Jump to content
IulianDesigns

VirtuaChange | Cumparati BTC cu PayPal | GARANTAT Cel mai mic pret de pe piata

Recommended Posts

ADMINISTRATOR NOTE: SCAMMER!

Salut salut :),

Va anunt ca am deschis in mod oficial site-ul meu propriu de exchange PayPal to BTC, acum sub numele unei companii inregistrate. Am avut pana in acest moment peste 25.000 clienti si 900.000$ tranzactionati pe plan extern, din pacate in mod "ilegal".

Procesul este automat si veti primi BTC in cateva minute. Pretul este updatat zilnic pe site, astazi pretul fiind de $603.03.

Pasii sunt simpli:

Apasati butonul "Buy now" si inserati in USD valoarea care doriti sa o cumparati.

Confirmati tranzactia si asteptati e-mailul de confirmare.

O sa primiti un link pentru a va extrage banii in portofelul dvs. Bitcoin in cateva minute!

Putem fi contactati la:

virtuachange.trade@gmail.com

+40 234 285 100

I.I Iulian Trade

Astept parerile si comenzile dvs.! :)

BONUS pentru utilizatorii RST: La orice comanda de peste 100$, o sa primiti cadou 10% inapoi din valoarea tranzactiei, in Bitcoin. Doar dati PM pe forum cu transaction ID-ul de pe PayPal. Ofera limitata la valoarea de 35$ / utilizator si in limita bugetului disponibil.

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

@wtf: Pe plan viitor, o sa fie mai multe optiuni de schimb intre monede virtuale, de aici si numele site-ului "Virtua", insa momentan ma limitez la monedele pe care le cunosc si pe care sunt in stare sa le gestionez. Plan viitor inseamna insa o perioada de aproximativ 6 luni, deci ne poti vizita si atunci si iti promit ca o sa ai optiunea sa schimbi ce moneda vrei tu :).

Link to comment
Share on other sites

Sunt sigur ca stie si el ca i se pot fura banii prin paypal de la baieti, probabil o arde dubios si el in felul lui. Asteptam 2-3 zile sa apara si eventualele probleme

Fecha de Registro del Dominio Thu Jul 10 18:35:59 GMT 2014

Expiración del Dominio Thu Jul 09 23:59:59 GMT 2015

Link to comment
Share on other sites

@1337: Nu, nu vand face-to-face, serviciul este unul exclusiv online si prin PayPal. Dupa cum am spus, pe viitor poate vor fi implementate mai multe optiuni. Pana atunci insa, ramane cum este.

Dar de ce nu vinzi face-to-face? Uite eu poate vreau asa, si ma deplasez pana la tine in oras, pe banii mei, si facem treaba..

Link to comment
Share on other sites

Asadar, unde e dovada ca ai avut 25k clienti?

Te-au intrebat oamenii si pe bitcointalk si degeaba, te faci ca ploua.

Nu tu SSL, identity not verified, your connection is not encrypted, scam cat incape.

+ te ocupi cu cacanarii de genul: https://rstforums.com/forum/86640-1-paypal-signup-se-accepta-mai-multe.rst

https://rstforums.com/forum/84149-am-nevoie-de-un-cont-minecraft-premium.rst

Link to comment
Share on other sites

lasati omul in pace...fiecare face ce vrea...daca vrea cineva sa faca proba si pune o dovada ceva aici ca a mers bine totul, sau ca e o magarie, bine...daca nu, asta e....fiecare face ce vrea.....daca sunt ceva magarii la mijloc, tot el o sa plateasca, mai devreme sau mai tarziu...

Link to comment
Share on other sites

Salut ,

"Va anunt ca am deschis in mod oficial"

Sa inteleg prin asta ca esti legal 100%

Am putine nelamuriri poate ai putea sa ma luminezi :)

de ce domeniul este virtuachange dot co si nu com

de ce nu ai ssl ?

de ce nu oferi datele de contact / telefon / locatia sediului social sau a punctului de lucru in vederea identivicarii tale in monitorul oficial :)

Intrebarea de rezistenta este asta : Ce cod C.A.E.N ai pe firma ,in romania tranzactionarea monedelor virtuale nu exista, nu exista termenul de moneda virtuala ;)

In trecut vroiam sa imi deschid si eu o firma de genul asta dar m-am lovit de grave probleme asa ca am renuntat.

dupa ceva researching am aflat ca se poate face si legal , dar foarte greu.

Link to comment
Share on other sites

https://rstforums.com/forum/81627-netscape-scammer.rst

Acelasi nume de Oancea Iuliana apar si aici si pe paypal-ul de pe acest site.

Sa fie oare o coincidenta... sau poate ca Iulian precum.. Croitarasul cel Viteaz, a zis sa mai dea o teapa, sau poate ca nu ?

Lasand gluma la o parte, pai ba cacanare, tu crezi ca daca vii cu un template (la care ai si uitat sa ii si modifici linkuri si inca redirectioneaza spre site-ul template-ului) si pui un Buy Now de paypal in care poate oricine sa iti trimita orice suma, fara nici o verificare nimic asa direct.. o sa picam prosti?

Edited by Gio33
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...