Jump to content
dGtL_hPo6

cel mai bun antivirus

Recommended Posts

Desi a mai fost sugerata solutia, eu iti recomand un hibrid.

Nod32 ca si antivirus si un firewall mai decent.

Firewall free si destul de bun ar fi ZoneAlarm.

O sa-ti scoata putini peri albi la inceput configurarea, dar e e mai sigur asa.

Rugamintea mea ar fi sa nu dai totusi allow la tot ce apare doar din lenea de a citi ce aplicatie doreste sa foloseasca iesirea spre internet.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kenpachi

in lumea virusilor ca si in lumea reala cel mai slab factor este factorul uman ... eu folosesc AVG free edition =)) si totusi am acelasi windows de 2 ani si nu am nici urma de virus inafara de cei utilizati de mine:))

Link to comment
Share on other sites

eu folosesc AVG free edition =))

lol ... si eu la fel :)))).

Am folosit vreo 7-8 zile si NOD32, dar am revenit la AVG free edition, pe care l-am folosit si pana acum.

pana acu' o luna am folosit si io AVG...a venit un amic de dincolo si mi-a dat licenta pana in aprilie la nod32..ce e gratis e bine venit asa ca o sa folosesc nod pana atunci, dup'aia ma intorc la AVG

Link to comment
Share on other sites

Avast FTW!... Nu papa resurse.. mai trece cate-un virus pe langa el, dar nu rezista prea mult.. Oamenii de-acolo n-ar face si ei o pauza? ;)

Momentam am KAV, pentru ca a venit cu licenta deodata cu laptopul, si nah.. il tin aici.. inca vreo cateva luni, pana expira licenta, si ma mut eu la avastul meu cel de toate zilele :)

Link to comment
Share on other sites

Eu folosesc KIS! Nam aVut nici odata probleme cu virusii, nici cu key-urile! pe langa asta fol Spy sweeper si trojan hunter(care e f bun si asta)

Nu vreau sami sara altii in cap dar eu am vazut sisteme tepene de virusi cu Nod32, avg si bit defender!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...