Jump to content
aditzahk

vand roots [ 1426 days uptime & 939 ] !

Recommended Posts

cum spune si topicul, vand 2 root-uri ADEVARATE! poti face absolut orice, adik : flood,spam,scan, etc... adminul la ambele root-uri nu s`a mai loghat de aproximativ 1 an. PM cine e interesat.

[root@tomcat ~]# w
08:43:39 up 1426 days, 2:32, 0 users, load average: 0.00, 0.00, 0.00
USER TTY FROM LOGIN@ IDLE JCPU PCPU WHAT
[root@tomcat ~]# cat /proc/cpuinfo
processor : 0
vendor_id : GenuineIntel
cpu family : 15
model : 2
model name : Intel(R) Xeon(TM) CPU 2.40GHz
stepping : 7
cpu MHz : 2386.748
cache size : 512 KB
physical id : 0
siblings : 2
core id : 0
cpu cores : 1
fdiv_bug : no
hlt_bug : no
f00f_bug : no
coma_bug : no
fpu : yes
fpu_exception : yes
cpuid level : 2
wp : yes
flags : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm pbe cid
bogomips : 4775.19

processor : 1
vendor_id : GenuineIntel
cpu family : 15
model : 2
model name : Intel(R) Xeon(TM) CPU 2.40GHz
stepping : 7
cpu MHz : 2386.748
cache size : 512 KB
physical id : 0
siblings : 2
core id : 0
cpu cores : 1
fdiv_bug : no
hlt_bug : no
f00f_bug : no
coma_bug : no
fpu : yes
fpu_exception : yes
cpuid level : 2
wp : yes
flags : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm pbe cid
bogomips : 4772.35

processor : 2
vendor_id : GenuineIntel
cpu family : 15
model : 2
model name : Intel(R) Xeon(TM) CPU 2.40GHz
stepping : 7
cpu MHz : 2386.748
cache size : 512 KB
physical id : 3
siblings : 2
core id : 0
cpu cores : 1
fdiv_bug : no
hlt_bug : no
f00f_bug : no
coma_bug : no
fpu : yes
fpu_exception : yes
cpuid level : 2
wp : yes
flags : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm pbe cid
bogomips : 4772.13

processor : 3
vendor_id : GenuineIntel
cpu family : 15
model : 2
model name : Intel(R) Xeon(TM) CPU 2.40GHz
stepping : 7
cpu MHz : 2386.748
cache size : 512 KB
physical id : 3
siblings : 2
core id : 0
cpu cores : 1
fdiv_bug : no
hlt_bug : no
f00f_bug : no
coma_bug : no
fpu : yes
fpu_exception : yes
cpuid level : 2
wp : yes
flags : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm pbe cid
bogomips : 4772.13

[root@tomcat ~]#

[root@bind-master ~]# w
08:51:16 up 939 days, 19:15, 0 users, load average: 0.00, 0.00, 0.00
USER TTY FROM LOGIN@ IDLE JCPU PCPU WHAT
[root@bind-master ~]#
[root@bind-master ~]# cat /proc/cpuinfo
processor : 0
vendor_id : GenuineIntel
cpu family : 15
model : 2
model name : Intel(R) Xeon(TM) CPU 2.40GHz
stepping : 7
cpu MHz : 2388.582
cache size : 512 KB
physical id : 0
siblings : 2
core id : 0
cpu cores : 1
fdiv_bug : no
hlt_bug : no
f00f_bug : no
coma_bug : no
fpu : yes
fpu_exception : yes
cpuid level : 2
wp : yes
flags : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm pbe cid
bogomips : 4779.00

processor : 1
vendor_id : GenuineIntel
cpu family : 15
model : 2
model name : Intel(R) Xeon(TM) CPU 2.40GHz
stepping : 7
cpu MHz : 2388.582
cache size : 512 KB
physical id : 0
siblings : 2
core id : 0
cpu cores : 1
fdiv_bug : no
hlt_bug : no
f00f_bug : no
coma_bug : no
fpu : yes
fpu_exception : yes
cpuid level : 2
wp : yes
flags : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm pbe cid
bogomips : 4775.90

