Jump to content
Nytro

100.000 de membri

Recommended Posts

Stiti cum e RST-ul? Exact cum as vrea sa fie....Nu tine cont de indivizi, ci tine cont de moralitate, nu tine cont de cei ce vin sa fure, ci tin cont de cei ce vor sa formeze viitorul. Fara sa vrei observi atitudinea membrilor mai "cerebrali", ca este spre educatie, spre exemple bine definite..."cu un cont de facebook nu se face primavara"....daca iti place domeniul....ai trecut de niste pasi in dezvoltarea ta in domeniul informaticii, incepi sa observi ce e important...chiar sa te ingrozesti cate odata ce pot face niste 0 days pe care le-ai observat....atunci nu te mai gandesti cum sa faci un buffer overflow, heap spray...etc....te gandesti cum sa rezolvi....sa fie bine pentru toata lumea....sa creezi un echilibru. Multi pustani inclusiv eu...ne bucuram la un root....ca am reusit...am facut-o......pentru ce...recent a postat cineva niste root-uri free encryptate...3 erau honeypot-uri...destul de dezvoltate...sa zic asa...era retea de honeypot-uri....cei care incearca astazi, nu mai tin cont de anonimitate, nu o mai fac pentru a invata, ci pentru a vedea cat de mult rau pot pricinui cu 3 comenzi...bravo membrilor din RST care tin sus stafeta...vad "fail-uri", dar nu renunta...educa! Un singur cuvant....BRAVO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...