Jump to content
wirtz

VIDEO: INTERVIU ÎN ÎNCHISOARE cu Guccifer, hackerul român care a dezvăluit secretele

Recommended Posts

Guccifer, hackerul român care a devenit celebru dup? ce a spart conturile de e-mail ale mai multor persoane publice din România ?i politicieni de talie interna?ional?, î?i isp??e?te în prezent o condamnare de ?apte ani în închisoarea din Arad. Într-un interviu acordat în exclusivitate Gândul, Guccifer poveste?te cum a reu?it s? provoace un scandal care pune în pericol candidatura lui Hillary Clinton la pre?edin?ia Statelor Unite ale Americii.

Guccifer este un de?inut-model care, f?r? îndoial?, ?tie cum s? se îmbrace: înc?l??minte sport, comod?, pantaloni negri reia?i ?i un tricou ?ic, de culoare ro?ie peste care poart? o foarte elegant? geac? din stof? reiat?. A?ezat pe un scaun din tala? presat, Guccifer st? la o mas? situat? în incinta clubului penitenciarului de maxim? siguran?? din Arad. Clubul este, practic, o înc?pere de nou? metri p?tra?i, cu gratii hexagonale la ferestre ?i plin? de pliante colorate cu titluri motiva?ionale de genul: „Îngerul p?zitor nu te ap?r? de SIDA”, sau „Zborul devine c?dere când drogurile î?i frâng aripile”.

Guccifer - pe numele s?u din buletin, Marcel Laz?r Lehel - nu este îns? închis aici pentru droguri. Guccifer este un hacker român care sus?ine c? lupt?, pe cont propriu, cu Guvernul Mondial din Umbr?, Illuminati, familiile Rockefeller ?i Rothschild ?i, în general, cu toate acele for?e oculte pe care simplii muritori le împacheteaz? generic sub denumirea de „teoria conspira?iei universale”. Guccifer – o combina?ie între glamour-ul hainelor de firm? ?i Lordul Întunericului – este un Robin Hood virtual. Câmpul s?u de b?t?lie e m?rginit de ecranul oric?rui calculator din lume conectat la internet. De aici, din umbra proxi-serverelor anonime, împr??tiate în toate col?urile planetei, Guccifer se bate cu Agen?ii Sistemului: sparge adresele de mail ale înal?ilor oficiali pentru a le deconspira secretele mai mult sau mai pu?in murdare. Între timp, Sistemul l-a învins.

Citeste tot articolul si vezi video aici: VIDEO: INTERVIU ÎN ÎNCHISOARE cu Guccifer, hackerul român care a dezv?luit secretele EVREILOR ce controleaza lumea! — Nationalisti.ro

Link to comment
Share on other sites

Frate "Suckciffer" asta e orice altceva DAR NU HACKER, cum puteti frate sa-l numiti pe paralelu asta hacker.

doamne, asta in loc sa aiba copii si familie la varsta lui se tine de prostii pe care le fac copii de 13/14 ani ce au comunitati

de gaming. :|

EPIC TROLL!

@wirtz acum serios frate, omul este vai de el. ( macar acum stim cine e tatal lui Valium... )

Ce dovezi aduce? ca ala era om care se ocupa de casa aleia? LOL :)) ( omu e prajit la modul grav. )

Edited by Aerosol
Link to comment
Share on other sites

Frate "Suckciffer" asta e orice altceva DAR NU HACKER, cum puteti frate sa-l numiti pe paralelu asta hacker.

doamne, asta in loc sa aiba copii si familie la varsta lui se tine de prostii pe care le fac copii de 13/14 ani ce au comunitati

de gaming. :|

EPIC TROLL!

citeste mai bine sau vezi video..ca zice de evrei si vine cu probe. defapt nu-l bagau la bulau si nu se facea atat tam tam daca nu era asa.

Link to comment
Share on other sites

Idiotule, pana si in video se vede. App, stii dc nu precizez uneori surse cand nu mentioneaza ei? Pt ca pur si simplu nu sufar presa autohtona. Daca tu esti idiot ramai asa... si cauti cearta. Dar asa.. ca un p.s. sa-mi sugi pula ca nu exista tigani-romani :))) exista romani tiganizati. ai un nivel de cultura sub medie. invata sa fii rasist si apoi fa pe ``bossul`` asa .. sa vb pe limba ta... panarama mica. totusi, ai o bila alba de la mine ca se vede ca nu prea suferi ciorile :) pt rasism, ti-am dat +rep.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu nimic de acest mucifer, dar site-ul din link este horror. E un articol / interviu / fabula uriasa pe pagina aia si nici macar un singur aliniat / paragraf / spatiu.

