Jump to content
Guest Nemessis

Hackerul de Romania

Recommended Posts

Acest post este copiat de AICI

Mia placut foarte mult o parte din ce am citit… Am ras foarte mult… :) )Expresiile uzuale ce dovedesc puterea hackerului roman sunt:

- iti dau format la calculator

- iti ard placa de retea

- iti dau flood de iti ia foc monitorul

- te las fara net

- iti sparg calculatorul

- fraiere sunt deja la tine in calculator

- lasa ca aflu eu unde stai si te bag la portbagaj

Toate aceste expresii sunt uzuale si au mai mereu pe langa ele si cuvintele:

- fmm

- mu*e

- mm

- terminatule

- lamere

- bagami-as **** in ma-ta

Pana la urma nu mai conteaza de unde este copiat acest post important este ca a reusit sa adune atatea vizualizari.

Edited by George130
Link to comment
Share on other sites

Acest post este copiat de AICI

Mia placut foarte mult o parte din ce am citit… Am ras foarte mult… :) )Expresiile uzuale ce dovedesc puterea hackerului roman sunt:

- iti dau format la calculator

- iti ard placa de retea

- iti dau flood de iti ia foc monitorul

- te las fara net

- iti sparg calculatorul

- fraiere sunt deja la tine in calculator

- lasa ca aflu eu unde stai si te bag la portbagaj

Toate aceste expresii sunt uzuale si au mai mereu pe langa ele si cuvintele:

- fmm

- mu*e

- mm

- terminatule

- lamere

- bagami-as **** in ma-ta

Pana la urma nu mai conteaza de unde este copiat acest post important este ca a reusit sa adune atatea vizualizari.

cand am vb eu prima oara cu ANC cu expresii de astea a venit omul la mine:))

apropo am auzi ca e mare hacker pe aici pe RST

Link to comment
Share on other sites

Realitate pura.

Cum spunei si tu majoritatea "hackerilor" sunt de 12-13 ani.(adica vorba vine de hacker).Ei se cred asa din cauza ca daca vad ca au furat o parola sau au intrat in calculatorul prietenii care e afoana in asa ceva; si dupa trimitandu-i mesaje gen: 'vezi ca-ti iau parolele sau pozele daca nu iesi cu mine sau bla bla"...etc.

Link to comment
Share on other sites

daca te iei in gura cu cineva si il jignesti si il injuri demonstreaza ca de fapt esti prost, dar preferi sa te dai destept. valabil pt. toti cei care azi in loc sa ma ignorati ati data navala sa demonstrati ca bubuiti de prostie. nu ii poti demonstra altuia ca esti mai inteligent ca el prin injuraturi si jigniri, ci ignorandu-l si vazandu-ti de treaba ta. e la mintea cocosului. si ca sa se linisteasca , nu e de ajuns uneori sa ii spui omului sa se linisteasca, trebuie sa ii distragi atentia cumva sau sa ii spui ceva inteligent incat sa o lase balta si sa nu mai creeze scandal. iar daca ii dai ban o data, de 2 ori, de 10 ori si isi face mereu alte conturi e clar ca banul e ca si cum n-ar exista. atunci la ce-l mai dai? daca de fapt nu exista?aveti mult de parcurs pana va veti maturiza. nu dati dovada nici de maturitate, nici de inteligenta cand alegeti sa va exprimati in halul in care ati facut-o azi. in loc sa aratati cu degetul catre altul, vedeti-va fiecare de ale sale si ignorati scandalurile, ca altfel pareti mai prosti decat vreti sa dati de inteles ca sunteti. un hacker adevarat sigur stie asta, nu trebuie sa ii mai spun eu. nu am sa mai citesc ce aveti de spus, pt. ca nu ma astept decat la insulte.nu puteti dovedi ca va duce capul pe unii decat asa. a, si surge, asa e, la inceput am militat pt. un limbaj decent, numai ca am militat in locul gresit. m-am enervat, am inceput sa injur si eu si in loc sa va las dracu si sa-mi vad de-ale mele , m-am lasat intaratata de toti natangii. asta a fost greseala mea. intotdeauna exista un fapt care declanseaza o suita de cuvinte.cuvintele mele au fost declansate de o actiune, dupa cum va puteti da seama din topicul deschis atunci. o fi sicko sinonim cu certifiable, dar nici chiar asa.

certifiable.

Edited by 1749
Link to comment
Share on other sites

daca te iei in gura cu cineva si il jignesti si il injuri demonstreaza ca de fapt esti prost, dar preferi sa te dai destept. valabil pt. toti cei care azi in loc sa ma ignorati ati data navala sa demonstrati ca bubuiti de prostie. nu ii poti demonstra altuia ca esti mai inteligent ca el prin injuraturi si jigniri, ci ignorandu-l si vazandu-ti de treaba ta. e la mintea cocosului. si ca sa se linisteasca , nu e de ajuns uneori sa ii spui omului sa se linisteasca, trebuie sa ii distragi atentia cumva sau sa ii spui ceva inteligent incat sa o lase balta si sa nu mai creeze scandal. iar daca ii dai ban o data, de 2 ori, de 10 ori si isi face mereu alte conturi e clar ca banul e ca si cum n-ar exista. atunci la ce-l mai dai? daca de fapt nu exista?aveti mult de parcurs pana va veti maturiza. nu dati dovada nici de maturitate, nici de inteligenta cand alegeti sa va exprimati in halul in care ati facut-o azi. in loc sa aratati cu degetul catre altul, vedeti-va fiecare de ale sale si ignorati scandalurile, ca altfel pareti mai prosti decat vreti sa dati de inteles ca sunteti. un hacker adevarat sigur stie asta, nu trebuie sa ii mai spun eu. nu am sa mai citesc ce aveti de spus, pt. ca nu ma astept decat la insulte.nu puteti dovedi ca va duce capul pe unii decat asa. a, si surge, asa e, la inceput am militat pt. un limbaj decent, numai ca am militat in locul gresit. m-am enervat, am inceput sa injur si eu si in loc sa va las dracu si sa-mi vad de-ale mele , m-am lasat intaratata de toti natangii. asta a fost greseala mea. intotdeauna exista un fapt care declanseaza o suita de cuvinte.cuvintele mele au fost declansate de o actiune, dupa cum va puteti da seama din topicul deschis atunci. o fi sicko sinonim cu certifiable, dar nici chiar asa.

certifiable.

deci sa iti explic, sunt satul de tine si iti promit ca o sa te ard si daca aflu cine esti o sa iti fac viata un calvar, ne auzim cand ajung in fata usii tale

Link to comment
Share on other sites

Oameni buni,dar ce va mai place cearta=))

Pai nu ati inteles nimic din lumea virtuala si de forumuri=))

Eu cu parerea mea de analfabet,cu clasa I neterminata,va dau un sfat.Va duceti la sectia de politie,ii trantesti un pumn in mecla la gabor,si ai parte de cearta cu droaia.Pe lumea virtuala, altfel stau lucrurile,trebuie sa te faci frate cu draqu,si sa fii parsiv pe toate fronturile,ca sa te poti bucura de prietenia tuturor=))

Asa ca fiti mai blanzi oameni buni,si sa ne bucuram de aceasta comunitate frumoasa ca exista

Link to comment
Share on other sites

nea SirVic asta akum trebuie sa inventeze ceva sa sparga si portile puscariei....beleaua e ca nu merge cu programe hack.....pacat....ar fi fost floare la ureche =))

nu a luat nici macar 29 de zile ! A luat o amenda de vreo 2000 de dolari pe care o refuza sa o plateasca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...