Jump to content
speedhack

un hack

Recommended Posts

Guest vini4p

Speedhack ia dute si joaca cs, nu vrem sa ne "hacelesti"...

Totusi ai 12 post-uri cum de nu ai primit ban pana acuma :))) ma mir

Edited by vini4p
Link to comment
Share on other sites

vreau si io un program sa faca senvishuri cu maioneza cu cascaval si sa fie fara ketchap...sa faca placinte cu mere si pizza fara grasimi si mai vreau sa faca grisulet cu lapte hahahaaa doamne ce om!!

cred ca si akuma ii pare rsau lu maicata ca tea facut

spunei ca am zis io sa te bage inapoi de unde ai iesit :))

Link to comment
Share on other sites

Guest ZakutaRanmaru

draga "speedhack", inainte sa te arunci sa faci un post asa penal trebuia sa te uiti si tu putin pe prima pagina, pt ca era acolo ceva scris cu vrede si mare, sa vada tot omu, "cele mai frecvente intrebari si raspunsul la ele".

Daca citeai partea aia iti primeai si raspunsul fara sa te ia la misto toti. Mai gandeste-te si tu intai sa deschizi gura.......

Link to comment
Share on other sites

as dori su eu un hack care sa ii scriu idu de messenger si sa am optiunile astea : 1.delete id messenger 2.restart pc 3.shutdown pc 4.change password id (parola de la messenger) si undeva sa scriu eu parola noua........va rog frumos sa il faceti ca vreau si eu sa il inervez pe unu :rolleyes:

Si io vreau un "hack" care sami dea numerele la loto.

Link to comment
Share on other sites

as dori su eu un hack care sa ii scriu idu de messenger si sa am optiunile astea : 1.delete id messenger 2.restart pc 3.shutdown pc 4.change password id (parola de la messenger) si undeva sa scriu eu parola noua........va rog frumos sa il faceti ca vreau si eu sa il inervez pe unu :rolleyes:

ce energie ai tata!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...