Jump to content
Nemessis

Abuzuri de putere - Reclamatii

Recommended Posts

ask + Reckon ban 2 zile pentru conflictul vostru. Voi continua sa va dau ban cate 2 zile de fiecare data cand vad un conflict de genul asta.

Adica eu imi iau teapa si tot eu iau ban???

De ce la nacks nu s-a intamplat la fel? Ah, da, nacks nu se cunoste cu administratorii, respectiv em

Link to comment
Share on other sites

Adica eu imi iau teapa si tot eu iau ban???

De ce la nacks nu s-a intamplat la fel? Ah, da, nacks nu se cunoste cu administratorii, respectiv em

Staff-ul mediaza astfel de conflicte in baza unor dovezi. Cum acestea nu exista(sau cel putin in cazul de fata) deciziile facute de sunt valide.

Link to comment
Share on other sites

Staff-ul mediaza astfel de conflicte in baza unor dovezi. Cum acestea nu exista(sau cel putin in cazul de fata) deciziile facute de sunt valide.

salut , sa inteleg ca vrei dovezii? uite aici cateva si nu ma prea intereseaza ce pile/prietenii sunt intre admini cu utilizatorii.

mesaj trimis:Screenshot by Lightshot

mesaj primit:Screenshot by Lightshot

omu face compromis-uri , sa inteleg ca daca te injura un fel de prieten de pe aici il iertai cred... @seconds

Link to comment
Share on other sites

salut , sa inteleg ca vrei dovezii? uite aici cateva si nu ma prea intereseaza ce pile/prietenii sunt intre admini cu utilizatorii.

mesaj trimis:Screenshot by Lightshot

mesaj primit:Screenshot by Lightshot

omu face compromis-uri , sa inteleg ca daca te injura un fel de prieten de pe aici il iertai cred... @hate.me nici eu nu am absolut nimic cu tine hate.me

si nu este editat cu inspect element sau alte cacaturi pentru cei care cred mesajele astea se poate verifica pe contu' @seconds

Nu am prieteni care sa ma injure. https://rstforums.com/forum/102765-mesaj-pentru-hate-cel-mai-smardoi-de-aici-doar-la-criticat.rst

Link to comment
Share on other sites

@hate.me

acel thread l-am facut dupa ce miai dat ban si da a fost de nervii nu ca as avea ceva cu tine

te-am injurat de nervii intelegi tu? + ca mai ai facut si misto de mine cu cele 20 de secunde

Edited by Sveratus
Link to comment
Share on other sites

Nu am nimic cu tine M-ai injurat prin mesaj privat, din ce tin eu mintei?

@hate.me

acel thread l-am facut dupa ce miai dat ban si da a fost de nervii nu ca as avea ceva cu tine

te-am injurat de nervii intelegi tu? + ca mai ai facut si misto de mine cu cele 20 de secunde

Stai ca nu inteleg unde este abuzul de putere aici. Pentru ce ti-am dat ban?

m-am uitat putin in urma. Ai primit avertisment, nu ban. pentru postul asta https://rstforums.com/forum/102745-conturi-metin2ro.rst#post639501

Apoi mi-ai trimis mesajul asta:

tu:ma cunosti?

eu: nu am avut placerea :)

tu: dacati fut douan gura te rastorn in vale

Si ti-am dat ban. Asta nu e abuz de putere

Apoi, dupa alt cont, m-ai intrebat:

tu: auzi da tu ce faci noaptea lucrezi?

eu: Dap. Am ceva proiecte de terminat. Realizezi ca iti vad adresa ip?

tu: daia stai tu sa dai warn-uri la fiecare?

tu:esti priceput in IT se vede, dar tot nu inteleg ce tot ai cu mine

eu:Nu am nimic cu tine :)) M-ai injurat prin mesaj privat, din ce tin eu minte

tu:sa inteleg ca daca esti super moderator respecti regulile la sange nui asa?

