Jump to content
TheOne

Cumpar Bitcoins.

Recommended Posts

Sunt si eu curios, 2k inseama potrivit site-ului https://www.bitstamp.net (de unde poti cumpara sau vinde bitcoins)

ca esti dispus sa dai un sfert de milion de usd pe ei (adica 149,19 USD (valoarea curenta a unui bitcoin) x 2000 Bitcoins (cat esti tu dispus sa cumperi) = 298.380 USD

Curiozitatea mea consta in faptul de cand au inceput sa umble milionarii pe forum pe aici :))

Link to comment
Share on other sites

pe piata un bitcoin e in jur de 150 usd acum (si creste) deci cred ca tu te refereai ca vrei sa cumperi vre-o 13 bitcoins (de aia 2k usd cat probabil ai)

Eu minez de vre-o juma de an pe 3 laptopuri si inca nu am 1 bitcoin intreg :) avantaj cei care au acces la cloud/vps si pot produce mai multi bitcoini pe luna ;)

Edited by Birkoff
Link to comment
Share on other sites

pe piata un bitcoin e in jur de 150 usd acum (si creste) deci cred ca tu te refereai ca vrei sa cumperi vre-o 13 bitcoins (de aia 2k usd cat probabil ai)

Eu minez de vre-o juma de an pe 3 laptopuri si inca nu am 1 bitcoin intreg :) avantaj cei care au acces la cloud/vps si pot produce mai multi bitcoini pe luna ;)

bani din asta a facut cine sa apucat de la inceput.

acum nici curentu nu til scoti.Iti sugerez sa inchizi laptopurile acelea.

Link to comment
Share on other sites

WU - Perfect Money - BTC-e

Cat e comisionu ca sa bagi banii in Perfect Money? Gen la 100 dolari cash cati ajung in contu perfect money?

LE: reformulez, care stie cum sa bagi bani in btc-e cu comision mai mic de 4 % are 2 lazi de bere de la mine :D

Edited by phreak
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...