Jump to content
wpanda

Cum scapam de tigani?

Recommended Posts

Da , despre asta ... :) Daca vreunu' din Ploiesti vrea sa vina sa semneze pt. inregistrarea Partidului Nationalist sau sa ajute la strangerea de semnaturi (avem nevoie de vreo 1000 in Prahova) , contact :

Presedinte: C?lin Bogdan

Telefon: 0764.875.433

Ma puteti contacta si pe mine , personal , daca e ocupat . PM ?

Link to comment
Share on other sites

Vedeti partea plina a paharului Romania este o tara cunoscuta in toata Europa....

LE:Tiganii astia reusesc sa faca intr-un an ce ungurii au incercat si nu au putut in 10.....sa se inmulteasca cu viteza lumini......si eu inca astept sa iasa JiJi BEBE presedinte...

Pfffff......ma cac pe toti din Romania(inafara de aia care sunt romani ;) )

LLE:@piromanu Ma cac pe Romania, as scrie cu cacat pe peretii WC-ului...dar am schimbat de dragul tau :P

Edited by prodil89
Link to comment
Share on other sites

Cred ca prin metode pasnice nu prea ai cum sa scapi de ei . Singura solutie este o revolutie si punerea la conducere a unor oameni care nu sunt corupti si care sa asigure o dreptate cat mai posibila cu putinta .

Legalizam pedeapsa cu moartea , interzicem maneaua , desfiintam satrele si le trecem sub ilegalitate ( corturi si alte forme de habitat insalubru ) , ii scoatem din orice functie importanta de conducere a tarii .

Inasprim legile pentru talharie , maltratare , furt , si alte agresiunii fizice sau verbale, monitorizam atent fiecare tigan si cum il prindem ca a calcat pe bec cum il facem sapun .

Daca tiganu e corect si nu se comporta ca un tigan ordinar evident ca il lasam in pace .

Dar tot ce e scris mai sus momentan si probabil nici in viitor nu va fi posibil , asa ca nu ramane decat sa impartim pliante ce contin efectele grave si nocive ale stationarii tiganilor in Romania .

Link to comment
Share on other sites

Deacord si cu cumintirea ungurilor, si aici putem sa apreciem la tigani ca macar ei nu-si cer autonomie ;))...sunt muult mai multi.

Legat de UNGURI... Imediat am 3 ani de cand sunt in Budapesta.Aveti idee ce vor sau ce poftesc cei din Ungaria? Eu sunt roman 100%.Nesansa ma adus aici. Asta e, dar am avut sansa sa aud ce-si doresc maghiari originali(ma refer la astia de aici).

Nu va munciti , postez eu IP-ul!

Edited by MHG_40
Link to comment
Share on other sites

Thread-ul asta nu ar trebui lasat in urma , tiganii , ungurii , homosexualii si " smacharii " sunt o problema importanta pentru tara noastra . Ei intr-un fel sau altul influenteaza decursul lucrurilor si directia in care ne indreptam.

Pe langa faptul ca tiganii ( majoritatea ) :

- nu se spala

- injura

- fura

- distrug

- se leaga de oameni

- fac mizerie

nici nu platesc taxe , nu muncesc , nu ajuta cu nimic tara doar o incurca .

Ungurii se cred " bossi " si cer drepturi , economie , ... chiar de curand am vazut ca au bagat la RDS cateva canale

unguresti :| am injurat prin casa jumate de ora' si le-am trimis mail la contact . Ei sunt o minoritate si ar trebui sa se adapteze

la conditile , traditile si ce mai are Romania nu sa faca figuri else => out din tara .

homosexualii si "smacharii" nu trebuie exterminati doar pusi la punct , un institut cu tratamente mintale dedicat probabil ar ajuta si cu timpul si-ar revenii .

@ lasati manelele in pace ca , vreti nu vreti odata si odata tot ascultati 1 fie nunta sau botez sau acasa .

Hitler daca s-ar intoarce si ar fi la conducere in Romania cu siguranta ar fi lucrurile altfel dar din pacate .. he's gone :( . m-as apuca si as ucide tigani zilnic dar sunt legi impotriva si in plus obosesc fizic . ( bani de ak47 n-am si nici chef de puscarie )

Spun unii ca sunt si ei oameni , sunt oameni pe dracu . Cand dracu s-a intors impotriva lui Dumnezeu si a infulentat la rau o treime din ingeri s.a.m.d .... Dumnezeu l-a lasat fiindca e si el entitate sau ce dracu sunt ei . . ? nu . la exilat in iad => ce e rau , e rau si gata nu incerca sa vezi partea buna din ei ca meriti sa mori odata cu ei . ( asta pentru credinciosi )

Bine ar fi un om cu influenta sa se apuce sa extermine tiganii fie sa-i duca pe toti undeva pe-o insula si sa arunce o bomba chimica sa moara toti , fie prin alte metode .

Dar pana una alta , noi trebuie sa fim tari in fata lor si oricand un tigan are ceva cu tine , cu toata groaza si cu toata omenia din tine ardei una sa stie ca traieste in Romania nu in Tigania .

