Jump to content
K-9

[GHID] Cartele Orange Gratis

Recommended Posts

Salutare, sunt K-9 si acesta este primul meu "tutorial" de pe rst, mai bine zis ghid.

Majoritatea ati gasit / furat / etc conturi de orange.

Dar culme nu aveti cartele pe care sa puneti creditul, iar daca aveti nu vreti sa o stricati.

Daca vreti cartele gratis fara credit am gasit solutia:

Orange de ceva timp ofera cartele cu numar gratis, uitati ce trebuie sa faceti:

1.Intrati pe orange.ro

2.Tineti Cursorul pe Magazin Online

57086723.png

3. Aveti jos optiunea cu free sim, dati click

4.Apoi Pe comanda

5.Va pune sa completati adresa unde va trebui sa soseasca cartela, nu conteaza cati ani aveti vine la sigur

*Perioada de livrare e de max. 2-3 zile

Link to comment
Share on other sites

Numele poate fi unul la vrajeala ca nu sa postasul sa verifice cine sta acolo, doar iti pune plicul in cutia postala si aia e. Si puteti da si o adresa unde nu sta nimeni si cutia postala este in asa fel incat puteti lua voi ce este in ea fara a o mai descuia cu cheia.

Link to comment
Share on other sites

Numele poate fi unul la vrajeala ca nu sa postasul sa verifice cine sta acolo, doar iti pune plicul in cutia postala si aia e. Si puteti da si o adresa unde nu sta nimeni si cutia postala este in asa fel incat puteti lua voi ce este in ea fara a o mai descuia cu cheia.

Exact!

Link to comment
Share on other sites

Mai era faza si cu internet prepay to free si ala. O cartela de aia avea 100 mb trafic. Eu comandasem aproape 300 de cartele de alea. Nu am mai avut probleme cu netul o perioada. :D

Acum e 10 min + 10 sms-uri.

Comanda vine intre 3-14 zile.

Poti pune nume fictive.

Mail diferit de fiecare data.

Poti da aceeiasi adresa putin "gresita" de exemplu prima oara ai comandat pe Strada RST-ului nr 7,bl,sc,apt. / si urmatoarea data pui fara numar :)) cum ar veni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...