Jump to content
cosminkent

Bitdefender Total Security 2014 - 1 an licenta gratuita (Germania)

Recommended Posts

Bitdefender Total Security 2014 - 1 an licenta gratuita (Germania)

Oferta este doar pentru cei cu ip de Germania. Majoritatea proxy-urilor online si ip-urilor de pe net sunt banate si nu merg. Doar unu am gasit dar nu imi afiseaza java :| (fuck) . Ma gandesc ca unii poate aveti proxy privat , ip de germania, etc.

Product Page

Untitled.png

*Daca cineva reuseste si nu are nevoie de licenta , sunt interesat si eu de una. Din pacate nu am reusit pana acum sa iau.

**La proxy-urile online de pe net afiseaza urmatoarea eroare:

Aufgrund der hohen Nachfrage können wir ihrer IP-Adresse leider keinen weiteren Schlüssel zuteilen.Falls Sie bisher keinen Schlüssel angefragt haben, schicken Sie uns bitte einen Nachweis, dass Sie noch zuteilungsberechtigt sind. Kontaktieren Sie den Bitdefender Kundendienst für technische Fragen!

Ceva de genul ca dupa aceasta adresa ip sau trimis prea multe cereri.

Multumesc anticipat!

Source: MT

Link to comment
Share on other sites

Licente:

TTVYSFRWRA==
NlQ2SlNZUQ==
VElLVUNSTQ==

AV-ul il descarcati de aici: Click

*Soft-ul e in germana si licenta e doar pe 6 luni. Din cate vad, aici e vorba de niste sponsorizari, dar licentele pe 12 luni oferite de "pcwelt" s-au epuizat dat fiind faptul ca:


if(window.location.hash == '#pcwelt') {
window.location.replace("http://www.bitdefender.de/media/html/circleoftrust/?OD_ID=100754");

.

Daca mai aveti nevoie de licente accesati link-ul urmator: Product Page sau #blast si folositi ip de Germania.

Link to comment
Share on other sites

Eu am VPN pe IDCloak de aici si a mers.

Incercati cu VPN si o sa mearga. Cheers !!!

Ciudat este faptul ca m-am reconectat pe acel VPN de cateva ori si tot timpul am acelasi IP si mi-a mers sa cer licenta de la BitDefender dde doua ori.

Meh, daca primesc doua, una ii ofer lui cosminkent

Merge oare licenta si pentru produsul in limba romana?

Edited by awnly3jhc2g
Link to comment
Share on other sites

Ciudat este faptul ca m-am reconectat pe acel VPN de cateva ori si tot timpul am acelasi IP si mi-a mers sa cer licenta de la BitDefender dde doua ori.

Meh, daca primesc doua, una ii ofer lui cosminkent

Merge oare licenta si pentru produsul in limba romana?

Din ce-am citit de pe site-ul de unde am preluat giveaway-ul am inteles ca ar merge si pe softul in limba engleza, nu stiu daca si romana.

Edited by cosminkent
Link to comment
Share on other sites

Das Angebot wird wohl zum Dauerbrenner, denn es funktioniert noch immer. :)) cu ce vrajeala atrage clienti.

Prea mult sa solocitat :)) au inchis oferta daca cumperi un an iti da inca un an gratis.

Mascheaza imediat fereastra ca sa primesti e-mail.

Edited by neox
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...