processor : 2
vendor_id : GenuineIntel
cpu family : 15
model : 2
model name : Intel(R) Xeon(TM) CPU 2.40GHz
stepping : 7
cpu MHz : 2388.582
cache size : 512 KB
physical id : 3
siblings : 2
core id : 0
cpu cores : 1
fdiv_bug : no
hlt_bug : no
f00f_bug : no
coma_bug : no
fpu : yes
fpu_exception : yes
cpuid level : 2
wp : yes
flags : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm pbe cid
bogomips : 4776.03

processor : 3
vendor_id : GenuineIntel
cpu family : 15
model : 2
model name : Intel(R) Xeon(TM) CPU 2.40GHz
stepping : 7
cpu MHz : 2388.582
cache size : 512 KB
physical id : 3
siblings : 2
core id : 0
cpu cores : 1
fdiv_bug : no
hlt_bug : no
f00f_bug : no
coma_bug : no
fpu : yes
fpu_exception : yes
cpuid level : 2
wp : yes
flags : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm pbe cid
bogomips : 4776.17

[root@bind-master ~]#

Link to comment
Share on other sites

ia dai ma si tu wget sau uname -a cat /etc/issue sa vedem si noi ce busybox e :)))) sau din ala zapacit de nu stie comenzile :))) sau cel mai simplu dai reboot kill -9 -1 sa vezi ca nu pateste nimica :))

Asa ca ma bag peste tine ... Vand rooturi Mailuri rdp smtp nologine ieftine id tradegameover

fac print la tot ce doresti si dau chear si inainte

Link to comment
Share on other sites

@MarioFinutz fix aici te-i gasit sa postezi? sau itzi e ciuda ca n-ai si tu asha ceva?! Cu ce ocazie sa-ti arat eu tzie comenzile alea? Stai pe mIRC, nu? Desteptaciunea ta de "mIRCAR" te da de gol :)

EDIT:

MarioFinutz is ~TmD@MarioFinutz.users.undernet.org * The Best

MarioFinutz on #fata-de-la-miezul-noptii +#beat.down @#drop @#DiGiTaL #fantezii

MarioFinutz using *.undernet.org The Undernet Underworld

MarioFinutz is away: Sa`mi Suge`ti Pula Fani Mei !!!

MarioFinutz is logged in as MarioFinutz

MarioFinutz has been idle 50hrs 42mins 6secs, signed on Sun Apr 01 23:57:29

mariofinutz End of /WHOIS list.

aveam dreptate... am zis eu ca ceva nu e in regula cu limbajul tau... -.-'

Edited by aditzahk
Link to comment
Share on other sites

Daca Te Uiti Mai Bine Vezi Cat Esti De Prost !! Folosesc Mircul De Acum 12 Ani .. A Tu Nici Nu Stiai De Internet !!! Da E Greu Mai Ales Ca Atunci Erau Computere 486 si 868 si parca si Pentium 1 Ca Era Puterea :) Si Uitam Vrei Sa Stau Pe Facebook ? Vezi ca la whois nu ai vazut calumea !! iti arat eu !!

TheBestTmG is ~Mario@MarioFinutz.users.undernet.org * The Best

TheBestTmG on @#geekz @#Dang3r0uS @#RooT-Hack +#r.o.o.t @#helproot @#fata-de-la-miezul-noptii @#Mata +#Defender @#OnlyTrade @#drop +#BlackJack

A tu stai pe #romania si sigur pe #sexx ... da asa se intampla de multe ori ... e pacat daca nu recunosti .... !!

Cei care doresc roote

Dau roote gratis celor care imi dau add si imi zic in mesaj pentru root gratis !! si nu o sa fiti dezamagiti .. anunt valabil doar 3 zile !!! si rog pe toti cei care ma contacteaza dupa ce primesc sa si posteze ca nu sunt arzoi !!!

Link to comment
Share on other sites

Degeaba rootezi tu si spargi daca esti un cocalar care are sufixul numelui finutz , si pune la inceputul fiecarui cuvant litera mare, degeaba ai net de 12 ani daca nu sti sa il folosesti cu cap si risti puscaria , degeaba ai peste 30 de ani daca o arzi pe un forum ca asta si incerci sa faci niste bani. Imi cer scuze pentru off topic. Succes la vanzari.

