Jump to content
costybarbu

De ce e romania banata pe hf

Recommended Posts

Da cum sa intrebi coaie de ce e banata romania pe forumu x pe alt forum y?

Nu sunt ala care injura si face scandal da nu are nici o logica ce sloboz zici tu pe acolo, mi se pare reclama si lauda de sine... daca te interesa asa de mult de ce, iti puneai frumos un proxy ca doar stii cum, si faceai thread direct la ei - problem solved din surse sigure.

Intelegi ce vreau sa zic ?

Fara un VPN cumparat nu ai ce face. Nu merge cu proxy-uri. Intra tu cu proxy si esti cel mai smecher.

Greseala mea a fost, ca in tot timpul in care am stat pe HF nu mi-am cumparat un VPN bun. Sa il tin pt vremuri grele.

Si cum nu are logica? Eu am intrebat doar de ce au banat astia romania, apoi voi ati venit cu insultele si ati zis ca n-am nicio treaba cu forumurile de genul. Iar eu v-am zis frumos, ca aveam o reputatie destul de buna acolo, deci am treaba.

Chiar nu puteti sa va abtineti de la insulte?

Link to comment
Share on other sites

Fara un VPN cumparat nu ai ce face. Nu merge cu proxy-uri. Intra tu cu proxy si esti cel mai smecher.

Greseala mea a fost, ca in tot timpul in care am stat pe HF nu mi-am cumparat un VPN bun. Sa il tin pt vremuri grele.

Si cum nu are logica? Eu am intrebat doar de ce au banat astia romania, apoi voi ati venit cu insultele si ati zis ca n-am nicio treaba cu forumurile de genul. Iar eu v-am zis frumos, ca aveam o reputatie destul de buna acolo, deci am treaba.

Chiar nu puteti sa va abtineti de la insulte?

Hack Forums

wow....se pare ca sunt "cel mai smecher."

Link to comment
Share on other sites

Hack Forums

wow....se pare ca sunt "cel mai smecher."

Reputatia ii scade pentru fiecare mesaj ce il publica aici. Pentru majoritatea de aici e subunitara fata de el.

@Wildchild trimite-mi un atasament pe mail cu 1MB de popcorn. :-))

@domnul hf (nu m-am chinuit sa ma uit cum te numesti): Am citit tot topicul, fiindca merita sa ma relaxez. Ti se pare ca facandu-ma "hacer" ai scapat de presiunile psihologice ce ti le-au creat aceasta discutie?

PS : De ce nu e mutat inca la cele mai penale posturi?

Link to comment
Share on other sites

Guest expl0iter

Mda.. Nu am citit toate posturile.

A inceput unu s ase ia de al, apoi toata lumea s-a luat de el. Daca incepea cineva cu ONtopic, poate nu toata lumea il lua la mijto :)). Oricum, chiar daca se incepe cu OFFtopic, chiar daca se incepe cu ONtopic, spammul tot apare.

La mine merge hackforums-ul... Nu am incercat cu ip-ul meu sa vad:-?? eu intru doar cu proxy pe site-uri de genu`

Link to comment
Share on other sites

cryptere imi fac eu, copile. .

Fir-ar..numa' eu nu-mi stiu scrie cryptere :((

In fine, bai Costelus, daca esti asa periculos pe HH atunci ar trebui sa te ai in relatii bune cu cativa "sus-pusi".. poate chiar si cu Omniscient.. Deci.. :-j

@wildchild: Nu stiai ca "doua mii sapte" se scrie cu 3 de 0 : 20007 ? 2007= doua sute 7 :P:o off..ce scoala ai facut ma?:))

Link to comment
Share on other sites

Serios? :o:O:O

Vreau si euuuuuuuuu

=)) unul mai amuzant ca altul

@Andrei: nu pot sa trimit ca nu-mi da CRC-ul, ma tot incurca un bob de porumb la calcule

@ AlStar: numa prostii ne invata la scoala in Ardealu' asta.

De exemplu, cum sa ne pazim prunii de astia care vor sa-i taie.

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...