Jump to content
vabogsm

Ce am gasit azi pe site-ul RST:))))

Recommended Posts

Sesizez o vulnerabilitate a sitului sau cineva sia bagat coada pe aici rog ca un admin sa traga cu ochiu

Pe bune>?

lol.jpg

• Downvote 1

Cumetre...prieteneste iti zic ....intoarce-te de unde ai venit. Heheh glumesc, stai p'aici, dar ideea e ca "Mata-i grasa" de cand e forumul asta.

scriptul ala(mata-i grasa) :))) am incercat pe mai multe browsere si calculatoare acelasi mesaj:))

Ai un virus daca apare pe mai multe browsere.

De unde veniti ba, metinarilor? Cacamas pe jocurile voastre, ca v-am spus si va repet , e forum de I.T nu de jocuri de cacat, picavas toate serverele de wow, mu , metin si alte dracovenii. Duceti-va de pe aici, ca din cauza voastra a RST-ul se duce de rapa. Invatati dracu altceva decat sa va pierdeti vremea cu jocurile alea de cacat, care nu va aduc nici un beneficiu :|

Daca se continua asa, RST-ul in maxim 2 ani va fi plin cu metin, gaozari, spamagii , script kiddies.

Edited by sleed

Si daca gioaca giaoce ce? Unul in minus cu care sa ma bat la interviu pentru un loc de angajare. Din partea mea sa-si futa viata toti. Nu ei imi platesc pensia, copii mei si copii lor mi-o vor plati.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...