Jump to content
Que

Sterilizarea femeilor rome!

Recommended Posts

Nu sunt rom si nici nu le iau apararea!Eu unul sunt de parere ca nu `tiganii` sunt de vina,sunt si romani analfabeti,prosti,care violeaza si omoara.Asa cum si Spaniolii de exemplu au `tiganii` lor asa ii avem si noi pe ai nostrii,doar ca e o imensa diferenta!Cand o sa ajunga Romania peste oricare alta tara din UE atunci sa va plangeti de `tigani`.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu sunt rom si nici nu le iau apararea!Eu unul sunt de parere ca nu `tiganii` sunt de vina,sunt si romani analfabeti,prosti,care violeaza si omoara.Asa cum si Spaniolii de exemplu au `tiganii` lor asa ii avem si noi pe ai nostrii,doar ca e o imensa diferenta!Cand o sa ajunga Romania peste oricare alta tara din UE atunci sa va plangeti de `tigani`.

Nici eu nu sunt gin.

Scrieti ba tigan, ca sunt tigani nu rromi.

Sincer nu vad care e problema autoritatilor. Daca eu fac site si zic ca ofer 100RON fiecarei femei care-mi face un "striptis pe mess", inseamna ca discriminez? E simplu: Omu are bani de dat, ii vrei faci ce zice, nu ii vrei il ignori. Ce plm atata tam-tam pentru nimic? Institutiile statului ar trebui sa-si vada de actiuni mult mai importante(afaceri de milioane de $) si sa lase gainariile astea ieftine sa se rezolve de la sine.

Citez:

"Minoritatile au drepturi, majoritatea nu"

- Cheloo (Parazitii) - Concentrati in metropole.

Edited by Cril
Link to comment
Share on other sites

Tiganii, au ca "valori" care fac parte din "cultura" lor furatul, cantatul si facutul de "boraci" care sunt buni pentru "activitati traditionale" cum ar fii cersitoria.Oricum, in actualul ritm de crestere demografica a tiganilor, si de scadere a natalitatii in Europa, in 50-100 ani, tiganii o sa fie majoritari.Nu trebuie "sterilizati", eu daca as avea bani, as cerceta/dezvolta un virus ceva, care sa "recunoasca" adn-ul tiganilor, si sa-i extermine rapid, da-i dracu de ciori.

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt rom si nici nu le iau apararea!Eu unul sunt de parere ca nu `tiganii` sunt de vina,sunt si romani analfabeti,prosti,care violeaza si omoara.Asa cum si Spaniolii de exemplu au `tiganii` lor asa ii avem si noi pe ai nostrii,doar ca e o imensa diferenta!Cand o sa ajunga Romania peste oricare alta tara din UE atunci sa va plangeti de `tigani`.

cand esti in autobuz si esti inconjurat de romani...iti pui mana pe buzunar sa vezi daca mai ai telefonu si portofelu si dupa ramai in alerta sau cu mana in buzunar sa sti in permanenta ca e acolo ?

acum invers...cand esti in autobuz si s-au urcat 10 ciori ordinare care s-au pus in jurul tau...iti pui mana pe buzunar subtil sa vezi daca mai ai telefonu si dupa ramai cu mana pe el ?

noaptea cand vi de la munca...pe unde iti este mai corcoi sa treci...printr`un cartier in care stau romani sau printr`un cartier in care stau ciori ?

ma pis pe europa si ce ai scris tu mai sus si pe ciorile lor...am vazut ciori acolo care isi respecta traditia si vad de treaba lor. noi avem maimute proste care au coborat din copaci. ce ai scris mai sus e o boratura de om beat

cacat ce mi-ar place sa mai traiasca ceausescu sa nu am libertate si internet dar sa trimita toate imputiciunile astea de ciori in minele de diamant din siberia

Edited by yceman
Link to comment
Share on other sites

S-ar alege prafu de lumea asta ba daca ar gandii toti asa ca voi!Daca era asa cum ziceti voi se gasea unu pana acum sa ii impuste sau sa ii gazeze,voi nu stiti ce vorbiti!Mai bine ati accepta realitatea si nu ati mai visa,ce face un tigan face si un roman.De vina sunt autoritatile si tara in care traim ca tolereaza prea multe si ii doare in pl de noi.Eu unul urasc mai tare prostii decat tiganii!

Link to comment
Share on other sites

Diferenta intre romani si ciori e ca nu toti romanii sunt zdrente, pe cand ciorile au fost dintotdeauna. Romanului caruia ii e foame inghite in sec, pe cand cioara fura pana si nimicul pe care nu il are romanul. Autoritatile nu-si fac treaba pentru ca banii au luat locul onoarei, iar lipsa banilor e datorata tradatorilor de neam.

Nu mai puneti semnul egal intre roman si cioara, ca "rromul tot om e". Asta e singurul lucru pe care il au in comun cu noi. Diferentele le stiti si voi.

