Jump to content
eubest

Cum sa pui o poza un text etc pe un cont strain de Facebook

Recommended Posts

Acesta in sinea lui nu-i un tutorial uimitor care va va ajuta sa spargeti conturi ci doar veti putea pacali o persoana sa va dea semi-acces la contul sau de facebook.

Pentru inceput trebuie sa inventezi o povestioara.

a mea incepe cam asa

salut ma ajuti cu ceva?

internetul meu face fite

poti te rog sa imi spui adresa de mail din josul pagini acesteia?

Bine ai venit pe Facebook

Daca a cazut in plasa si o sa va prezinte adresa care-i apare lui si numai lui , dumneavoastra cititori tutorialului veti putea posta in numele lui de pe un cont de email diferit

Trimiteti un mail la adresa victimei cu ce doriti dumneavoastra (text poza video).

Have fun!

m.facebook.com/upload.php?_rdr4
Edited by eubest
Link to comment
Share on other sites

Acuma am inteles principiu.

Daca era o adresa de mail cu facebook sau o deviatie de la nume,era mai putin suspicios.

A incercat cineva?

Defapt este mai putin suspicios asa deoarece nu are legatura nici cu facebook-ul nicii cu userul respectiv si doar cu o adresa de email care poate apartine oricui

Link to comment
Share on other sites

dar cum ma pot folosii de adresa victimei pentru a posta?

am si eu cont de facebook,dar nu prea sunt familiarizat cu facebookul,intru foarte rar pe facebook

as face si eu o farsa

trimiti un mail la adresa respectiva cu ce vrei sa-i apara pe wall ,textul trebuie sa fie in subject

Link to comment
Share on other sites

Sincer ma *** pe el +1 si da am observat de cand este acest topic dar am zis ca poate vede cineva mai destept ca noi si face ceva ca aceasta chestie sa mai functioneze, domnule.

Si inainte de postul meu ai mai observat ceva? A nu, te-ai uitat doar la ultimul... am inteles. Gata nu o dam in povesti ca fac si 2xpost

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...