Jump to content
em

Produse emag black friday

Recommended Posts

Eu am auzit c? de diminea??, pe la 7. Mie nu mi se încarc? site-ul calumea, îns? uite ce au trimis cei de la emag afilia?ilor lor (profitshare.ro)

Salut,

Avem o surpriza pentru voi, pentru a va ajuta in promovarea cat mai de succes a ofertelor de maine dimineata ;)

Regasiti aici o parte dintre ofertele eMAG de Black Friday.

Mult spor in promovare!

echipa eMAG

Asta e ?i pe site-ul postat de @em ? Eu nu o s?-mi iau nimic, dar m-am tot uitat la pre?ul unor produse ?i vreau s? v?d ce „reduceri de black friday” se fac.

Link to comment
Share on other sites

Evenimentul BLACK FRIDAY 2014 a fost programat s? înceap? la EMAG între 6:30 ?i 8:00 AM.

Anul trecut, Black Friday la eMAG a început la ora 7:00.

Theodor Claudiu: “Dac? am anun?a ora, acest lucru ar însemna ca peste 150.000 de oameni s? dea refresh la pagina noastr?, iar din punct de vedere tehnic nicio infrastructur? din lume nu ar face fa??”, a explicat Iulian Stanciu, ?eful eMAG.

http://www.domo.ro/oferta/Black_Friday_14

Link to comment
Share on other sites

Evenimentul BLACK FRIDAY 2014 a fost programat s? înceap? la EMAG între 6:30 ?i 8:00 AM.

Anul trecut, Black Friday la eMAG a început la ora 7:00.

Theodor Claudiu: “Dac? am anun?a ora, acest lucru ar însemna ca peste 150.000 de oameni s? dea refresh la pagina noastr?, iar din punct de vedere tehnic nicio infrastructur? din lume nu ar face fa??”, a explicat Iulian Stanciu, ?eful eMAG.

tehnicieni incompetenti! cum drq sa nu tina 150k la 1 html imputit! M*E EMAG!

Link to comment
Share on other sites

iar din punct de vedere tehnic nicio infrastructur? din lume nu ar face fa??

Stai ma, ca poate sunt eu idiot. Astia se asteapta sa puna de black friday un shop intreg? Pentru oferte ar trebui ceva custom, rapid.

Si de cand a ajuns 150.000 o limita.

In rest e ok sa nu spuna ora, totusi e emag nu amazon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...