Jump to content
fr0g

Ponturi pariuri sportive bune!!

Recommended Posts

Sari cu un bilet castigat pe miza de minim 100, cu 1/2 sau 2/1, logic...si dupa poate te crede cineva. Dumele gen "nu mai am biletul" sunt cam expirate. Si eu pun 1/2 sau 2/1, si de multe ori imi si ies, dar nu incep sa ma laud ca dau ponturi, pentru ca nu-s sigure...sunt "presupuneri".

//Later edit: ah, din graba am crezut ca tu ai pauza/final, nu doar final. Greseala mea...

Oricum astea nu-s sigure :-j. Cand o sa ai in spate cativa ani de jucat la pariuri, ca si altii, o sa vezi. Poti face acum 500 lei din nimic, si in 2 minute sa-i pierzi, pe "un meci sigur".

Ti-am vazut si celalalt thread. Sincer...eu decat sa joc 5 lei pe 10 meciuri cu cota 1.10-2, mai bine joc 3 meciuri cu cota 2.5-3 minim. Am sanse mai mari de castig.

Edited by Play4Fun01
Link to comment
Share on other sites

Nah, nu stiu ce (vrei sa) vinzi, dar iti garantez eu ca nu exista pont 100% sigur.

Daca urmaresti si campionatele "mari" iti dai seama si singur de cate ori se intoarce roata impotriva echipelor mari. In ultimii ani de cand joc la pariuri am incercat toate combinatiile posibile, ca sa vad cum e mai avantajos. Stii care e concluzia? 2-3 meciuri pe cota mare, si daca ai noroc, ai...daca nu, asta e. Din cotele de 1.1-1.2 n-o sa faci nimic, daca nu joci minim 10-15 meciuri. Si crede-ma ca din alea 10-15 minim 2-3 te "tuf".

Din partea mea...sa ai bafta cu vanzarea, ca nu ma deranjeaza cu nimic. :)

Ah, da...si castiguri cat mai mari!

Link to comment
Share on other sites

Pierderile se pot face doar atunci cand 1.Albitrii fut meciul! 2.Din cauza a ceva,nu se poate tine meciul si se castiga la masa verde!In rest nu sunt sanse de pierdere la meciurile de vi le spun!

Biletul meu de azi e cu 4 meciuri am pus 500 de lei si am 1 mil 800.Bafta si tie si castiguri mari!

Link to comment
Share on other sites

Pierderile se pot face doar atunci cand 1.Albitrii fut meciul! 2.Din cauza a ceva,nu se poate tine meciul si se castiga la masa verde!In rest nu sunt sanse de pierdere la meciurile de vi le spun!

Biletul meu de azi e cu 4 meciuri am pus 500 de lei si am 1 mil 800.Bafta si tie si castiguri mari!

Dupa ce se termina meciurile poti pune aici biletul,sa-l vedem? :)

La ce casa joci? Daca nu joci online, te anunt ca ai facut o mare tampenie, daca ai pus 500 lei...cu profitul ala de 180 lei, treci de 600 lei, si-ti impoziteaza castigul.

Link to comment
Share on other sites

Pai tu cand poti face zeci si sute de milioane te uiti la cei 5 euro ai nostri?

Si da, m am convins, Man United, locul 2 in Anglia, cu 2 victorii inainte de meci, a jucat cu Stoke, locul 8 in Anglia, care nu mai castigase de 3 meciuri, la Manchester acasa SI Liverpool, locul 5 in Anglia impotriva la Wolwes, locul 19 in Anglia, aceasta din urma nu a mai castigat de 5 meciuri. Deci nu e pont fratica, e logica. In fine, succes oricum

Link to comment
Share on other sites

Da tu' vezi de ce au fost aia arestati? :))

Pl??ile pentru pariuri erau f?cute cu ajutorul unor carduri de debit de tip "carte bleue", f?r? cip electronic ?i modificate cu ajutorul unor numere frauduloase

Crezi ca altfel durea pe cineva in "lupa" daca oamenii aia castiga sau pierd la pariuri?

Link to comment
Share on other sites

Nu mai vorbiti prostii , chiar e de incredere am cumparat eu pontul de ieri dimineata chiar daca dupa a fost pus public dar + 1 ( un ) meci care mi l-a mai spus si am castigat dublu sumei pariate ... chiar daca meciurile au avut cota mica dar .. asta e si ideea cu cat pariezi mai mult pe 2 , 3 meciuri cu cota mica ai sansa sa castigi dublu .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...