Jump to content
PetreTerror

ce faci cu prietena ???

Recommended Posts

Is singurul care mai filosofeaza pe o anumita tema ? O poveste (inventata evident) sau incerci sa o cunosti mai bine...sau vorbiti ce va place ce nu va place de celalalt..."fara sa te enervezi daca iti zic" sau...sex nebun..luati si voi 366 pozitii si exersati.

Masajul face minuni, apoi sex. Executand in ordinea asta, ajungeti amandoi pe varfuri ne mai explorate (mai pe intelesul prostului o sa aveti orgasm de spargeti geamurile ). Chiar am inceput sa ne deschidem mai mult unul altuia dupa un masaj ... sexul e genial... Chiar inveti sa o iubesti cu adevarat facandu-va reciproc masaje senzuale... treaba e ca trebuie liniste+loc unde sa va frecati+timp =>se intampla rar, dar merita din plin !

Daca aveti comp ..jucati-va ceva ping pong de exemplu :) (DOS version ) (don't judge me !, she likes it)

Link to comment
Share on other sites

Is singurul care mai filosofeaza pe o anumita tema ? O poveste (inventata evident) sau incerci sa o cunosti mai bine...sau vorbiti ce va place ce nu va place de celalalt..."fara sa te enervezi daca iti zic" sau...sex nebun..luati si voi 366 pozitii si exersati.

Masajul face minuni, apoi sex. Executand in ordinea asta, ajungeti amandoi pe varfuri ne mai explorate (mai pe intelesul prostului o sa aveti orgasm de spargeti geamurile ). Chiar am inceput sa ne deschidem mai mult unul altuia dupa un masaj ... sexul e genial... Chiar inveti sa o iubesti cu adevarat facandu-va reciproc masaje senzuale... treaba e ca trebuie liniste+loc unde sa va frecati+timp =>se intampla rar, dar merita din plin !

Daca aveti comp ..jucati-va ceva ping pong de exemplu :) (DOS version ) (don't judge me !, she likes it)

vorbesti din experienta,nu???

asta este tot ce conteaza :D

Link to comment
Share on other sites

Joci twister cu ea .. chestia aia de invarti un rahat si tre sa pui mana, picior, un organ ceva pe o culoare stiti voi .. si care pierde la final sta nemiscat sau este legat cu catuse ceva de pat si cealalta persoana i-o da la greu, sau va strangeti mai multi (mereu cand is mai multi e mai belea orice ar fi) si jucati un fel de fist of zen, va faceti propriile provocari sado-maso :D si in rest aceleasi reguli.

Link to comment
Share on other sites

solitare,carti poker pe dezabracate,porunci,plm..era o faza cu prinsu cartii de joc pe usha sau perete cu capu, faci poze, te uiti la poze cu ea , cu ai ei, frati etc bla bla bataie cu apa frisca :D..asta din propria experienta

alte lucururi: va aruncati de la geam:D..(nu trebuie sa stati la parter)

care trage vanturi mai tare si mai urat mirositoare

baba oaraba pititea advar provocare cartoane :))..

dai cu aspiratoru..dupa ea poate o nimeresti:D

asta au fost la caterink..acuma sincer fii inventiv nu putem sa ti dam noi sfaturi depinde de persoana de tine..

Link to comment
Share on other sites

Legat de masajul de care vb begood, el este mai mult un preludiu, iar dupa parerea mea preludiul este unul din cele mai importante momente, caci in functie de acesta veti avea orgasmul mai puternic sau mai slab(sunt cazuri in care se pune problema de veti avea orgasm sau nu), incercati toate pozitiile si toate "gaurile" posibile, evident cu un dush inainte si pregatirea aferenta in functie de "gaura", apoi depinde de fetisurile voastre, poti sa o tragi de par, sa ii dai palme la fund, sa o biciuiesti cu cablu de date (mi-a stricat una un cablu:() sa o legi cu sarma de pat de maini si de picioare, catuse, mai poti incerca cu un inel dar cu vibratii ca altfel nu e cine stie ce(o bagi in boala cu asta). Oricum asta nu inseamna sa o ranesti sa o strangi pana ii opresti circulatia, esti atent sa fie ok. A si convinge-o sa foloseasca anticonceptionale daca nu o face deja, dar asta presupune niste teste la medic, sa nu le ia dupa ureche.

Legat de boli eu mai obisnuiam inainte de asta sa facem si un set complet de analize, e destul de scump ~1500 ron, eu aveam niste pile si le faceam cu o spaga de 50 ron...

