Jump to content
1337

Sug pula rau de tot .

Recommended Posts

ahaha ce caterinca in seara asta .. auzi am ghicit parola :)))) . ba pe bune 1336 . am ghicit-o de 4 ori la rand ? :)))) hai ca a fost tare . umilinta . zicetii va rog 1336 de acuma .

cum sa nu ma enerveze ma cand vine pe alt id si ma ameninta ca e proprietarul unui site caruia i-am dat deface si ca imi face raport la politie si ca imi stie el ipu si imi da flood :))

rad de ma cac pe mine de 2 ore cu asta

1336 ai ajuns la concluzia ca ti-am ghicit parola dupa o lunga perioada de timp meditand ? asta e singura metoda pe care sti sa o folosesti tu ? )) ... te rog nu m-ai imi fa mailul public ca incep si eu sa iti fac publice parolele tale

Edited by sese
prea prost ca sa fie adevarat :)
Link to comment
Share on other sites

pt cei nou veniti . 1337 ma ameninta pe mess ca el ma da la politie si imi da flood . asa ca i-am spart parola si am facut misto de pe userul lui:)) el zice ca am ghicit-o ca sa nu isi strice el imaginea de hiecher liiit desi nu stiu cum as fi putut sa i-o ghicesc de 4 ori la rand cand o schimba . M-am plictisit sa tot editez postu de pe contul lui pt ca scimba parola la 5 secunde si mi-e lene sa o tot scriu + ca dureaza pana vine cea noua .asa ca voi scrie de pe al meu . ... sad but true ...

P.s. sa luam in considerare varianta lu 1336 . sa fi ghicit parola de 4 ori la rand . Cat de prost sa fi sa iti pui o parola care paote fi ghicita si apoi sa o schimbi in alta la fel de usoara de 4 ori ? :))

Edited by sese
Link to comment
Share on other sites

zerocold:Nu i-am ghicit parola . are in pc un server bindat de mine . parolele i le-am dat de bunavoie deoarece zicea ca nu are stealer . prima data am intrat pe contul lui si i-am schimbat passu . el a zis ca am ghicit-o asa ca i-am dat passul sa il schimbe dinnou sa vada ca nu il ghicesc . si-a schimbat parola si am intrat iar . el a crezut ca i-am ghicit si a 2-a parola si a 3-a si tot asa.

Nasa power . 1336 vezi ca serveru e bi dat cu un fisierpe care ti l-am dat acum cateva zile ...

Eu nu am nimic cu el . faceam caterinca , daca l-ati fi vazut ce speriat si nervos era . Pe deasupra i-am dat contul inapoi ,si totusi sectiunea asta se cheama PRANKS !!!

Edited by sese
Link to comment
Share on other sites

Guest User Name

de acord cu Fitty ,daca tie ti-ar lua cineva parola de la "mess" si ar trimite mass-uri ca dai limbi free azi?oricum e o gruma prost facuta,dar de calitate buna.

Link to comment
Share on other sites

Unu la mana folosesc Ubuntu deci nu avea cum sa aiba stealer 2 la mana am instalat sistemul acu 2 zile.

ZeroCold mi-a ghicit parola o data cu de 4 ori :), asa vrea el sa se laude ca muistul.

Nu am nici un stealer in PC, vrea el sa fie smecher:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...