Jump to content
wpanda

Cum scapam de tigani?

Recommended Posts

Ii exterminam cum a facut Hitler cu evreii, asa cu siguranta vom scapa de neamul lor: manelisti, cortorari, cersetori - care strica imaginea Romaniei. E simpliu, fara mila. Trebuie sufocati si ingropati in pamant la vreo 15 metrii. (exista posibiliatea de a contamina solul, chair daca sunt morti? ma intreb.) Alta solutie inteligenta de a scapa de Rromi!? ma mai gandesc.

Sa-i ia Satana pe toti!

-Gonzalez

Link to comment
Share on other sites

cineva sa dea rename la post si sa il faca "cum ar fi sa scapam de tigani?".nu de alta,insa toti ne plangem si nu luam nicio masura.spunem ce ar trebui sa facem,da nimeni nu pune mana.parerea mea,nu o sa scapam de tigani niciodata,poate ei de noi.killaresti unu si in secunda in care isi da duhu ies pe gaura alti 100.

Link to comment
Share on other sites

@N-W-A

esti diliu.cum sa ma bagi ma tigani?tu trebe sa imi umiliesti si sa ii indoctrinezi, eventual sa le furi banii.

Jicule, roman este tu?

Nu e nevoie sa ii omoram, eu as fi de acord daca:

1) nu ar fura, cersi, da in cap

2) ar merge la scoala

3) s-ar spala

4) ar vorbi romaneste

5) ar fi mai albi

6) ar avea mai mult bun simt

Si cred ca ar mai fi...

Din partea mea pot fi si portocalii, atata timp cat respecta punctele 1,2,3,4 si 6 :)

Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa-i sufar pe aia care au "palate" si dorm intr-o "cocioaba" si cate 10 :).

Si nu-i mai sufar pe aia care se dau mari cand fac rost de un milion si se lauda cu el :)

Si nu pot sa-i mai sufar pe aia care asculta muzica in locatii publice la difuzor ( nu manele neaparat, ca si eu ascult ).

Si nu pot sa-i sufar pe aia care vin in gasca si sufera..cand sunt niste petarde aschilopate ( propria experienta, stau in ferentari de cand m-am nascut ).

Link to comment
Share on other sites

Simplu, dupa mine asa ar fi cel mai bine: sa fie obligati sa fie mai in "randul lumii" (mai civilivati, baie, haine curate, etc) desi 95% sunt sigur ca asta nu va merge, deci a doua solutie daca nu vor sa se supuna la prima este sa fie dati afara din tara, iar daca nici asa nu va functiona atunci solutia finala: MUHAHAHA

Aveti dreptate, de ce sa ne luam de ei, sa-i lasam in pace ca vor avea ei grija sa bage tara asta si mai rau in cacao si sa se imprastie ca puricii peste tot pe unde apuca :)

LE: si in elicopter sa cante

Edited by BlackCode
...
Link to comment
Share on other sites

Mie imi place muzica tiganesca

Ceva impotriva?

@parazitul29: Mah tu esti prost?

Ce ai cu lautarii?

Ce ai cu Salam?

Nu se spala cumva?

Cerseste?

Ii negru?

Iti da cu bolovani in cap?

Ar trebui sa va mai abtineti

==========================

Srry de dublu post, acuma vad...

Edited by curiosul
Link to comment
Share on other sites

5) ar fi mai albi

Ehee, cum sa fie mai albi daca nu sunt arieni....

Eu unul zic ca pigmentul care da culoare inchisa a pielii defineste o subspecie umana....cam mult spus umana...

In rest eu zic ca ar trebui facut un proiect la nivel de stat:

1. Construite orasele industriale in pustietate pe zeci de km. (ex fabrici, exploatari miniere...etc)

2. Invitati tigani sa lucreze acolo, atrasi cu salarii mari si poze din care sa reiasa conditiile deosebite de viata.

3. O data ajunsi acolo, preturile sa fie pe masura salariilor, remunerati de asa natura incat sa nu-si mai permita un trai dc de azi pe maine.

4. Sa fie scoli, magazine, incat sa se asigure minimul de functionalitate ca orasel.

5. De asemenea mancarea sa fie gatita si achizitionata de la cantine, aceasta sa contina substante care sa fertilizeze atat barbatii cat si femeile.

