Jump to content
laz

eXchangere de LR inchise = Arestari

Recommended Posts

de ce ai facut doua topicuri?

ca sa faci tu +1 post intrebandu-ma!!!... Nu esti tu in masura sa ma intrebi... esti cumva admin/mod? copil frustrat

ON:

S-a facut singur... eu am postat doar odata.

Link to comment
Share on other sites

ca sa faci tu +1 post intrebandu-ma!!!... Nu esti tu in masura sa ma intrebi... esti cumva admin/mod? copil frustrat

ON:

S-a facut singur... eu am postat doar odata.

Man, no offence, cred ca e ceva de la tine. Nu cred sa fie in rst chestii de genul... Da si tu un pm la un admin/mod sa stearga unul.

Link to comment
Share on other sites

Sa ne suga de pwla tot FBI =))

.......Copilul din spatele calculatorului care crede ca FBI este Politia Romana de la colt de bloc ce da amenzi doar copiilor care beau bere si mananca seminte intr-o scara de bloc...

Jmecheri mai sunteti voi ma, astia care nu sunteti iesiti prin lume...

Link to comment
Share on other sites

Bhai cap de strutz =)) nu ai tu vacanta cata puscarie pt falsuri si fraude informatice am eu , hahhaha o sa ne suga oricum tot FBI`ul , si daca esti amabil si dumneata impreuna cu ei;)

WOW, iti dai seama ce ai putut face? :o Nu cred ca e ceva de laudat !

Link to comment
Share on other sites

Bhai cap de strutz =)) nu ai tu vacanta cata puscarie pt falsuri si fraude informatice am eu , hahhaha o sa ne suga oricum tot FBI`ul , si daca esti amabil si dumneata impreuna cu ei;)

Si crezi ca esti $m3k3r daca ai facut puscarie? Esti fraier fiindca te-au prins, si te mai si lauzi cu asta.

Link to comment
Share on other sites

Bhai cap de strutz =)) nu ai tu vacanta cata puscarie pt falsuri si fraude informatice am eu , hahhaha o sa ne suga oricum tot FBI`ul , si daca esti amabil si dumneata impreuna cu ei;)

Si crezi ca daca ai facut puscarie, esti barosan?

Esti gunoiul societatii...

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca astia care se lauda ca ei fac si dreg sunt doar niste ratati care stau in fata monitorului,nu au prieteni stau doar in casa si sufera de nebagare in seama :).Poi in primul rand cine e cu adevarat bun in chesti de astea nu se lauda nu se arata ;):)

Link to comment
Share on other sites

Bhai cap de strutz =)) nu ai tu vacanta cata puscarie pt falsuri si fraude informatice am eu , hahhaha o sa ne suga oricum tot FBI`ul , si daca esti amabil si dumneata impreuna cu ei;)

Bag de seama ca tu te lauzi c-ai scapat sapunul. Poponar pasiv ce esti tu. Hehe.

Link to comment
Share on other sites

^ Si daca ai avut media scazuta ce?

Se cede ca (unii) sunt gunoie ale societatii. Trebuie sa fii cu adevarat prost(viscolul) sa te lauzi cu asta. Nu conteaza ca ai stat ca un poponar (cu spatele la perete si cu gura deschisa) in inchisoare. Conteaza pentru ce ai intrat acolo.

Esti tampit sa te lauzi ca esti "HAX0r din HackerVille", ca furi, ca dai in cap. DACA AI FI CU ADEVARAT BUN ai munci sa creezi ceva (si ai castiga bani si respect).

Sunteti (cei ca viscolul) Scursura Societatii! (si mai zice lumea de tigani)

Link to comment
Share on other sites

baliverne si prosti , la 2 bilioane (unii nici nu stiu sa numere atat =)) ) de dolari transferuri facute , cred ca au de verificat foarte multa informatie , or sa stabileasca niste criterii dupa care or sa faca arestari zic eu

tranzactii mari + plangere de frauda cred ca sunt prioritare

Sa imi reaminteasca careva daca atunci cand au inchis e-gold-ul s-au operat arestari in randul utilizatorilor , ca si e-gold-ul ca si lr-ul a fost inchis pentru frauda de toate felurile si inca o asemanare izbitoare era ca si ei mergeau pe exchangeri ca si lr-ul

Link to comment
Share on other sites

Bravo mah, laudati-va ca ati ciordit pe net. Dati si adresa si numele real si va urez sa scapati sapunu' cat mai des. Arzoi de 2 bani, ca nici o pagina de scam nu stiu sa faca 90% din oamenii care se dau "h@xori".

Folositi-va dracu' capu' si daca ati facut prostii, ciocu mic, ca nu va ridica nimeni statuie si nu va respecta nimeni.

Multa bafta copilasilor anonimi care au un minim de etica. Va pup fetelor! :P

Link to comment
Share on other sites

Bravo mah, laudati-va ca ati ciordit pe net. Dati si adresa si numele real si va urez sa scapati sapunu' cat mai des. Arzoi de 2 bani, ca nici o pagina de scam nu stiu sa faca 90% din oamenii care se dau "h@xori".

Folositi-va dracu' capu' si daca ati facut prostii, ciocu mic, ca nu va ridica nimeni statuie si nu va respecta nimeni.

Multa bafta copilasilor anonimi care au un minim de etica. Va pup fetelor! :P

Cei care stiu sa faca scamu si nu se dau hackeri, nu se lauda, stai linistit, isi fac banu lor acolo fara sa-i stie cineva. Astia sunt niste prapaditi cu 10 clase.

Prea mult off topic pe threadul asta, mult continut fara calitate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...