Jump to content
Wisa

Fun stuff

Recommended Posts

“Draga John,

Nu mai pot continua aceasta relatie. Distanta dintre noi este prea mare. Trebuie sa recunosc ca deja te-am inselat de 2 ori de cand ai plecat si nu cred ca este corect pentru nici unul dintre noi. Imi pare rau. Te rog sa imi trimiti inapoi poza cu mine pe care ti-am trimis-o acum ceva vreme. Cu dragoste, Becky.”

Soldatul cu sentimentele ranite si ochii inlacrimati le-a cerut tuturor camarazilor sai orice fel de poze pe care le au cu iubite, surori sau foste iubite si amante. Pe langa poza cu Becky, John i-a trimis toate celelalte fotografii cu femei frumoase pe care le-a strans de la prietenii lui. In total erau 53 de fotografii alaturi de scrisoarea care spunea:

“Draga Becky, imi pare rau dar nu-mi pot aminti cine dracu esti. Te rog sa-ti iei poza din teanc si sa imi trimiti inapoi celelalte fotografii.

Link to comment
Share on other sites

^

Nycticebus_tooth_removal_01.jpg

Slow lorises like this Sunda Slow Loris juvenile (Nycticebus coucang) have their teeth forcibly removed by animal traffickers in the open-air "bird markets" of Indonesia. The slow loris is the world's only venomous primate. Its venom is stored in an elbow patch: the loris will suck in the venom from the patch, then mix it around in its mouth before delivering a toxic bite. So, when illegal traders catch them and sell them on, they usually remove the helpless creatures' teeth - with wire cutters/toenail clippers.

Toti ca animale de companie trec prin asa ceva + ceva operatii pe la subrat/cot, apoi isi iau cu labele si-si baga prin gura te musca si mori :) si e oarecum ilegal.

Deci nu cred ca mai e asa dragut sa treci animalutele astea prin astfel de chinuri doar sa le ai cu tine in casa...

Edited by cmiN
Link to comment
Share on other sites

Toti ca animale de companie trec prin asa ceva + ceva operatii pe la subrat/cot, apoi isi iau cu labele si-si baga prin gura te musca si mori :) si e oarecum ilegal.

Deci nu cred ca mai e asa dragut sa treci animalutele astea prin astfel de chinuri doar sa le ai cu tine in casa...

Da, este oribil asa ceva dar ca si animalut in habitatul lui este foarte dragut.

Link to comment
Share on other sites

Yo Blondutzu loveste din nou:

(08:15:09 PM) Yo Blondutzu: Eu sunt TurkiSH 
Bine imi pare
Am ramas fara logare
Asta e nu am ce face
Nici mie nu imi prea place
Cu tickle eu am ramas
Ca mam dus din nou de nas
Asta e se mai intampla
Eu ma zbat si popa canta
Acum daca tu ma placi
Dami un Namecolor si taci
Acum eu te inteleg
Dami un angel Si plec...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...