....sau varianta simpla ajutoare, in mancare si vaccinuri tiganilor, cu acelasi efect.

....evident ca se poate intampla si un accident gen sa explodeze ceva in fabrica and stuff, pentru curatirea mai rapida.

Link to comment
Share on other sites

1. Construite orasele industriale in pustietate pe zeci de km. (ex fabrici, exploatari miniere...etc)

Astia nu-s in stare sa repare drumurile...ce sa mai vorbim de construit orase :))

2. Invitati tigani sa lucreze acolo, atrasi cu salarii mari si poze din care sa reiasa conditiile deosebite de viata.

E greu ma sa muncesti, furatu merge mai bine... in cel mai rau caz cersitul.

3. O data ajunsi acolo, preturile sa fie pe masura salariilor, remunerati de asa natura incat sa nu-si mai permita un trai dc de azi pe maine.

Ca sa se apuce iar de furat :D

5. De asemenea mancarea sa fie gatita si achizitionata de la cantine, aceasta sa contina substante care sa fertilizeze atat barbatii cat si femeile.

Ingrasaminte chimice sau naturale...

....sau varianta simpla ajutoare, in mancare si vaccinuri tiganilor, cu acelasi efect.

Scumpe vaccinurile, am auzit ca is in jur de 150 de dolari bucata dar nu simiti nimic si moartea este rapida.

....evident ca se poate intampla si un accident gen sa explodeze ceva in fabrica and stuff, pentru curatirea mai rapida.

Vorbim cu americani, scutul ala anti racheta sa il faca special ca atunci cand ataca rusii racheta sa ricoseze in orasul respectiv.

Singura solutie ar fi sa ne adunam toti romanii si sa ii alungam din tara sa punem semnul "interzis tiganii" la granita.

Link to comment
Share on other sites

Astia nu-s in stare sa repare drumurile...ce sa mai vorbim de construit orase :))

E greu ma sa muncesti, furatu merge mai bine... in cel mai rau caz cersitul.

Ca sa se apuce iar de furat :D

Ingrasaminte chimice sau naturale...

Scumpe vaccinurile, am auzit ca is in jur de 150 de dolari bucata dar nu simiti nimic si moartea este rapida.

Vorbim cu americani, scutul ala anti racheta sa il faca special ca atunci cand ataca rusii racheta sa ricoseze in orasul respectiv.

Singura solutie ar fi sa ne adunam toti romanii si sa ii alungam din tara sa punem semnul "interzis tiganii" la granita.

;)), tari comentarile, iti inchipui ca se subantelege faptul ca pentru a fi posibile lucrurile astea trebuie sa fie la nivel de politica de stat si sunt convins ca pot fi si solutii ieftine, o gripa ceva, speram doar ca va veni un regim propice dezvoltarii ideii. Si poate nu acum, poate peste 50-100-150 ani ideea e sa se mentina conceptul treaz si mai este ceva sunt educati de mici sa se insoare cu romance, cand o gasesc pe una 4/4 zic ca l-au apucat pe dnzeu de picioare, trebuie sa luptam fiecare cum putem si sa impiedicam pe cat posibil asta, sa-i impiedicam sa se vopseasca!

Link to comment
Share on other sites

Deacord si cu cumintirea ungurilor, si aici putem sa apreciem la tigani ca macar ei nu-si cer autonomie ;))...sunt muult mai multi.

Cu homosexsualii le trebuie tratament...

Eu as mai introduce si evreii pe lista, dc? cine stie cunoaste:P

Si as denumi lista "Un cui in cap pentru fiecare!"...sau mai multe daca nu moare din prima;))

Legat de Vadim, nu e dc un maimutoi, care nu si-a luat pastilele...si boala il face sa nu vada problema. Cum plm sa ma mai incred in el cand semneaza protocoale cu UDMR?!?!

O sa se infiinteze un nou partid in Romania, si anume Partidul Nationalist, din cate cunosc eu organizatia din care va lua nastere si anume Noua Dreapta, si-a pastrat de-a lungul timpului cu brio verticaliatatea, pana in mom de fanta mie imi pare o ultima speranta pentru a se indrepta cat de putin lucrurile in vremurile noastre...

Cred ca stiti majoritatea cine sunt cei de la ND, obiectivele, etc...(daca nu google). Daca maine ati merge la vot si ar fi pe lista partidul ati vota?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...