Jump to content
BkDService

SMS Sender (FREE) By BkD Service

Recommended Posts

Stiu ca nu e cine stie ce, dar va ofer aces programel (celor care le trb) cu care puteti trimite SMS GRATIS pe orice numar, in orice tara !

6lsa.png

Programul necesita FRAMEWORK instalat.

Virus Scan: https://www.virustotal.com/ro/file/44e86fda6167f2bfb0d482fa6fd17dd7a1c64e80c4bfd007e2f823f22672cf21/analysis/1373204000/

Download: BkD Service - SMS Sender.exe

La urmatorul update voi adauga Spoofer (send from), centru de primit sms (pentru reply, avand si posibilitatea de achizitionare de servicii internet care necesita verificare PIN), adresa multipla de destinatari si posibilitatea de a trimite in numar mai mare (bomber).

Serviciul este LIMITAT !

Pentru orice problema / nelamurire, contactati`ma pe backdoorhk@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

si care ar fi motivul de nu ma lasa sa il descarc ???? ceva ceva tre sa fie in program eu oricum nu vreau sa il folosesc ca am abonament .. era ca fapt divers ... nimic nu e gratis ;)

Mie-mi merge destul de bine :-?? daca aveai nevoie si ti-ar fi fost frica sa-l folosesti, il bagai intr-un virtualbox..

Link to comment
Share on other sites

stim si noi sa folosim fiddler :). Datorita tie voi face acces pe baza de date, utilizator si parola..

Daca stiai, mai ales ca postezi asta pe un forum de securitate trebuie sa fi precaut. Scopul postarii a fost pentru tine, pentru ca nu ma intereseaza pe mine amaratul tau de router, dar baietii abia asteapta o sursa de sms bomber. :)

Link to comment
Share on other sites

Daca stiai, mai ales ca postezi asta pe un forum de securitate trebuie sa fi precaut. Scopul postarii a fost pentru tine, pentru ca nu ma intereseaza pe mine amaratul tau de router, dar baietii abia asteapta o sursa de sms bomber. :)

daca era sa o postezi pentru mine dadeai un privat, as putea sa opresc imediat serverul, pana rezolv.. dar voi verifica din cand in cand.. daca observ ca se da "bomb" il voi inchide imediat.

Edited by BkDService
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...