Jump to content
GaByBoy

[Cerere]site-uri unde sa fac bani

Recommended Posts

Salut RST am vazut multe site-uri pe net prin care daca dai un like esti platit cu 0,4 .

As vrea si eu cateva site-uri de genul acesta care sa fie reale si bani sa ii poti primi fie prin sms fie prin paypal

Nu vrea site-uri gen adfly

Vreau site-uri daca sunt sa te plateasca pentru vizitele facute,adica eu aduc un om pe site-ul tau imi dai ceva

stiti voi la ce ma refer

astept raspunsuri

Link to comment
Share on other sites

PokerStars EU Play Free Online Poker Games.

Cu o mica investitie si cu multa rabdare si un bankroll managment ok te scoti cat de cat la inceput

vezi sa nu, fix pokerstars ti`ai gasit...bwin mai mergea, mai erau pesti si balene..prindeam o balena la fiecare masa...dar pokerstars te futi pe el plus ca tre sa invete si holdem manager ca fara el chiar nu faci nimic

Link to comment
Share on other sites

Invata sa faci ceva, invata un limbaj de programare sau gandeste-te la ce ti-ar placea tie sa faci cu adevarat. Daca ti-ar placea sa faci o aplicatie pentru mobil, ai ideii si esti creativ, invata cum se face asta. Sunt tutoriale, carti, articole, ai la dispozitie n materiale pentru studiu. Totul depinde de tine. Ca sa faci bani trebuie sa investesti timp in a invata sa faci ceva. Nimeni nu te plateste sa stai, poate politicienii sunt in situatia asta si tu ai slabe sanse sa ajungi unul.

Studiaza si invata, preferabil ceva ce iti place. Studiaza cu scopul de a materializa cunostintele si de a produce ceva, la scoala nu te invata asta. Devin-o autotdidact, studiaza si asimileaza cunostinte intr-un domeniu care tie iti place.

Daca stii sa desenezi, cumpara-ti o tableta grafica, nu e foarte scumpa si invata cum sa vectorizezi in illustrator creatia ta. E doar un exemplu, insa tu stii mai bine ce iti place sa faci. Daca nu stii, scopul tau este sa afli asta. Este imposibil sa nu iti placa sa faci altceva in afara de stat. Nu mai pierde timpul, invata sa faci ceva, studiaza. Timpul si cunostintele tale concretizate in ceea ce ai facut valoreaza bani, nu click-ul pe 3 reclame.

Edited by coffee
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...