Jump to content
Vlachs

xss de yahoo

Recommended Posts

poi da poate asta e motivu din care o picat xssul

dar nu ti se pare normal ca odata ce ai un xss gasit de tine faci ce vrei cu el ? chiar daca il au mai multi sau nu ?

am un xss in yahoo si fac ce vreau cu el ..il public il sharuiesc ii dau report ca sa il repare sau etc

intelegi ?

Link to comment
Share on other sites

poi da poate asta e motivu din care o picat xssul

dar nu ti se pare normal ca odata ce ai un xss gasit de tine faci ce vrei cu el ? chiar daca il au mai multi sau nu ?

am un xss in yahoo si fac ce vreau cu el ..il public il sharuiesc ii dau report ca sa il repare sau etc

intelegi ?

Da ai dreptate faci ce vrei cu el.

ps. mai revine rowarez ?

Link to comment
Share on other sites

toate ca toate mati facut curios rau ce tot faceati cu el de era asa important?

a stricat manevra BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu ... imi iau jucariile si plec akasa la mami BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu

Edited by luckian121
Link to comment
Share on other sites

toate ca toate mati facut curios rau ce tot faceati cu el de era asa important?

a stricat manevra BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu ... imi iau jucariile si plec akasa la mami BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu BEnny bashinosu

da-mi mie mail a3d_a4xtdf@yahoo.com

promit sa nu raportez nimic la yahoo , sa ma leg de mortii vostri dupa

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Daca cineva e atat de retardat incat sa incerce sa arda o persoana care se prinde de manevra isi merita soarta de a ramane fara xss. Foarte bine ai facut benny. Cand aflati si cine a trimis xss-ul in mailul lui benny si al lui ahead anuntati-ma ca sa ii dau si ban pe forum. Restul abtineti-va de la comentarii si nu mai folositi 50 insi acelasi xss daca nu vreti sa aveti probleme de genul asta. E penibil.

Link to comment
Share on other sites

pentru astia care tot comenteaza in plus VA PIS NEAMURILE IN GURA, ma doare pe mine in pula daca a cazut xss-ul ala sau nu, pe cand voi cerseati xss-uri in yahoo eu aveam sqli-uri in el gasite de mine si aveam lista cu cel putin 8 xss-uri active asa ca mars in mortii vostri de ratati jegosi, syscode si luckian121 cine plm sunteti, ati reusit macar sa faceti ceva in viata voastra, muistilor, tot ce am sa va spun e ATI AVEA CEVA IMPOTRIVA SA IMI SUGETI PULA, stiu ca primul vostru raspuns o sa fie nu asa ca luati-o in gura jegurilor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...