Jump to content
Hank

New RST Chat

Recommended Posts

Nu, chatul vechi era chatul RST, adica, era hostat pe rst, moderat de moderatori rst, cu reguli impuse de rst, ala, e chatul vostru, cu regulile si moderatorii vostri. Singura legatura e ca pe el stau si utilizatorii rst pe el, atata tot. Mai mult, nu cred ca hank a primit permisiunea de la admini rst sa faca acel chat in numele forumului. In fine, cert e urmatorul lucru, utilizatorii ce vor posta(reclamatii,plangeri,probleme) legat de chatul acela sau de cel al lui shaggi, vor primi ban.

Link to comment
Share on other sites

Nu, chatul vechi era chatul RST, adica, era hostat pe rst, moderat de moderatori rst, cu reguli impuse de rst, ala, e chatul vostru, cu regulile si moderatorii vostri. Singura legatura e ca pe el stau si utilizatorii rst pe el, atata tot. Mai mult, nu cred ca hank a primit permisiunea de la admini rst sa faca acel chat in numele forumului. In fine, cert e urmatorul lucru, utilizatorii ce vor posta(reclamatii,plangeri,probleme) legat de chatul acela sau de cel al lui shaggi, vor primi ban.

Nu l-a facut frate in numele vostru, l-a facut in numele nostru, al oamenilor de stau pe el, toti useri de pe forum. Conteaza foarte putin unde e hostat, conteaza ca e iar sus. Atat stres pe capul tau cu threadul asta nu am mai vazut. Zici ca ai nisip in pizda.

Link to comment
Share on other sites

Mai mult, nu cred ca hank a primit permisiunea de la admini rst sa faca acel chat in numele forumului. In fine, cert e urmatorul lucru, utilizatorii ce vor posta(reclamatii,plangeri,probleme) legat de chatul acela sau de cel al lui shaggi, vor primi ban.

Ti-a imprimat tie cineva ideea asta iar acum te bati cu pumnii in piept ?

Ai pus tu piciorul in prag este ? Panica !

Nu uita ca acum o saptamana te plangeai din cauza unui user ca face spam pe chat, ca tu iti dai demisia, bine ca n-ai sarit dracu de pe vreun bloc din cauza Chat-ului, atunci chiar era motiv de suspendare a lui.

Psihic esti de departe cel mai slab moderator care l-a avut RST din 2006 pana in prezent.

P.S. Chatul nu era al vostru nedo, nu exista "al vostru", era chatul nostru al tuturor.

Nu l-a facut frate in numele vostru, l-a facut in numele nostru, al oamenilor de stau pe el, toti useri de pe forum. Conteaza foarte putin unde e hostat, conteaza ca e iar sus. Atat stres pe capul tau cu threadul asta nu am mai vazut. Zici ca ai nisip in pizda.

Chat-ul ala nu va fi niciodata ca cel de pe RST atat timp cat nu respecta un regulament si nu apar useri cu accese in plus fata de cel original.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@wtf, psihic, sunt de deparce cel mai slab utilizator de pe acest forum, nu numai moderator, si nu, nu am pus eu piciorul in prag, demisia inca doresc sa mi-o dau, dar din pacate, nimeni nu vrea sa o accepte, iar atunci cand faci ceva ce poarta numele unei comunitati, e normal sa ceri acordul administratorilor comunitatii aceleia, fine, faceti ce vreti, nu imi bat capul, eu doar am avertizat, si aproape sigur o sa se intample asta, cine se plage pe forum de ceva legat de chatul ala, o sa primeasca ban, si nu numai de la mine. Atat hank cat si askwrite au luat ban de la alt admini, nu de la mine. In fine, ca sa nu mai facem alt circ, inchid topicul, de aveti ceva de impartit cu ce am spus, imi puteti spune prin pm.

Link to comment
Share on other sites

Chatul nostru a fost inchis din anumite motive care au fost dezbatute, discutate si intoarse pe toate partile intre membrii stafului, iar in urma dezbaterii s-a decis inchiderea lui pentru o perioada. Desi nu cred ca are vreo importanta, in motivele inchiderii chatului nu intra spam-ul sau alte glume facute de unu sau altu dintre utilizatori (adica eucomplicat).

Cred ca toti membrii stafului doresc binele acestei comunitati si ar trebui sa respectati aceasta decizie fie ca sunteti sau nu de acord cu ea :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...