sa inchida o sa vedeti de ce :

acuam are motiv sa zica , ca are probleme de la ski [faza 2008..] cand so bagat cu capu in pom , deci Huidu nu o sa intra in puscarie o sa vedeti ..

Link to comment
Share on other sites

Cine mai e si ala?=))

google nu m-a ajutat

Querida, AKA Oana Zavoranu AKA tipa de si-o pune cu Pepe si cu scheleti(desi, nu vad diferenta clara).

http://www.opiniatimisoarei.ro/wp-content/gallery/oana-zavoranu/oana-zavoranu-poze-scheleti3.jpg

acuam are motiv sa zica , ca are probleme de la ski [faza 2008..] cand so bagat cu capu in pom , deci Huidu nu o sa intra in puscarie o sa vedeti ..

Ca e vinovat? Da.

Ca o nu o sa intre in puscarie? Posibil.

Da' gandeste-te ca sunt oameni care fac o gramada de atrocitati in mod intentionat si nu patesc nimic asta pentru ca au relatii/pile sau pentru simplul fapt ca legea nu functioneaza. Cretini care omoara, desfigureaza si aranjeaza cu procurorii si cu judecatorii si nu patesc nimic.

ASTA... e o problema serioasa.

Ca sa nu mai vorbesc de Ionel Mantog care a intrat cu BMW-u intr-o salvare si a omorat un om si totul s-a musamalizat atat de usor si a fost dat uitarii. Omul ala nici macar scuza lu Huidu nu o avea ;)

Politistii sunt nepasatori. Judecatorii sunt subiectivi sau superficiali. Procurorii sunt corupti.

Romania e tara in care daca un om fura o gaina, trebuie sa se aplice legea si sa fie condamnat si bagat la puscarie, dar un om care fura 100 de milioane de euro de la bugetul de stat scapa cu o suspendare.

Subliniez ca stiu personal cazuri din zona in care locuiesc, in care au existat oameni care i-au omorat pe altii pe trecerea de pietoni si nici macar nu s-a ajuns la demararea unui proces.

Dreptatea se vinde precum morcovii de la taraba din piata.

[edit]

Paralela adusa de mine nu prea are legatura cu topicul. Dar m-am simtit extraordinar de bine cand m-am descarcat spunand asta :D

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter
Atea sunt reusitele tigancilor de care si-a batut joc. Farmece, blesteme, farmece si iar blesteme..

Saracu` de el. Mai intai accidentul la munte, acum asta? Tragic.

Cum ziceam aici

Exclusiv | Vr?jitoarea Sultana: ”Huidu ?i-a atras ni?te blesteme cumplite”. Vezi de la cine!

Poate unii nu cred in vrajitorii, dar eu cred. Am patit-o pepielea mea (nu cu farmece sau blesteme, ci fenomene din astea neexplicabile)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...