Jump to content
Renegade

Ce browser folositi ?

Recommended Posts

Cand citesc asfel de subiecte, nici nu mai stiu ce browser sa folosesc.. :), deocamdata ma folosesc si eu de Mozilla (cu ceva add-onuri.. ps: ati incercat PicLens? e super (pt poze)) dar am si Opera instalat desi nu il folosesc... ma mai folosesc cateodata de IE ca sa testez ceva pagini/aplicatii web..

Mie mi se misca bine Mozilla ,probabil si ptr ca am un calc mai puternic.. deci nu stiu ce sa va recomand... luati-l pe ala care se misca ca Bruce Lee, sigur ca Steven Segal ,sa cantareasca ca o pana... (in functie de PC-ul vostru)!

Link to comment
Share on other sites

Mozilla Firefox. Are el defectele lui, dar, cu add-on-urile lui, merita luat. Asta e parerea mea.

Am incercat Opera, mi-a placut, dar e mai bun Firefoxu.

IE nu imi place din toate motivele mentionate in postarile de mai sus :P

O sa incerc si Safari. Vad ca e laudat mult.

- K

Link to comment
Share on other sites

Firefox 2.* cu ( about:config network.dns.ipv4OnlyDomains - true ) + NoScript + Dns caching local + forwarders la opendns + imunizare spybot s&d(asta numai pe windows) si mai bine de atat eu zic ca nu se poate... cel putin la mine incarca site-urile instant (linux).

Link to comment
Share on other sites

Fol mozzila firerox...sunt destul de multumit de el...doar ca mi-a facut unele figuri !

Si in bitefight..cand dau sa ma conectez...bag user si parola.....corecte bineinteles, si dau sa intru si nu imi intra .. are mom cand face asa, dar in ultimul timp am jucat din explorer mai mult !

Dar cred ca o sa apelez la opera ! :|:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...