Jump to content
vex0r

vex0r aici!

Recommended Posts

Bun? b?ie?i, eu sunt vex0r, cu numele real de Sebastian, am 15 ani ?i pentru început vreau s? spun c? Justin Bieber e gay!

Din p?cate, nu ?tiu nici un limbaj de programare, chiar dac? e pasiunea mea, dar, având în vedere c? sunt bât? la matermatic? ?i fizic?, nici nu m? gândesc s? m? duc la un profil de mate-info :(

Asta este... Ce vreau s? v? spun este c? îmi pare bine c? sunt pe moment în aceast? comunitate ?i v? aduc la cuno?tin?? c? eu m? aflu aici doar pentru a înv??a cât îmi st? în putin?? de la voi!

V? rog din tot sufletul s? nu m? înjura?i chiar de prima dat?, dac? nu sunt bine primit din cauza celor spuse de mine asta este.

Respect din partea mea pentru toate persoanele din aceast? comunitate!

Link to comment
Share on other sites

Bun venit. Aici poti invata multe.

Dar cum poate fi cineva pasionat de o chestie fara ca macar sa o cunoasca?

P?i stai s?-?i spun... Ce mi-ai spus tu aici nu prea are logic? pentru mine.

S? dau un exemplu:

Îmi plac jocurile cu grafici puternice (Gen Crysis 2, 3, Metro, Tomb Raider, Far Cry 3, BF 4), dar am un PC care nu duce nici Super Mario Bros. Asta înseamn? c? nu terbuie s?-mi plac? jocurile high-end ?i trebuie s? m? joc toat? via?a jocuri pixelate?

Pl?cerea pentru programe ?i IT mi-a venit înc? de când reinstalam tuturor persoanelor windows xp, când f?ceam viru?i Phishing ?i râdeam de colegi + al?i viru?i mai micu?i într-un fi?ier bat.

Când st?team toat? ziua ?i m? uitam la tutoriale pe youtube pentru diferite programe, diferi?i viru?i....

Chestia este c? eu nu sunt ca genera?ia asta, care caut? doar hack-uri ?i diferite c?i pentru a afla parole. Nu, eu vreau doar s? înv?? cât îmi st? în putin?? pentru c? asta consider eu c? m? va ajuta vreodat? :)

Edited by vex0r
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Ma rog, nu e treaba mea ce pasiuni ai si cat de mult le hranesti, doar mi-am expus punctul de vedere.

Daca tot ai aceasta pasiune, incearca sa o materializezi in ceva concret. Eu zic ca pasiune + dorinta de invatare iese ceva bun. Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Sunt interesat si eu cum se fac "viru?i Phishing" ? astia..

Prin tutoriale de pe youtube pentru Visual Basic.... d?????! >:D<

Ma rog, nu e treaba mea ce pasiuni ai si cat de mult le hranesti, doar mi-am expus punctul de vedere.

Daca tot ai aceasta pasiune, incearca sa o materializezi in ceva concret. Eu zic ca pasiune + dorinta de invatare iese ceva bun. Bafta.

Mul?umesc! Poate o s? fac eu ceva, acum r?mâne de v?zut. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...