Jump to content
soimuletzu1

Recomandare Telefon

Recommended Posts

Salutare , as vrea sa imi cumpar un telefon care sa il pot folosi pentru a citi fisiere tip pdf , docx, etc .. Ma intereseaza sa faca poze cu claritate buna , si sa aiba memorie ... Nu ma pricep la telefoane de asta astept sfatul vostru. App detin o suma cam de 13 .. 14 milioane ... (1400 RON) ms frumos.

Link to comment
Share on other sites

Galaxy S3. Sincer, eu sunt satul de Samsung si androPenis. Au incarcat os-ul ala de l-au rupt, consuma resurse cat un windows 7.

Pentru poze, recomand un aparat foto. Un telefon poate sa aiba si 200 mpixeli, nu o sa faca poze ca un aparat foto niciodata pentru ca senzorii dupa ele sunt 1/10000 din marimea unui clitoris.

Cred ca o sa-mi caut un 6310i :))

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

ajunge sa il reflashezi cu un firmware now-vechi (important e ca e divers fata de cel precedent, poti shimba mac addr odata ce ai root si poti scoate si functzia de block / wipe / etc a telefonului :-) )cheerz zi'mi prin PM de unde l-ai luat sau cum sa fac sa pun si eu mana pe unu chiar daca e ciordales important sa arate cat de cat bine , nu zgariat cu 3310 :D

Link to comment
Share on other sites

@soimuletzu1

Orice telefon din noua genera?ie ?i mai performant se poate localiza, fie prin gprs fie pe baza imei-ului. Este suficient s?-i pui un sim în el, s? se autentifice în re?ea ?i vei fi localizat cu o precizie de câ?iva metri p?tra?i(2-5)...

Dar nu cred c? pentru un am?rât de terminal gsm s? se fac? atâta deranj.

//Solu?ii: Schimbi imei-ul telefonului sau nu folose?ti nici un sim luat pe abonament în telefonul respectiv.

În ceea ce prive?te schimbarea adresei MAC ?i a rescrierii unui nou/vechi firmware... :))

Edited by dixongsm
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...