Jump to content
BiTzu

Ce face omu pentru o cutie de lapte si un corn ~

Recommended Posts

bambuchaaaa :)

is novice pe rst si pana acum din ce am vazut in viata mea, la frati, prieteni, rude va spun ca nu conteaza neaparat de locul tau in clasa si nici de notele de 10 cacalau.fratemio a avut un coleg de banca care era considerat fraieru scolii si care acum traieste si lucreaza in state.

Link to comment
Share on other sites

Si daca e o clasa de tigani care e problema?

Datorita tiganilor si conducatorilor Romania e de cacat.

Nu am vazut roman care sa cerseasca (cel putin eu)

In strainatate ciorile fura de rup ( nu zic ca romanii nu, dar ciorile in special).

Vara trecuta am fost afara, cand am ajuns la granita au sarit 10 ciori ca cica sa ne spele parbrizu, in 5 secunde l-au facut gri :)) si nu s-au ferit pana nu le-am dat banu. Aici sfat, cand ajungeti la granita cu romania nu opriti dacat dupa 2-3 km :D

Nu am vazut roman care sa mearga cu cortu (carute chestii, alea alea...:D ).

Si mai sunt si alte exemple.

De asta suntem noi asa rasisti, sunteti o problema pentru Romania.

.

Link to comment
Share on other sites

Nu serios?

Vreti sa va demonstrez ca in voi curge sange tiganesc?

Analizati-va arborele genealogic, pina in urma cu 10 generatii, dupa care luati in parte fiecare membru din fiecare familie.

N-o sa aveti tigani in familie decat daca tot neamul vostru a fost rasist incuiat la cap.

Pentru cei care nu ne suferiti, am impresia ca ati mancat prea multa bataie de la ciori cand erati mici.

In caz ca nu stiati, personalitati mari din prezen si din viitor sunt tigani sau de culoare.

L.E. Numai vreau sa revin sa ma cert cu niste incuiati.

Bafta cu Antonescu vostru.

Link to comment
Share on other sites

In caz ca nu stiati, personalitati mari din prezen si din viitor sunt tigani sau de culoare.

L.E. Numai vreau sa revin sa ma cert cu niste incuiati.

Eu personal nu am nimic cu persoanele de culoare, ba chiar am prieteni negri ( nu tigani ).Aia muncesc si fac bani cinstit, nu fura, nu injura, nu cersesc si categoric nu merg cu cortul (carute...alea alea).

La chestia cu personalitatile ma abtin. (daca Obama ii negru, gata tiganii la putere, treziti-va ma, Obama nu-i tigan.)

Link to comment
Share on other sites

Ia uite-l ba ca mi-a facut strabunicu' tigan :))))

"N-o sa aveti tigani in familie decat daca tot neamul vostru a fost rasist incuiat la cap."

Nu am tigani in familie, sunt "rasist" cu mama si cu tata => sunt un incuiat?

Scriu rasist in ghilimele pentru ca nu consider rromii o rasa...adica, da, or fi mai inchisi la culoare, dar nu sunt negri/galbeni/albi 100%.

"ca ati mancat prea multa bataie de la ciori cand erati mici"

1. Crezi prost.

2. Vezi? Ciori = bataie, scandal, mahala. Tu ai spus-o.

Link to comment
Share on other sites

Cica ar fi mai multe asa-zise rase de tigani, spunea un coleg de-al meu, tigan. Zice el, ca el si multi altii din comuna lui, sunt tigani romanizati, care recunosc drept conducator pe presedintele tarii si sunt de parere ca celelalte "rase" ii fac de rusine: caldararii si altii, cei ramasi la vechile obiceiuri, printre care si furatu'..

..sau ceva de genu' a zis:D

Link to comment
Share on other sites

Eu personal nu am nimic cu persoanele de culoare, ba chiar am prieteni negri ( nu tigani ).Aia muncesc si fac bani cinstit, nu fura, nu injura, nu cersesc si categoric nu merg cu cortul (carute...alea alea).

La chestia cu personalitatile ma abtin. (daca Obama ii negru, gata tiganii la putere, treziti-va ma, Obama nu-i tigan.)

adevarat si eu am un coleg din clasa , nu are asa bani multi la 15 ani munceste etc , nu fura ,,

Obama nui tigan dar pocait da;)

Link to comment
Share on other sites

stiti care e problema cu vio? un sti in ce diferite moduri sa astrageti putin target pe topic, desigur, tot aud difieriti flashcai ca au masini, au ce bea, ce fute s.a.m.d scopul acestui post nu e de a va fute mamele in cur de zdrentari ordinari . scupul mesajului este sa-l respecti pe celalalt de langa tine .. ok , ai facut-o , ti-ai batut joc de el, pe moment ai ras 10 min , ai mai ras la veo amintire inca 3 minute si in rest , nimic. nu sustin persoanele reduse mintal dar la posturile celor de mai sus care inca nici flocii la pula nu le-au dat , si culmea: mai ameninta uneori pe forum va zic intr-un md prieteneste,: maturazati-va.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...