Jump to content
Guest Kenpachi

Confesiuni

Recommended Posts

Guest Kenpachi

Suna gay stiu.

Vreau sa va marturisesc ceva totusi pentru ca m'ati pus pe ganduri aseara.

De cateva luni nu mai activez pe forum foarte mult, spre deloc chiar. Intram ma uitam ce postati, imi ziceam "Ratati" si ieseam. Aseara mi'ati dovedit ca am gresit grav. Cel mai probabil mi'am luat fitze de mare hacker si din cauza asta gandeam asa. M'am vazut bagat in seama si am crezut ca sunt peste voi, am zis "RST ? ... s'a umplut de copii ratati care nu stiu sa faca decat offtopic! sunt cu mult peste ei". Eh uite ca aseara mi'ati aratat ca nu sunteti copii ratati si ca atunci cand cineva are nevoie de ajutor sunteti saritori. Sa faci o rugaminte si sa se faca 3 pagini de posturi intr'o ora e ceva(desi era destul offtopic v'ati straduit).

As dori sa imi cer scuze fata de comunitatea RST si sa promit ca o sa pun umarul la rerereintoarcerea acestei comunitati. Multumesc celor care aseara mi'au amintit ca RST inca exista desi multi s'au schimbat in el spiritul inca traiese si in ciuda diferentelor dintre useri cand se iveste un scop comun sunteti inca saritori.

Multumesc celor care m'au ajutat aseara si imi cer scuze pentru atitudinea mea din ultimele 2 luni.

Ma plec in fata voastra,

Kenpachi.

Link to comment
Share on other sites

Dragut :D

"probabil mi'am luat fitze de mare hacker si din cauza asta gandeam asa"

Mda...se intelege asta din feulul in care ai postat(vreau sa am acces la ...) fara detalii si ceea ce m-a deranjat e ca nici nu raspunzi la intrebari :\ ..daca tot ma mananca undeva sa vin cu reply sa spun totu pana la sfarsit...eu zic ca cel mai important e ca administratorii/moderatorii etc.(cei din staff) sa fie mai asprii : ) dar in acelas timp prieteni cu userii(chat-ul rulzz) si nu in ultimu rand sa ii elimine pe "ratatii" care inca fac parte din staff doar pentru ca stiu cateva limbaje de programare(nu vreau sa dau exemplu caci se stiu ei)...da inca un ratat.

"Ma plec in fata voastra"

sms =)

edit:Nytro tu poti sa mai stai =)) din partea mea...

Link to comment
Share on other sites

Mi-au dat lacrimile ...

Treaba e in felu urmator . pe forumuri daca sefu e activ sunt activi si angajati...sau cel putin asa am vazut io.

Mai ales daca ii rasplatesti si ii bagi in sema se simt si mai bine

Ai dreptate....ca in mare parte..la Tutoriale = Copy Paste , OffTopicu merge bine..

Cu umpic de implicare ..din aprtea adminiilor..ar iesi si mai mult din forumu asta

Bafta !

Link to comment
Share on other sites

Tin sa-mi spun parerea : faceti un buton in partea dreapta de "User CP" cu legatura catre chat.

xZu : Ce legatura are chatul cu Kenpachi ? De fapt mai nici unul din posturile tale nu are legatura cu subiectul ... Si nu esti singurul care strica topicuri . Din aceasta cauza nu mai e RST chiar cum era o data ... Nu se mai deschide o data MT sa te tirezi acolo ?

Bai ratatule tu vorbesti ?,nu te mai baga tu ca musca-n lapte ca nu e cazu,daca e ceva astept ban nu comentarii tampite de la un ratat...te astept pe ym sa-ti spun de ce am parerea asta,demonstrezi din nou ca esti ratat...banuiesc ca sti exact ce s-a intamplat cu mt si care e problema doar am mai vorbit despre asta..dar la ce sa astept de la unu ca tine...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...