Jump to content
gamer

Urgent

Recommended Posts

Schimba tot: laptop, modem, placa de retea daca nu ai pe modem, provider de net daca iti ofera IP fix, treci cat mai repede pe IP mobil, inchide hosturile sau mailurile unde veneau conturile de la stealer, schimba adresa de mail..cum avea cineva pe aici la semnatura: "It's more secure to be feared than to be loved", engleza mea e praf ideea ai prins-o.

Link to comment
Share on other sites

am placa de retea incorporata pe placa de baza. daca pun una care nu e incorporata are alt mac? am ip "mobil".

deci ba ... o sa mergi la puscarie .... mata o sa se omoare ... tacto o sa devina un betiv ... cand o sa iesi de la puscarie ... nu o sa ai unde sa stai sau lucrezi ... o sa ajungi pe strazi sa cersesti pentru putin aurolac. Placere in viata o sa fie cand arunca o saorma neterminata la un cos de gunoi si tu esti primu sa o gasesti.

In principiu cam asa ... dar nu dispera... macar ai avut o viata semi-decenta pana acuma.

Link to comment
Share on other sites

ba, daca ai facut ce ai facut de pe ip tau, pe o adresa ce poate avea legatura cu tine, accepta orice compromis. Probabil nu o sa se intample nimic, dar daca sti ca respectivul e in stare de asa ceva, fa tot ce e nevoie. Arunca pc pe geam, schimba-ti provider, muta-te ,etc.

Dar eu iti garantez 100 la 1000 ca nu o sa se intample nimic.

Link to comment
Share on other sites

sunt minor deci varianta cu provider/mutat/pc pe geam nu prea merge.

stai ma calm, au facut altii magarii mult mai serioase de atat neprotjati, si nu au nici pe dracu.

daca tot nu vrei sa ma asculti ca nu o sa se intample nimic, cripteaza-ti hardul, schimba placa de retea, renunta la orice cont activ si vreo 2 luni stai doar pe siteuri de adolescenti fara sa frecventezi niciun forum sau comunitate "suspecta".

Link to comment
Share on other sites

sunt minor deci varianta cu provider/mutat/pc pe geam nu prea merge.

esti minor ? du-te ma ...

nu cred ...

da tu nu esti gamer ?

Sfatul meu ... apuca-te si strange alocatia, ah da ... poti sa incerci sa mergi la ala si sa recunosti .... si sa incerci sa oferi la om o felatie ... bani mai multi ... pe sorata ... intelegi tu ideea

Link to comment
Share on other sites

temp tu de ce nu mori?

n-w-a esti foarte sigur de ce zici?

mai mult ca sigur.

Mi-am pus si eu probleme de genul asta pe la vreo 14 ani, dar au trecut repede. Doar crede-ma, daca toate reclamatiile(si reclamatii serioase) ar fi fost urmate pana acum eram mult mai putini pe forumul asta.

Link to comment
Share on other sites

mai mult ca sigur.

Mi-am pus si eu probleme de genul asta pe la vreo 14 ani, dar au trecut repede. Doar crede-ma, daca toate reclamatiile(si reclamatii serioase) ar fi fost urmate pana acum eram mult mai putini pe forumul asta.

cu siguranta o sa fim cu un jucaus mai putin ... asa se traduce gamer .... jucaus ... nu ?

Link to comment
Share on other sites

nu se va intampla nimic,stai flex,mai ales daca esti minor

o solutie ar fi sa iti instalezi programu de demagnetizat hddu,nu ii mai stiu exact numele,asa nici aia de la nasa nu au cum sa citeasca hddu:D

un prieten a facut asa dupa ce a facut spam u raiffeisen bank si a venit garda peste el,noroc ca a apucat sa isi demagnetizeze hardu!

concluzia nu are rost sa te apacientezi degeaba

Link to comment
Share on other sites

nu se va intampla nimic,stai flex,mai ales daca esti minor

o solutie ar fi sa iti instalezi programu de demagnetizat hddu,nu ii mai stiu exact numele,asa nici aia de la nasa nu au cum sa citeasca hddu:D

un prieten a facut asa dupa ce a facut spam u raiffeisen bank si a venit garda peste el,noroc ca a apucat sa isi demagnetizeze hardu!

concluzia nu are rost sa te apacientezi degeaba

da da da ... ataci hardu cu un accelerator de particule .... aka un aspirator

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...