Jump to content
Shinny

E-book Jocuri steam si origin ieftine

Recommended Posts

E-bookul con?ine 6 metode, dar ultimele dou? sunt cele mai interesante ?i „productive”. Pre?ul pentru e-book este de 2$ paypal, nu cred ca este mult deoarece voi ve?i avea reduceri de cel pu?in 75% la multe jocuri. Îi rog pe cei care cump?r? s? nu fac? publice metodele de acolo cel pu?in pentru un timp.

Il voi da gratis unor useri care sunt mai vechi si au avut activitate pe forum.

Link: https://payhip.com/b/2LEz

Link to comment
Share on other sites

Salut. Ultima metoda e scrisa de mine si functioneaza. Primele 4 metode nu sunt cine stie ce, dar si acelea au fost testate si functioneaza. A 5-a metoda inca nu am incercat-o, dar in principiu ar trebui sa functioneze si este explicata foarte bine. Aceasta poate fi folosita atat pentru jocurile de pe origin cat si pentru cele de pe steam.

Pentru ultima metoda garantez si va voi si oferi suport daca nu va descurcati in cazul in care ati cumparat-o.

Cum spuneam ultimele doua metode sunt cele mai productive. Eu cred ca nu e mult 2$ ca sa iti faci o reduce in cele mai multe cazuri de minim 50%.

Edited by Shinny
Link to comment
Share on other sites

Ultima metoda merge , depinde de joc , poti lua si cu 30% mai ieftin sau cu 70% .Numai ca nu poti trimite sute de gifturi la pretul ala . Dar in principiu, merge .

De exemplu jocul Call of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition costa 119$ , cu metoda lui il poti lua la 20 euro .

Edited by bodostyle
Link to comment
Share on other sites

Ultima metoda merge , depinde de joc , poti lua si cu 30% mai ieftin sau cu 70% .Numai ca nu poti trimite sute de gifturi la pretul ala . Dar in principiu, merge .

De exemplu jocul Call of Duty: Ghosts Digital Hardened Edition costa 119$ , cu metoda lui il poti lua la 20 euro .

Pot confirma si eu ca ultimele 2 metode merg si vor merge in continuare. O sa-mi cumpar si eu ghosts prin metoda 5.

Link to comment
Share on other sites

Daly si tawdarky nu pot sa vi-l dau gratis voua. In principiu il dau persoanelor mai cunoscute care m-au mai ajutat sau care au avut posturi de calitate si pe care i-am retinut eu in cei aproape 6 ani de cand am cont pe forumul acesta.

E-bookul con?ine 6 metode, dar ultimele dou? sunt cele mai interesante ?i „productive”. Pre?ul pentru e-book este de 2$ paypal, nu cred ca este mult deoarece voi ve?i avea reduceri de cel pu?in 75% la multe jocuri. Îi rog pe cei care cump?r? s? nu fac? publice metodele de acolo cel pu?in pentru un timp.

Il voi da gratis unor useri care sunt mai vechi si au avut activitate pe forum.

Link: https://payhip.com/b/2LEz

Link to comment
Share on other sites

Daly si tawdarky nu pot sa vi-l dau gratis voua. In principiu il dau persoanelor mai cunoscute care m-au mai ajutat sau care au avut posturi de calitate si pe care i-am retinut eu in cei aproape 6 ani de cand am cont pe forumul acesta.

E-bookul con?ine 6 metode, dar ultimele dou? sunt cele mai interesante ?i „productive”. Pre?ul pentru e-book este de 2$ paypal, nu cred ca este mult deoarece voi ve?i avea reduceri de cel pu?in 75% la multe jocuri. Îi rog pe cei care cump?r? s? nu fac? publice metodele de acolo cel pu?in pentru un timp.

Il voi da gratis unor useri care sunt mai vechi si au avut activitate pe forum.

Link: https://payhip.com/b/2LEz

Am inteles,spor la vanzare atunci :D

Link to comment
Share on other sites

Al 10-lea cumparator va primi cadou un joc in valoare de 20 euro sub forma de steam gift.

Cred ca va dati si voi seama ca puteti sa faceti bani frumosi cu chestia asta sau chiar puteti sa o vindeti mai departe pe bani mai multi. Ce pot sa spun e ca mi-au iesit si mie bani azi de 2 beri, macar atat :).

Cei care au cumparat sunt invitati sa revina cu pareri.

Eu daca prind momentul prielnic si imi iau 4 jocuri identice cu una din metodele de acolo, imi scot banii pe ele dupa ce vand numai 2 ( unul la un pret derizoriu si unul la un pret normal,dar mai mic decat la altii).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...