Jump to content
Wisa

Fun stuff

Recommended Posts

Guest Kovalski
Atata publicitate gratuita...vezi doamne ce a facut romanu,cat de inventiv e.Cand de fapt e luata de pe activeden.Cumparata sau descarcata de pe diverse site-uri moca.Decat modifici textu in fisierul XML si ia uite ce am facut:OIn fine...nu suport.

ce ai ma tacanitule? cu cine te certi?

omu a postat o pagina nu a zis ca e facuta de el sau de un roman ci pur si simplu era amuzanta.

Link to comment
Share on other sites

Doi tipi la un chef:

- Mai, cine-i caraghioasa aia de femeie, o cunosti?

- O cunosc, raspunde al doilea, e nevasta-mea.

- Vai, scuza-ma! Iarta-ma, sper ca nu te-am suparat prea tare. Am gresit!

- Stai mai linistit...nu tu ai gresit, ci eu.

Link to comment
Share on other sites

Un barbat naufragiaza pe o insula pustie si ramane acolo 10 ani. Intr-o zi o fata frumoasa inoata pana la insula intr-un costum de scafandru...

Barbatul: "Buna! Sunt foarte bucuros sa te vad!"

Fata: "Buna! Se vede ca esti aici de mult timp. De cat timp n-ai mai fumat o tigara?"

Barbatul: "De zece ani!" Fata trage fermoarul de la un buzunar al costumului si scoate o tigara pe care i-o da barbatului.

Barbatul: "Oh multumesc din suflet!"

Fata: "Si de cand n-ai mai baut ceva?"

Barbatul: "De zece ani!" Fata trage fermoarul de la un buzunar mai mare si scoate o sticla de whisky pe care i-o da barbatului.

Barbatul: "Oh...multumesc mult. Esti ca o zana buna!"

Fata (coborand fermoarul costumului): "Si ia spune-mi, de cand n-ai mai avut o partida...?"

Barbatul: "Oh, Doamne, sa nu-mi spui ca ai si crose de golf acolo?!"

Bula intra in dormitorul tatalui sau, exact cand acesta se pregatea sa-si puna un prezervativ. Surprins, tatal incearca sa-si ascunda erectia aplecandu-se si facandu-se ca se uita dupa ceva sub pat.

- Ce faci, taticule? intreaba Bula

- Eeeee? Am vazut un sobolan sub pat.

- Si vrei sa-l f**i?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...