O sa primesti ban si pe celelalte conturi.

Edited by hate.me
Link to comment
Share on other sites

Yay, wildchild ma ameninta pe PM :(

Mai face omu' o gluma, il fac destept si se supara :|

Eu nu-i dau idiotului ?sta ban doar pentru c?-l cer?e?te. E un frustrat ?i dac? fac asta demonstrez forumului c? pot reduce la t?cere dac? am chef.

S? vedem ce avem aici:

Salut,

Ban la cerere dai?

Nu de alta, dar as dori ban si nu vreau sa incep sa injur si sa astea ca sa iau warnuri sau etc.

O seara buna

Nu l-am b?gat în seam?, peste 2 zile vine alt PM:

Ce inteligent esti tu, sugi pula s@L P@ NB.

Me: Mare frustrat mai e?ti. Eu zic s? î?i iei tu roiul de pe forum ?i s?-?i cau?i s? faci ceva cu via?a ta altfel o s?-?i par? r?u mai târziu c? ai irosit-o.

Esti tu sigur? Nu mai judeca atata oamenii, eu te-am facut destept, deci considera-l compliment.

Me încercând s?-l scutur pu?in: Pari prea prost ca s? te prefaci. M? rog, atacurile personale nu le pedepsesc doar pentru c? al?ii î?i vars? frustrarea. Vezi doar ce reguli încalci dac? tot cau?i ban ca nu cumva s? te treze?ti cu toate datele expuse în online dac? ai fost suspectat de o ilegalitate oricât de minuscul?.

El: Waw, ce smecher esti tu, ma faci sa rad, posteaza ma tot despre mine, ma doare fix in pula. + î?i trimite un PM tot lui prin care î?i spune: Ai grija ce postezi pe forum, just sayin'.

M-am obosit s? postez aici doar pentru c? asta e prima acuz? care mi se aduce pentru abuz de putere. Nici m?car nu v?d unde am comis a?a ceva întrucât userul e înc? activ.

Nedumerirea mea e de unde dracu apar toate specimenele astea pe forum? Dac? Nytro n-ar avea pitici pe creier am închide înscrierile ?i aici ar mai intra lumea doar pe baz? de invita?ii ?i recomandare cu r?spunderea pentru acel user. Dar el batman, batman!

Link to comment
Share on other sites

@wildchild, nu vezi ca esti prea frustrat?

Iei acest forum prea in serios, tu nu faci diferenta dintre gluma, bataie de joc si plictiseala.

Si vezi ca pm-ul e trimis mie e trimis inainte sa iti dau tie pm, ca sa nu zici ca mi-am trimis si ca am dat vina pe tine si nu am zis ca ai facut niciun abuz =)))

Esti bolnav mintal "child"-ule.

Asta e treaba noastra. Sa luam forumul in serios si sa scapam de cei ca tine. Ban permanent!

Link to comment
Share on other sites

https://rstforums.com/forum/83838-abuzuri-de-putere-reclamatii-post647200.rst#post647200 Se uita cineva ?i pe aici? sau daca îmi da?i ban se rezolva treaba?

BINE. Adevarul tot va iesi la iveala, asa ca nu voi prelungi asteptarea si va voi dezvalui un secret din strafundurile RST-ului... @Reckon !

Cel pu?in a?a se laud? reckon, sau nu em ia dat date despre mine din acp lui reckon? Iar reckon la rândul lui mi-a trimis mie s? se laude ce ?mecher e? gre?esc? bine atunci m? duc sa m? culc.

Edited by fan_fan_em
Link to comment
Share on other sites

Si eu sunt de acord cu luarea de masuri impotriva userului tqcsu. In ultimul timp a inceput sa posteze numai cacaturi, sa fie off-topic, sa ia la misto, si sa o faca pe atotstiutorul. Nu se poate face nimic in priviinta lui sau are grad de zeu absolut la fel ca Aerosol? Urmeaza sa ii dati si lui VIP?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...