Nu-i mai spurcati pe altii pentru situatia din tara atat timp cat voi doar judecati si ii asteptati pe altii sa actioneze. Aveti un comportament de parazit.

Iar referitor la cel arestat, ceea ce merita e sustinerea romanilor treji, nu cercetarea penala pe care tu consideri ca i se cuvine. Vorbesti de moralitate, dar inseamna ca nu ai sange romanesc daca tu crezi ceea ce afirmi.

Edited by SecretService
Link to comment
Share on other sites

Eu oricum nu inteleg. Omul acela oferea 300 RON tigancilor care se castrau. Ce lege a incalcat? De ce e arestat? Ca nu le dadea bon fiscal?

apare discriminarea si xenofobia deoarece era oferta doar pentru ciori ... asa si unguru ala lesinat ..a dat foc doar la o papusa

dar ma enerveaza berbecu asta care le tot ia apararea...ori traieste in groenlanda sau la tara de nu a dat peste tigani sa ii faca japca sau pur si simplu sa scarbeasca

Link to comment
Share on other sites

Imi plac opiniile voastre, sunt amuzante din multe puncte de vedere. Dar sper ca ganditi asa doar pe internet sa va dati zmei, nu si in real life.

Despre gogu' care a initial aceasta 'campanie', cred ca isi merita soarta. Nu zice nimeni ca tiganii ar fi prea civilizati, dar nici un rasiso-xenofobo-sociopat nu este mai presus, chiar daca e verde la fata.

In plus, ideea cu 300 lei e de-a dreptul tampita. Sa presupunem ca toate tigancile s-ar steriliza, ce s-ar intampla atunci? Aproape un milion de tigani marlani s-ar apuca sa f*ta romance... Publicitate a vrut, asta e clar, dar se pare ca a primit prea multa.

Principala problema a romanilor nu sunt tiganii. Noi stim clar ca tiganii nu sunt romani (raman oameni, dar nu romani), incep si strainii sa ne diferentieze. Problema noastra sunt insa chiar romanii cu un grad de civilizare indoielnic. Mie mi-e mult mai usor sa-i explic unui neamt ca nu fur ca tiganii, sunt alt material. Dar imi este mult mai greu sa ii explic ca nu sunt rasist/nazist/sociopat ca cei care isi cauta publicitate.

Pe de alta parte, rasismul e amuzant pana in momentul in care nu ajungem noi sa fim cei discriminati. Ce-ar fi sa li se urce chinezilor la cap ideea ca ne sunt superiori? Sunt mai multi ca noi, asta e clar, au o cultura si istorie care se intinde pe milenii, au bine dezvoltat simtul responsabilitatii, sunt muncitori, supravietuitori adevarati pentru ca digera si pisici si rame, economia le merge bine, deci le-ar putea veni ideea ca ne sunt superiori. Asta ar insemna ca trebuie sa inceapa sa ne castreze pe rand?!?! Doamne fereste...

Eh, poate va veni o vreme in care va veti dori sa fiti voi mai civilizati ca sa va puteti integra in lumea buna. O vreme in care sa va doara in cot de ciori si unguri, dar sa va deranjeze romanii bolnavi mintal care va fac neamul de ras...

Link to comment
Share on other sites

E imoral sa omori tigani/rromi/oameni , eu ii vad ca o mana de lucru ieftina eu le-as da de lucru la betoane , vor avea un ban si se vor opri din furat si ar avea bani si de prezervative si si-ar scoate tara un profit de pe urma lor .

Buna idee, nu trebuie omorati, trebuie facuti sclavi.

Link to comment
Share on other sites

Asta nu a initiat campania bine trebuia sa spuna ca da si 300 de ron pentru fiecare tigan care se castreaza deci si barbat si femeie avea mai mult succes,cat despre scalvie poate fi impusa doar cu armata dar nu de astia ci de unul ca Ceausescu sau Antonescu.

Vreau sa-l vad eu pe ala care se duce la tigan si ii ofera de munca vara prin caldura sa vezi daca accepta mai bine fura un portofel,un telefon si s-a scos,pe cand un roman accepta ca are acasa nevasta,copil,greutati etc.

Link to comment
Share on other sites

Buna idee, nu trebuie omorati, trebuie facuti sclavi.

Da dar sclavie cum era in egiptul antic. Neobligati nu o sa lucreze nici unul , cersind ei castiga mai mult decat castiga un roman muncind. Am vazut prin decembrie un reportaj pe protv sau antena1 unde li se oferea 20-50 lei pentru a da zapada de pe o masina sau din curte. La inceput toti erau interesati sa castige un ban dar cand au auzit de 20-50 lei au inceput sa se prefaca bolnavi sau sa zica ca n-au timp sau alte prostii...

Singurele lucruri care se pot face e acela al tirmiterii lor in alta parte sau a`i obliga la sclavie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...