Iti e frica de ei ca vine cu nustiu cine ? Nu-ti fie . aratale ca nu tie frica si sigur o sa te ocoleasca .

Abea astept ziua in care fie tehnologia o sa ne permita sa scapam de ei gramada , fie o sa se deschida sezonul de vanat tigani , fie o sa fie la putere un om cu cap si o sa-i distruga la propriu .

@ politica : Se plang ca nu avem bani , ca oamenii nu platesc taxe , ca nu exista fonduri .

Pula mea de ratat' daca 40% din Romania sunt cersetori , tigani borati , scursaturi care n-au nici o obligatie cum sa plateasca taxe ? cine ? or plati restu de 60% si din aia ... nu toti dar nu e de ajuns . ia sa vezi cum exterminand toti tiganii , dand afara din tara ungurii , si tratand homosexualii si smacherii ce sufera de droguri o sa avem bani si de wc-uri din aur .

Link to comment
Share on other sites

tare asta:

"Alalt?ieri, dup? ce am ie?it de la barmaniada, mi-am satisf?cut curiozitatea de a merge s? îi pozez ?i eu penisul lui Tr?ienel. ?tiu, e greu de crezut, dar de-abia acum am reu?it s? ajung acolo per pedes, s? m? bucur ?i eu de organul s?u atoate-atârn?tor.

?i, în celebra pozi?ie strâmb?, în care reu?esc eu s? cujet drept, am concluzionat c? porcul merit? s? fie pus acolo, în penisul gol, mic ?i dezumflat. Dac? nu era el, acum ne numeam daci, mâncam brânz?, varz? ?i viezure ?i nu am fi auzit de ?igani niciodat?.

pardon, de rromi."

traian-mare.pngtraian-mic.png

L-am pozat ?i eu pe cel ce ne-a transformat din DACI în rromani » arhiblog.ro blog

Link to comment
Share on other sites

Romi nu au o influenta proasta si nici rea numai ca mentalitatea fiecariei persoane daca se bazeaza pe RASISM si DIFERENTIERE atunci ei se simt ofensati deci mai bine ne-am gandi cum sa ii integram si sa lasam de o parte EMARGINAREA , sa incercam sa fim cat mai putin RASISTI .

De cate ori apare un " rom " intr-o scoala plina de romani e emarginat si vazut cu alti ochi .

Link to comment
Share on other sites

ba stiu ca e democratie si ca au dreptul toti prostii sa isi dea cu parerea dar asta nu inseamna ca trebuie sa o si faca.

de unde va vin frate ideile astea cum ca la tigani le e rusine sa munceasca si ca tot ce stiu e sa fure? sau cum ca ar trebui parintii obligati sa isi trimita copii la scoala?

sa va zic eu de ce nu se duc tiganii la scoala. pentru ca nu au bani deaia nu se duc. nu stiu cati dintre voi s'ar duce in conditiile in care mai traiesc inca 3 oameni din alocatia ta, nu ai bani nici de un caiet si te ma da si toata lumea la o parte ca ai toalele rupte si mai stiu eu ce.

nu campanii anti-tigani trebuie sa faca guvernu ci sa ii ajute ma imbecililor.

sa va zic alta poveste acu. se mai intampla sa stau treaz pana la 6-7 dimineata cateodata si mai ies in spatele blocului sa beau o cafea si sa fumez o tigara doua. ei bine mai mereu cand ies la ora aia trece pe acolo un tigan, vreo 8 ani are, si cara pustiu in spate un sac cu sticle goale care le aduna din gunoaie ca sa le vanda la sfarsitul zilei pe cativa lei la staiile de reciclare. si cam asta face toata ziua, cauta prin gunoaie ca sa traiasca. voi (astia care va plangeti aici de tigani) ce faceati cand aveati 8 ani? plangeati ca nu vroia mamica sa va ia ultima 'fita' de bicicleta? v'ati gandit vreodata daca ati rezista macar 1 zi fiind pusi in situatia lui?

si va mai zic inca una: eu sunt la facultatea de informatica. am in clasa un tigan: e cel mai bine manierat om din clasa, si cel mai respectuos de departe. si nu il duce capu foarte mult dar munceste baiatu si a terminat cu medie mai mare ca mine, care ma consider talentat la materia asta.

nu din cauza tiganilor se duce Romania pe pula, ci din cauza la imbecili care arata cu degetu si care sunt prea prosti sa priveasca mai departe de aparente.

Link to comment
Share on other sites

^ Tocmai din cauza asta s-a inventat termenul de tigan cizelat!

Sunt 2 categorii: cei care sunt cum ai descris tu ( am si eu prieteni de genul ), si cei care stau numai cu pula in gura si cu gandul la maradone, camatarii, vandut pizde, furat lanticuri, etc...

Ei chiar nu au nici o scuza! Faptul ca nu au bani nu ii face asa, ci faptul ca au pus mana o data si a mers!

Astea fiid spuse numarul celor cizelati e umbrit grav de numarul celor plecati prin spaina cu iconite agatate la gat si cei care planuiesc la colt de bloc o maradona.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...