Jump to content
CWSNe0h

Lasati-va de droguri.

Recommended Posts

Nu fuma,o sa iti pierzi prietenii!!!

daaaa.. wtf?! statu vorbeste..pulea asculta :-j

pleaca ma tu cu drogurile tale..in romania toata chestia cu drogurile e o tampenie.. acu orice copchil se "drogheaza" cu spiceurile pulii..

nu mai e la moda sa`ti bagi in vena.. deci lumea nu`si mai baga :)

Am pierdut multi prieteni din cauza drogurilor si persoane iubite si am realizat asta mult prea tarziu.Am ajuns sa imi doresc moartea ca sa ma opresc din drogat deoarece am facut numai lucruri rele!

te uiti prea mult pe acasatv omule..

Edited by Bebe1911
Link to comment
Share on other sites

ba neoh

ba in pula mea

tragi cumva la folie / vena sa o interpretezi in modul asta?

daca iei niste pudra / iarba consideri asta drept fiind droguri in adevaratul sens al cuvantului? ele nu creeaza dependenta fizica, decat psihica gen: ba ce as mai baga un special pe nas. ai dureri cumva de nu te poti lasa de ele , nu faci tu articol pe tema asta doar pt ca nu stii sa iti potolesti calicismul .

eu consum tot felu de droguri insa din 2007, guess what , nu am nici'o dependenta . consider irelevant faptul sa: ma duc la shop sau sa comand de pe net niste euphoria sau ceva ninja / ganja sa trag singur in fata pc-ului si apoi sa ma plang la lume sa se lase de droguri

iar in cazul tau ai exprimat-o drept a fi un consumator de heroina , daca ai fi asa , trust me , deja aveai pc-ul la vreun amanet sau vandut . so , nu sfatuii tu pe nimeni ca nu esti in masura , fiecare face ce vrea cu viciile lor .

ti-o zic prieteneste, daca esti intr-o stare critica du-te la un doc si interneaza-te intr-un spital sa scapi de "placerea" asta.

Link to comment
Share on other sites

baaa va agitati ca niste pepsi`uri pe aici...ziceti cati dintre voi n`au tras macar un fum ? 2 - 3 .. lasa frate sa fumeze si sa traga pe nas pana o sa zboare la cer.... vedeti`va de vietile voastre... eu unu nam fumat si nici nam mirosit da am prieteni care o fac des si sunt normali. Eu beau o sticla de jb si ei un joint...tot acolo ajungem..fiecare cu placerea lui. il sustin pe demon_zone asa ca ma duc sa-mi iau o bere din frigider :))

Link to comment
Share on other sites

Dupa parerea mea, fiecare sa faca ce il taie capu, atata vreme cat nu deranjaza pe altii.Te poti documenta inainte ce efecte/riscuri sunt, iar daca crezi ca merita, da-i drumu.Prima data incearca sa te ajuti singur, apoi cere ajutor daca nu reusesti.

"Ce isi face omu cu mana lui = lucru manual"

Link to comment
Share on other sites

doar reclama de 2 lei ce sti sa faci... scri un articol.. dai link aici ca deh domne sunt multi curiosi.. si cam atat.... copy/paste si sursa jos nu puteai ca era greu :-*. te pwpa jean :))

""Nu doresc nici dusmanilor mei sa se apuce de prostii ca astea.""

=))))) cum ar fi sa zici... sa dea drogu'n tine de fraier (sa-i zici la vreun dusman)

""Voi copii din ziua de azi credeti ca este cool daca te droghezi?Sau ca esti mai baietas daca te droghezi?""

Ceri sfatul unor copii ? "STOP DROGURILOR!" ziceai in titlu vad ca dai "START" in loc de stop ii pui sa se apuce de droguri sa iti dea tie un raspuns. COPIL batran ce te afli :))!

""Am zile si seri cand am stat drogat iar mama plangea ca nu stia ce sa imi faca.""

eu unu te jucam in picioare!

""Decideti voi singuri daca este bine sa te droghezi/sa fi un drogat.""

cand te droghezi esti drogat deja!

""Traitiva viata lasati aceste tampenii deoparte va zic din suflet! ""

asta inseamna viata... o viata ai si merita sa le incerci pe toate .. daca nu pocaiestete si numai pune gura nici pe apa!

Cam atat. Pa si la revedere!

Link to comment
Share on other sites

rasuflat rau.in toate orasele, indiferent de locuitori is oameni praf, betivi, drogati, datornici, fara femei, labari alea alea.asta cu drogurile se confunda cu stilu de viata, cum spunea si nenea ala ce sa inregistrat nou pe rst si care zicea ca sta cu kilu de cafea langa pc.pana la rau ce ii rau in micile vicii?mai bine cu kilu de cafea langa pc sau cu verde sau cu alcool si genu de chestii fara dependenta ridicata.decat bou cu arfe mai bine drogat care se cunoaste si stie cum ii viata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...