Jump to content
vloguluilau

Vlogu lui Lau- Vlog's Channel

Recommended Posts

Buna seara tuturor , uite stiu ca este un mod prost de a va spune, adica pe un FORUM.

Dar vreau sa anunt, ca am un vlog, la inceput de 2 luni, si am nevoie de sfaturi critici, dar si de putina incurajare din partea voastra.

Nu am nevoie de like-uri milogite, de subb inactivi.Am nevoie ca voi sa imi apreciati munca, si sa va uitati la mine din placere.Asa ca am sa va las un video, si sa va dati cu parerea. Iar daca va placut ajuta-ma sa fiu un pic mai popular.

http://www.youtube.com/watch?v=Cf5F2VIdUzg

Link to comment
Share on other sites

Ce gura ai ... merge muiata
Cine plm este terminat-ul asta ?
Mai iesi din casa, dezvigineaza-te !

Alte comentarii mai utile nu aveti ? Are 13 ani si face ceva mai util/inteligent decat faceati voi la varsta asta :) . Posibilitati de monetizare are deja , doar din niste video-uri postate pe youtube. Da , probabil si voi castigati din ceva , dar pula mea , banuiesc ca ati trecut de mult de 13 ani .

Bravo pustiule , e si asta ceva. Daca asta iti place sa faci , continua , dar totusi , evita rst daca vrei doar sa-ti faci reclama.

Edited by black_death_c4t
Link to comment
Share on other sites

Cine mai posteaza o jignire in acest thread are ban 1 saptamana.

Ontopic: Bravo pentru tinere. Putini din romania au tupeul sa faca ce faci tu.

Edit: Sfat: Incearca sa vorbesti despre subiecte interesante, evitand barfele, mass-media, pitipoance si alte chestii.

Edited by Zatarra
Link to comment
Share on other sites

Alte comentarii mai utile nu aveti ? Are 13 ani si face ceva mai util/inteligent decat faceati voi la varsta asta :) . Posibilitati de monetizare are deja , doar din niste video-uri postate pe youtube. Da , probabil si voi castigati din ceva , dar pula mea , banuiesc ca ati trecut de mult de 13 ani .

Bravo pustiule , e si asta ceva. Daca asta iti place sa faci , continua , dar totusi , evita rst daca vrei doar sa-ti faci reclama.

Cine a zis ca noi nu monetizam ? Poate fac 100k pe zi, de unde pula mea stii tu ca nu facem nimic ?

Vezi-ti in pula mea de treaba ta, noua ne place sa ne batem joc, ca avem de unde si cu ce, tu de nu ai munceste, si nu te mai preface.

Link to comment
Share on other sites

Cine a zis ca noi nu monetizam ? Poate fac 100k pe zi, de unde pula mea stii tu ca nu facem nimic ?

Vezi-ti in pula mea de treaba ta, noua ne place sa ne batem joc, ca avem de unde si cu ce, tu de nu ai munceste, si nu te mai preface.

LOL! Are dreptate :-? ...

E bun baiatu are haz.. Laule nu te lasa.

Link to comment
Share on other sites

Vlogul e o treaba cu doua taisuri.

Ca in orice alt domeniu, nu ii poti multumi pe toti. Ideea e sa te multumesti pe tine. Daca faci si bani de-un cico, bafta.

Personal, nu-i prea hales pe astia cu vloguri de tineri; Dar deh, poate mi-e ciuda ca eu nu am tupeul lor. D-aia ma rezum la scris.

Link to comment
Share on other sites

Esti prost. Si rarait. La varsta ta ar trebui sa te joci pe afara, nu sa iti faci vloguri.

Posibilitati de monetizare, haha. Cine dracu ar da doi bani pe reclama la un canal cu 1k vizualizari, 90% de la copii la fel de batuti in cap.

Ba, nu am nimic cu el, dar de abea daca intelegi ce vorbeste acolo, si are si niste faze de copil cazut in cap.

Voi spuneti ca vai, vezi ca el macar poate face ceva bani la varsta lui, pai la varsta lui ar putea face la fel bani, dar nu din vloguri si cacaturi (noua moda la noi din cate vad) ci prin a invata ceva programare si a isi vinde serviciile.

Atat am avut de zis.

Link to comment
Share on other sites

Esti prost. Si rarait. La varsta ta ar trebui sa te joci pe afara, nu sa iti faci vloguri.

Posibilitati de monetizare, haha. Cine dracu ar da doi bani pe reclama la un canal cu 1k vizualizari, 90% de la copii la fel de batuti in cap.

Ba, nu am nimic cu el, dar de abea daca intelegi ce vorbeste acolo, si are si niste faze de copil cazut in cap.

Voi spuneti ca vai, vezi ca el macar poate face ceva bani la varsta lui, pai la varsta lui ar putea face la fel bani, dar nu din vloguri si cacaturi (noua moda la noi din cate vad) ci prin a invata ceva programare si a isi vinde serviciile.

Atat am avut de zis.

Fiecare face bani din ce vrea si din ce poate. Nu e o regula care spune ce anume sa muncesti ca sa scoti bani. Nu e o rusine sa muncesti, indiferent daca esti om de serviciu sau inginer la Google .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...