Matrix

Nu am avut timp, am luat textu direct de pe gandul pe telefon.

@tqcsu : exista titluri din care scot trafic si bani, insa printre articole gasesti multe alte treburi care nu-s copy-paste. doar nu vrei sa ma limitez la postari rasiste pe care un popor tampit le condamna? :))

Link to comment
Share on other sites

eu nu sunt rasist, sunt in sensul ca e natural sa urasti alte rase dar nu duc asta la extrem.

nu caut cearta, dar nu mi se pare ok sa nu spui sursa, chiar daca "o fac ei" plus ca ai like jacker, deci tu faci ce face un tigan "FURI" chiar daca o faci online, esti predispus sa o faci si offline..ce rost are sa-i urasti pe tigani? cand practic voi sunteti partizani

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Nu tot ce spune el este adevarat dar oricum, o parte, sa nu zic o mare parte din ceea ce spune el este adevarat.

Nu inteleg ce treaba aveti voi cu faptul ca nu pune site-ul. Daca vreti sa vedeti de unde a luat stirea, copiati cateva paragrafe pe google si voila. Pana la urma este reputatia lui si nu a voastra. Pana acum 10 ani ne luptam sa gasim informatii, acum ne permitem luxul sa ii criticam pe cei care ni le "ofera'.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Curva!

Sa nu mai vorbesti de mandrie!

@SynTAX:

Tocmai, autorul original este mentionat pe site. :)) tu esti curva ca incerci sa induci lumea in eroare. acum vad ca tu faci pe cioara. ai luat termenu de roman tiganizat si ai bagat ``te tiganizezi`` .. cati ani ai ? :))

Si da, ma cam ``tiganez`` putin pt profit ca romanu de regula e cam jigodie si nu sustine siteurile natioaliste, lui ii plac can-canurile, normal ca tre sa monetizezi prostia altora sa-ti sustii hostingul si nu numai. Intelege un lucru daca nu o sa te faca viata: cu tarfele trebuie sa fii nenorocit. Cu presa corecta politic tot asa.

627x0.jpg

incerca sa o intelegi pe asta.

//asa invidiosi ca pe forumu asta nu am mai vazut. se vede ca multi is pripasi.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

^^ Usor bajetzzylor ca dupaia va intrebati ca de ce aveti warn/ban.

Cat despre "guccifer" sincer cred ca mai bine isi baga pula in ea de hecareala si isi vedea de treaba, acum el are 30+ ca mai sta cativa ani la mititica si o sa ramana singur ca un prost fara familie fara copii fara nimic pe pamantul asta.

Se merita sa iti risti viitorul pt nise lucruri care se stiau?(chiar el a zis in video).

Link to comment
Share on other sites

Stirea este despre Guccifer si voi ati ajuns sa discutati despre patriotism si tigani...

@wirtz omule, esti patetic cu ideile tale despre lume si tot ce ne inconjora, esti frustrat tare...Deschide ochii mai bine...fiecare isi urmaresti propriul interes, nimanui nu ii pasa de nimic.Nu am nimic cu tine personal e treaba ta si viata ta, dar vreau sa stii ca e indicat sa ocolesti ce nu iti face bine, dar tu nu esti asa, tu, te bati cu pumnul in piept si dai inainte, vrei sa arati ca e ca tine dar o sa ajungi sa iti dai seama ca nu te baga nimeni in seama si mai mult de atat ii iriti pe toti din jur cu ce faci.

Ps. Imi si imaginez ce subiecte dezbati cu o tipa cu care iesi in oras... :))

Link to comment
Share on other sites

Stirea este despre Guccifer si voi ati ajuns sa discutati despre patriotism si tigani...

@wirtz omule, esti patetic cu ideile tale despre lume si tot ce ne inconjora, esti frustrat tare...Deschide ochii mai bine...fiecare isi urmaresti propriul interes, nimanui nu ii pasa de nimic.Nu am nimic cu tine personal e treaba ta si viata ta, dar vreau sa stii ca e indicat sa ocolesti ce nu iti face bine, dar tu nu esti asa, tu, te bati cu pumnul in piept si dai inainte, vrei sa arati ca e ca tine dar o sa ajungi sa iti dai seama ca nu te baga nimeni in seama si mai mult de atat ii iriti pe toti din jur cu ce faci.

