Jump to content
yceman

Anonymous - OPERATION "FACEBOOK" HAS BEGUN

Recommended Posts

Niste ratati,daca esti hacker nu-ti faci cont pe o retea de socializare,iti vezi de treaba ta. Nu inteleg de ce se baga in gradina utilizatorilor casnici care n-au facut ilegalitati. Sa ma urmareasca cia,fbi,nato,etc ca ma doare in cur de ei atat timp cat n-am facut nimic ilegal.

Link to comment
Share on other sites

lol... why using windows?

da asta ii problema din 10 Anonymous unul face ceva si 9 se dau mari si bat din gura aiurea

foarte adevarat, poate si ei vor asta pentru a ramane ascunsi si sa lase idiotii sa se distreze, eu asa as face...

Ia uite aici:

Edited by DuTy^
Link to comment
Share on other sites

@J: Deci daca am Facebook nu mai sunt hacker. Ce trist sunt.

on: Au sute de milioane de utilizatori zilnic. Nici nu vor simti un eventual ddos ca vine tot de la acei utilizator, adica creste putin traficul. Mare branza nu e. :))

N-ai inteles nimic din ce-am zis.

Link to comment
Share on other sites

povestea e asa: nu voi intelege dc mi-as risca pielea pentru anon ? sa incerc sa fac un rau ...asta e cel mai mare bullshit

iar a doua....nesimtiti sunt astia de la facebook, dar si lumea ii accepta.

Imi amintesc ca era o propunere pe rst sa introducem buton de share pe facebook. Acum vine partea asta, cine intra pe forum imediat facebook avea si datele lui.

Mi se pare o stupizenie sa ma urmaresti chiar daca nu am cont. King of the world.

Azi nu am baut...dar incepe sa sune a resident evil cu umbrella lor

Link to comment
Share on other sites

@J: Ok, hai sa vedem ce si cum ca acum n-am mai inteles. Nu stiu, sa vad si eu ca poate da rateuri logica mea.

Vroiam sa explic aici, dar ala era de for fun din moment ce imediat dupa am pus ontopic. Ideea ta a fost aceea ca daca chiar vrei sa fii hacker si faci ilegalitati nu-ti faci facebook. Total fals, ca te monitorizeaza prin cookie si alte manarii de-ale lor si pe alte site-uri. Da, am auzit si NotScript si de NoScript sau altele, dar nu vorbim de exceptii. Deci, explicatia ta fiind, in afara faptului ca n-ai inteles ce-am zis eu? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...