Jump to content
Culai

Telefon care sa tina bateria + difuzor bun ?!

Recommended Posts

Salut,cum zice titlul topicului,v-as ruga sa imi oferiti niste ponturi despre un telefon care sa se auda clar si tare difuzorul si sa tina bateria cat se poate de mult. Mentionez ca nu ma intereseaza decat modele de Nokia si Samsung iar bugetul nu e limitat,dar vreau calitate insa nici vreun telefon de ultima generatie nu-mi trebuie.

Astept parerile voastre,va multumesc !:D

Link to comment
Share on other sites

6310i

Battery Slim, Li-Ion 1050 mAh (BLS-2N)

Stand-by up to 16 days

Talk time 3h - 5h 45min

Battery Ultra slim, Li-Po 1100 mAh (BPS-2)

Stand-by up to 17 days

Talk time 3h 15min - 6h

Datele sunt reale, folosesc un astfel de telefon de ani de zile ?i se comport? excelent.

Pai ala e considerat telefon de top in Germania chiar daca e vechi. BMW-urile dupa linia de fabricatie veneau cu car-kit de 6310i.

Eu am un Nokia 330, tine bateria doua saptamani si vorbesc in medie cam 20 de minute in fiecare zi.

Link to comment
Share on other sites

Ai s? râzi probabil, dar am vândut zeci de 6310/6310i cu 200-300lei, importate second hand din Germania. Pre?ul era în func?ie de aspectul aparatului ?i de num?rul de ore de utilizare.

Acel car-kit s-a pus ?i pe Mercedes ?i pe Audi, nu numai pe Bmw-uri. Eu am pe Audi (A sex) astfel de car-kit ?i sunt foarte mul?umit de presta?ia lui... de telefon nu mai spun, îl încarc de 2 ori pe lun? :D .

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult pentru parerile voastre,mi-am luat 6310i,am mai avut unul si acum 2 ani si nu am dat gres.Sper sa fie si asta bun ca multe sunt cu alte placi de baza pe ele si reworked.Daca am noroc sa il prind si pe asta bun am lovit-o :))Salut!

@hirosima - Daca e sa fi ascultat,tot vei fi iti garantez eu asta,povesti cu "te aud in ecou,schimbi numerele etc" stouri.

Edited by Culai
Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult pentru parerile voastre,mi-am luat 6310i,

Pfuu, taman ce m? preg?team s?-?i fac o ofert?, poate î?i vindeam ?i ?ie unul... Dar dac? ?i-ai luat, s?-l st?pâne?ti s?n?tos. :)

Uite ?i pozele dac? tot le-am f?cut: 6310i-1, 6310i-2 s? nu fiu acuzat c? vorbesc prostii...

Am citit pe net ca Nokia 6310i nu pote fi interceptat decat cu ajutorul companiei de telefonie mobila.

Pove?ti... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...