Ps. Imi si imaginez ce subiecte dezbati cu o tipa cu care iesi in oras... :))

Realizezi ca nu-mi pasa daca enervez pe cineva? Acel cineva daca se enerveaza sau posteaza contra ma face sa rad :) Nu-s frustrat...imi place sa-mi bat joc de prosti doar. Putin imi pasa daca cineva da doi lei pe ce zic sau nu. Masele is ca femeile (Adolf Hitler) // niste tarfe care trebuie manipulate. (ca asa-s ele...is proaste ADICA:))

E o pasiune pt timpul liber treaba asta...rar postez pe aici unde mereu ma atept sa intervina labagii sa comenteze aiurea.

// Iar daca vine vba despre tipe depinde de culoare.... la figurat vbind :)) sper ca ai inteles ideea.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@wirtz asta asa a fost dintotdeauna, niciodata nu iese din zona lui de comfort, nu iese din alea trei manifeste citite si doua documentare vazute pe fast forward. Mereu cand intru pe forumul asta, tipa de tigani si evrei.

Pai hai sa vedem, la 20+ ani, tiganul ori munceste, ori fura. In orice caz, e productiv si face ceva pentru binele sau viitorul lui, si nu se plange nici de romani, si in general nu se plange de locuitorii tarilor unde emigreaza. Tu, ai 20+ ani, esti rasist pana in maduva oaselor, probabil nu ai job si o freci la calculator, si tot ce faci e sa plangi pe un forum public despre cum te deranjeaza pe tine tiganii. Din punctul asta de vedere, "un tigan iti da valoare". :)

Ultraseria si/sau extrema stanga/dreapta mi s-au parut si mi se par intotdeauna laba pentru oamenii fara ocupatie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@wirtz asta asa a fost dintotdeauna, niciodata nu iese din zona lui de comfort, nu iese din alea trei manifeste citite si doua documentare vazute pe fast forward. Mereu cand intru pe forumul asta, tipa de tigani si evrei.

Pai hai sa vedem, la 20+ ani, tiganul ori munceste, ori fura. In orice caz, e productiv si face ceva pentru binele sau viitorul lui, si nu se plange nici de romani, si in general nu se plange de locuitorii tarilor unde emigreaza. Tu, ai 20+ ani, esti rasist pana in maduva oaselor, probabil nu ai job si o freci la calculator, si tot ce faci e sa plangi pe un forum public despre cum te deranjeaza pe tine tiganii. Din punctul asta de vedere, "un tigan iti da valoare". :)

Ultraseria si/sau extrema stanga/dreapta mi s-au parut si mi se par intotdeauna laba pentru oamenii fara ocupatie.

Esti total idiot..si nu zic asta pt ca vb prostii de mine...aici fiecare poate sa-si dea cu parerea. Zic pt ca te iei de extrema-dreapta fara sa cunosti de ea decat din media infecta sustinuta de evrei care varsa 6 milioane de lacrimi pt orice scandal ``antisemit``. Vai de tine si de tine...pacat.

P.S. asa pt tine despre mine: pana acum un an si ceva lucram. cand am sesizat ca fac triplu pe net decat un mimim pe economie am zis pas. :)

Si ba da, tiganii se vaita. Se vaita ca si jidanii oriunde si pt orice. Nu mai lua apararea scursurilor aiurea ca oricine cauta pe google despre ei poate sa observe. Gen cum fac praf o sectie de primiri urgente la un spital ptri-un scandal si apoi tot ei se dau victime ale rasismului. SUGI PULA DIRECT comunistule.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Ba rasule, imi bag pula in mortii tai si in ranitii tai :) Vezi sa nu faci bataturi in degete de la tastatura, lupule cel rau.

Uite o melodie pentru tine, frumoaso:

Over and out. Inafara faptului ca e o discutie de cacat si mai si creezi probleme inexistente cu jidanii tai care controleaza mass-media, ma mai si injuri si esti prost.

LE: a, daca vrei vreodata sa te intorci la munca si sa nu mai sugi pula cu clickbait-uri pe bloguletul ala, am nevoie de o femeie de servici si de-o bucatareasa. Vorbim si o bagam si pe ma-ta.

Edited by Matthew
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...