Jump to content
Mr.Jan

Inchideti inregistrarile...

Recommended Posts

=))=))=))=))=))

funny....... as hell.

nu cred ca au de ce sa inchida inregistrarile, paranoicule.ce topic..... i-ar sta mai bine sters.

si chiar daca le-ar inchide, care-i faza? big deal daca se inchid. se gasesc si alte cai de intrare, nu cred ca ai creierul la tine cand tastezi.

Edited by danig.
Link to comment
Share on other sites

Inchideti inregistrarile cat mai rapid, iar cei care vor cont pe forum sa ia legatura cu un membru care este bine vazut, iar acel membru sa recomande userul nou venit.

Salvati cat mai puteti. Sal

daca ar inchide inregistrarile si sa recomande user nou, inainte de asta ar trebui jumate din userii dati afara si jumate din posturi sterse poate chiar mai mult :))

ori cum de dimineata sa citesti un topic ca asta iti trebuie rapdare :)

Link to comment
Share on other sites

=))=))=))=))=))

funny....... as hell.

nu cred ca au de ce sa inchida inregistrarile, paranoicule.ce topic..... i-ar sta mai bine sters.

si chiar daca le-ar inchide, care-i faza? big deal daca se inchid. se gasesc si alte cai de intrare, nu cred ca ai creierul la tine cand tastezi.

iar ti-ai facut cont?jet in mortii matii pizda nefututa!te oftici ca nu o sa-ti mai faci cont sa futi lumea la cap

ps:ahead chiar te spioneaza >:)

Link to comment
Share on other sites

Ideea este foarte buna!Ori garantezi pentru unul care vine si o incasezi si tuu daca aduci un tractorist, sau le permitem celor fara cont sa posteze la Bine ai venit si decidem dupa ce vedem ce-i poate mintea daca intra sau nu.Asa am scapa de putoi:D

edit:in plus, cei care au deja cont pot sa ramana, daca o sa incalce regulile o sa ia ban asa ca tot scapam de cei de care nu avem nevoie.

Edited by wildchild
Link to comment
Share on other sites

Inchideti inregistrarile cat mai rapid, iar cei care vor cont pe forum sa ia legatura cu un membru care este bine vazut, iar acel membru sa recomande userul nou venit.

Salvati cat mai puteti. Sal

Scrie si argumentele pentru care sa facem acest lucru.Daca ne convingi o vom face.Sper sa fie solide altfel de descalifica deja.

Poate ar trebui sa existe si -1 rep,-2 rep....

Link to comment
Share on other sites

Eu v-am spus ca nu voi mai activa pe acest forum,dar inca mai am inca speranta ca aceasta comunitate nu se va duce de tot.

Daca inchideti inregistrarile,mai puteti salva ceva. Chestia sta in felul urmator, daca un vizitator decida sa isi faca cont pe forum,sa faca in asa fel incat sa castige increderea unui membru activ inregistrat deja , iar acel membru sa il recomande unui administrator, atunci cand este recomandat , administratorul este rugat sa ii faca cont celui nou,etc...

Iar acel membru activ deja inregistrat care a recomandat noul inregistrat sa raspunda de greselile, prostiile lui.

Ori sa faceti o adresa de email speciala, unde sa se trimita acolo un formular de inscriere , cu un mic test.

Unde e ma Mr.Rip parca a promis ceva :)) . Salut

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa va uitati la ultimele voastre topicuri si posturi si sa vedeti ce si cand ati postat ultima data in categoriile: Tutoriale engleza/video (ca la romana au inceput sa apara tutoriale de rahat) sau Programare.

Uitati-va la ultimele voastre topicuri si posturi, prin ce categorii si cat de practice sunt, apoi invinuiti-i pe cei care inca nu au cont pentru ca nu se posteaza nimic util.

Uitati-va la ultimele voastre topicuri si posturi, dati LogOut si obtineti VOI acordul unui membru de incredere (VIP de exemplu) de a activa pe raspunderea acestuia.

Si ganditi-va la ce ati realizat in ultimul an. Nu faceti decat sa va bagati in toate discutiile, care de care mai penale, iar daca le inchidem sariti de cur in sus. Toti va plangeti ca e offtopic, dar daca primiti warn pentru asa ceva nu va convine. Va vaitati ca nu se posteaza nimic interesant dar nu va ganditi ca voi nu ati postat ceva interesant de ani. Si cel mai rau, ca acum, cand cititi acest post, nici de-ai dracu nu va simtiti VOI in aceasta situatie si considerati tot ca e vina "celorlalti", ca sunt multi "prosti".

Daca vreti sa se schimbe ceva, incepeti prin a va schimba voi.

Topic inchis!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...