Link to comment
Share on other sites

Cei care doresc roote

Dau roote gratis celor care imi dau add si imi zic in mesaj pentru root gratis !! si nu o sa fiti dezamagiti .. anunt valabil doar 3 zile !!! si rog pe toti cei care ma contacteaza dupa ce primesc sa si posteze ca nu sunt arzoi !!!

Pana acum tot cautai sa vinzi, acum dai gratis? wtf?! nici tu nu stii defapt ce vrei:) Si vorbind de mirc, daca tot te intereseaza cine sunt /w blade :).

@PassaMan In primu rand itzi multumesc, iar in al 2-lea rand nu are rost sa-ti bati capul cu el, Trebuie sa-l crezi si pe el ca doar atat poate..

Edited by aditzahk
Link to comment
Share on other sites

Degeaba rootezi tu si spargi daca esti un cocalar care are sufixul numelui finutz , si pune la inceputul fiecarui cuvant litera mare, degeaba ai net de 12 ani daca nu sti sa il folosesti cu cap si risti puscaria , degeaba ai peste 30 de ani daca o arzi pe un forum ca asta si incerci sa faci niste bani. Imi cer scuze pentru off topic. Succes la vanzari.

Asa si tu ii iei apararea hecarului aditza care nu e deloc cocalar(adik,loghat,asha,tzie,itzi)

Cuvintele din paranteze nici nu sunt cuvinte de cocalari

Asa ca nu mai lua tu apararea la toti cocalarii si lasa-i sa isi vada de treburile lor

Link to comment
Share on other sites

Asa si tu ii iei apararea hecarului aditza care nu e deloc cocalar(adik,loghat,asha,tzie,itzi)

Cuvintele din paranteze nici nu sunt cuvinte de cocalari

Asa ca nu mai lua tu apararea la toti cocalarii si lasa-i sa isi vada de treburile lor

LOL! In limbajul tau de copil prost, cuvintele (asha,tzie,itzi..etc) sunt scrise de cocalari ? Da-ti un glontz in cap !

Edited by aditzahk
Link to comment
Share on other sites

Toti care vor roote sa` imi dea add pe id`ul tradegameover si sa scrie pentru root gratis si ii voi lasa pe privat 1 2 roote !!

Blade .... doar stii ca esti un lake ..... chear tu si team`ul tau ... o adunatura de copii cu bube in cap care stati la asl ... iar nick`ul asta il am de 12 ani si nu am de gand sa il schimb sau sa imi fac nu stiu cate usere 1 si bun 2 id`uri si bune ! cel personal si cel pentru cei care doresc sa ia ceva !!!

Link to comment
Share on other sites

Pai MarioFinutz in aia "12 ani" ai tai de net, nu ai invatat sa deschizi un topic nou in care sa-ti postezi tu ofertele tale?te bagi in topicul lui cu comentarii care nu-si au rostul iar apoi faci tu "oferte" si mai presus mai faci si p.. mare.Acuma mai dai si gratis? Ps:te faci de cacat!

Link to comment
Share on other sites

bai, fata de altii de pe aici care dau tzepe, MarioFinutz chiar nu da tzepe si va recomand sa luati de la el.

Mai ales ca ofera si suport la ceea ce da.

Si mie mi-a dat aseara un root de scan (id: smartzone_ro).

Recomand cu placere pe MarioFinutz pentru calitatea serviciilor care le ofera.

Spor la "pescuit"

Link to comment
Share on other sites

bai, fata de altii de pe aici care dau tzepe, MarioFinutz chiar nu da tzepe si va recomand sa luati de la el.

Mai ales ca ofera si suport la ceea ce da.

Si mie mi-a dat aseara un root de scan (id: smartzone_ro).

Recomand cu placere pe MarioFinutz pentru calitatea serviciilor care le ofera.

Spor la "pescuit"

A da? ca va da cate un root il recomandati nu ? Dar nu spuneti ca, vrea banii inainte pe "conturi" de LR(care e frauda informatica..) si ca arde lumea de coduri de 5 euro orange ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...