Jump to content
Byte-ul

Klaus Iohannis este noul presedinte al Romaniei!

Recommended Posts

Acum 7-8 ani daca-mi aduc bine aminte, a fost disputa Mircea Geoana - Base.

Geoana a castigat in acelasi moment ca iohannis (cand numaratoarea voturilor nu era terminata), dupa 3-4 ore, cand s-a terminat Base a castigat.

Nu tin cu ponta, muie ponta a.k.a MIcky mouse, dar ma tem ca nu se va termina asa.

Sa castige Iohannis, amin,

Link to comment
Share on other sites

Acum 7-8 ani daca-mi aduc bine aminte, a fost disputa Mircea Geoana - Base.

Geoana a castigat in acelasi moment ca iohannis (cand numaratoarea voturilor nu era terminata), dupa 3-4 ore, cand s-a terminat Base a castigat.

Nu tin cu ponta, muie ponta a.k.a MIcky mouse, dar ma tem ca nu se va termina asa.

Sa castige Iohannis, amin,

In acel moment, amandoi credeau ca au invins. Acum deja si-a acceptat infrangerea Ponta.

Problema este ca s-ar putea sa fie declarat incompatibil :D

Edited by Byte-ul
Link to comment
Share on other sites

Ponta tocmai si-a recunoscut infrangerea!

In sfarsit, poate se va schimba ceva!

Serios , chiar crezi asta ? , nu se poate schimba ceva atata timp cat oamenii se lasa manipulati usor , asa-i in general romanul , prost , nu face nimic pentru tara , si el se asteapta ca tara sa faca ceva pentru el , nu conteaza cine a iesit , desi il apreciam mai mult pe Victor , pentru ca macar era roman in ..... scuzati expresia , si stia macar constitutia Romaniei.

Oricum sincer , ma doare in basca , plec din tara asta , nu-i vad nici-un viitor , si sper sa se duca naiba , si s-o macine saracia.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

mda..o sa ne ia dracu si cu asta...Nu sunt fan Ponta, nici macar nu am fost la vot, dar cand ma uit cine sta in spatele lui Iohannis (Videanu, Blaga, pizda de Udrea, Basescu) ma lasa fara grai.

Imi doream enorm de mult sa-l vad pe Basescu dupa gratii dar se prea poate sa-l vad prim ministru. Stiu ca suna aberant ce zic dar nu uitati ca traim in Romania si ne putem astepta la orice.

Link to comment
Share on other sites

mda..o sa ne ia dracu si cu asta...Nu sunt fan Ponta, nici macar nu am fost la vot, dar cand ma uit cine sta in spatele lui Iohannis (Videanu, Blaga, pizda de Udrea, Basescu) ma lasa fara grai.

Imi doream enorm de mult sa-l vad pe Basescu dupa gratii dar se prea poate sa-l vad prim ministru. Stiu ca suna aberant ce zic dar nu uitati ca traim in Romania si ne putem astepta la orice.

Exact . nici cu Ponta nici cu Iohannis , nimic nu se va schimba , pentru ca asa-i democratia , o mare minciuna .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...