Cam asta in linii mari, in rest terase la greu, plimbari prin parcuri, o poti invata sah, table, incearca sa aduci ceva nou in fiecare zi daca nu macar de 2 ori pe sapt, plecand de la o haina noua, pana la un alt parc o plimbare intr-un loc unde n-ati mai fost, munte, mare, in rest ca si discutii mie imi place sa vb detoate, discutii mai putin banale, care sunt cu greu acceptate si apreciate de oricine, ex:filosofii, istorie, psihologie, politic, despre carti, arme, droguri, religie plm orice intr-un cuvant mai putin banalitati, si evident un pic de caterinca e binevenita oricand.

Puteti sa mai mergeti in cluburi si nu trebuie sa fiti doar voi singuratici toata ziua puteti iesi cu alti prieteni, grupuri.

Mie imi place f mult sa vina tovarasii la mine sa jucam texas hold'em, mima, etc, pana dimineata cu frigideru plin de vinuri, sampanie, coniac votka, ca doar tata lucreaza la Zarea :D. A si depinde si de ea cum accepta sau nu lucrurile astea puteti fuma si un cui, in rest cand esti cu femeia gandeste-te ca esti cu masina, nu ai voie sa te imbeti, mai bine treci pe apa, ca e ff urat!

Pe scurt pentru o relatie reusita trebuie sa fi un bun psiholig (cel putin sa ii dai senzatia ca o intelegi si o sustii), sa o satisfaci bine la pat, sa ii dezvolti increderea si SIGURANTA alaturi de tine(trebuie sa o faci sa se simta in siguranta, asta poate insemna de la siguranta zilei de maine ca nu o lasi, ca nu iti bati joc de ea, pana la siguranta ca nu se ia nimeni de ea, sau ca ai bani sa o scoti la o terasa, sa ii iei o tzoala, nu trebuie sa faci asta neaparat doar sa ii dai senzatia, eu am fost cu o tipa ff materialista si daca trageam o linie si faceam un total intotdeauna ea cheltuia mai mult desi aparent eu o sustineam).

PLM, apoi poti sa incerci sa o manipulezi sa ii induci stari de spirit, idei, sentimente dar asta e deja mult mai complex...mie imi place sa ma joc cu ele facandu-le sa isi insuseasca ideea eu sunt barbat am toate drepturile tu esti femeie ai dreptul de a asculta de mine si atat! dar intr-un mod finutz cat sa nu iti bati apoi joc de ea ci doar sa o faci ascultatoare.

Mai vazusem un post mai sus "sa gatesti" ea ar trb sa faca asta, sa faca curat sa spele, sa calce, la piata mergi si u cu ea, dar pana jos la magazin se duce singura.

Ce pot spune HAVE FUN si TRAIESTE-TI VIATA LA MAXIM CAT O FI EA DE TRAIT!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis
@whistler: o relatie nu o mentii numai in dormitor,mai trebuie si diversitate. de ce nu incercati sa gatiti ceva bun, sa mergeti la shopping, la piscina,spa acasa..sunt atatea de facut:)

poznasha sper sa faci cancer mamar si sa iti moara intreaga familie in chinuri groaznice. Sper ca primul copil sa iti moara cand o sa fii bortoasa in 7 luni.

Cam atata pe ziua de azi.

Link to comment
Share on other sites

PLM, apoi poti sa incerci sa o manipulezi sa ii induci stari de spirit, idei, sentimente dar asta e deja mult mai complex...mie imi place sa ma joc cu ele facandu-le sa isi insuseasca ideea eu sunt barbat am toate drepturile tu esti femeie ai dreptul de a asculta de mine si atat! dar intr-un mod finutz cat sa nu iti bati apoi joc de ea ci doar sa o faci ascultatoare.

Asta-i frumusetea :D manipularea, psihologia intreaga ce se invarte in jurul acesteia. Dar intai si intai trebuie sa aiba incredere deplina in tine pentru a te putea juca cu ea.

Downside : daca la inceput nu o iubeai, ii castigi increderea, o manipulezi cum te doare pe tine pula, iar apoi te indragostesti de ea e bai !

Link to comment
Share on other sites

Teoretic, practic iubirea este una dintre cele mai mari brese ale psihicului. In sensul asta am o teorie cnfr carea omul ideal nu are sentimente dar are capacitatea de ale falsifica.

Romantic aici ! :))

Ce-mi place manipularea :))

Mai o prostie ce am incercat-o : am facut-o dependenta de mine, iar dupa 1 luna nu mai stiam cum sa scap de ea ! maaare grija =)) nasol cand te vede ca pe un zeu (pe durata lunga ! ) in primul rand ca te plictisesti, iar in al doilea rand te ingrasi :)) (asta daca stie sa faca mancare)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...